320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul pole ~8 aastat arvutihiirt olnud.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Kristjan Jaak Petersonil ka polnud.

      Kommentaar


        Sain eile Prismas elu esimese ostukontrolli! #uhke

        Kommentaar


          Unreal Tournament https://www.reuters.com/world/us/us-...r#main-content
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Aet Süvari tõlgib raamatuid. ja mitte vähe:

            Kommentaar


              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
              Aet Süvari tõlgib raamatuid. ja mitte vähe:

              https://www.apollo.ee/search?q=Aet%20S%C3%BCvari
              ERR'i palgast üksi vist ära ei ela. No tubli ju.

              Kommentaar


                Reedel esitas ettevõtja ja Isamaa erakonna rahastaja Parvel Pruunsild Tartu maakohtule hagiavalduse Wikimedia Eesti juhi Ivo Kruusamägi ja poliitikute Andrus Ansipi ja Jürgen Ligi vastu. Ettevõtja sõnul taotleb ta Vikipeedia artiklis nende väidete ümberlükkamist, mis puudutavad tema seostamist pensionireformist kasu saamisega.


                haha, Parvel on lihtsalt veitsi dumbo

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  https://www.err.ee/1608851951/pruuns...tud-laimu-eest

                  haha, Parvel on lihtsalt veitsi dumbo
                  Vikipeedia viitab allikana Eesti Ekspressile, aga Ekspressi ta kohtusse ei kaevanud kui artiklid 2019 ja 2022 ilmusid ega kaeba ka nüüd. Naeruväärne.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Inimesed kipuvad Wikipediat ikkagi võtma faktilise allikana (mida ta tegelikult pole). Ajakirjandusega on samas teised lood.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Eile hommikul Helsinkis kell pool kümme toimus jäähalli lähistel laste vutiturniir. Kutid andsid minna mitmel väiksel platsil. Miinuseid oli väidetavalt 3. Pooled jõmmid panid ilma mütsideta ja
                      ka vanemaid ja vanavanemaid oli päris palju. Seda ei tea mis kellast nad juba alustasid,aga vaadata oli igatahes vahva!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Vahelduva eduga aastate jooksul foorumit külastades on minu ajju talletunud kujutisi erinevatest siinsetest karakteritest. Vaatasin eile pealtnägijat ja panin elust enesest tähele, et Dannar on tegelikult päris normaalne inimene, keda on huvitav kuulata.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Kuid oma säravale poliitkarjäärile tõmbas Peeter Koppeli FB seinal küll vee peale.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kuid oma säravale poliitkarjäärile tõmbas Peeter Koppeli FB seinal küll vee peale.
                            Miks? seal mainitud erakonda sobiks küll ju
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              No seal ta ju kirjutas, et on vaene. Siin aga me kõik teame väga hästi, et raha ei mahu taskutesse ja käib kinos. Rääkimata sellest, et külastab ka söögikohti ning reisib kesklinnast kaugemale. Pealegi teeb valiku inimese, antud juhul naise, välimusest lähtuvalt.

                              Soccerneti foorum on siiski tõsine koht, kus nali ja kujundlik mõtlemine jäetakse VWSEKi lehe tarbeks.
                              Väikese erandina on kord aastas lubatud nalja teha mcnamaral, kuna ta valdab kõige paremini tähestikku.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mul on praegu kanda üks raskemaid aegu. Palun andestage, kellele olen haiget teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X