320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    paljud kasutajad kustutavad oma postitused peale paariminutilist mõtlemisaega.
    See on see enne ütlen, siis mõtlen generatsioon.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      atleticomadrid on vanema ja targema generatsiooni esindaja.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Olles paremakäeline on olemas asju, mida oskan teha ainult vasaku käega. Nt: Avades moosipurgilt kaant, hoian parema käega purgist kinni ja vasakuga keeran lahti. Rattaga sõites oskan ühe käega roolida ainult vasakuga , s.t hoides vasaku käega lenksust kinni. Parema käega juhtides on kukkumise oht suur, ennem sõidan käed lahti.

        Kommentaar


          Käekella reklaamidel on kellal aeg üldjuhul 10:10.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Kui uisutades kukkuda, siis ei saa pärast kohukesi süüa.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Käekella reklaamidel on kellal aeg üldjuhul 10:10.
              Umbes kuu aega tagasi viisin Financial Timesi lisa How To Spend It põhjal läbi vastava analüüsi ja tulemus oli vist 8/8 vms. Väidetavalt on põhjuseks asjaolu, et tekkiv V täht sümboliseerib samaaegselt nii võitu kui naeratust. Samas oli aeg 10:10 ka nendel kelladel, mis olid fotol 90 kraadi pööratuna. Seda ma enam tõlgendada ei oska. Äkki pöörab aju peas kella ikkagi otseks.

              Hoolimata tekkinud heaolutundest, ma ühtki FT-s reklaamitud kella seekord siiski ei ostnud.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                see logode pärast ei ole? ma vaatasin ka ühte reklaami ja jäi mulje nagu seieritega oli 'teed tehtud' logole.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  see logode pärast ei ole? ma vaatasin ka ühte reklaami ja jäi mulje nagu seieritega oli 'teed tehtud' logole.
                  kiire internetiotsing andis olulisemateks põhjusteks sümmeetrias peituva ilu, logo nähtavuse, naeratuse ja võidumärgi. lisaks veel paar mitte eriti tõsiseltvõetavat argumenti.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Sain täna üle pika aja une täis magada ning kui tavaliselt on isegi antud juhtudel olukord pigem selline, et üles paneb tõusma kellaaeg, siis täna on alates sellest momendist, kui silmad lahti tegin nii füüsiline kui ka vaimne värskus sellisel tasemel, mida ei mäletagi. Kaks-kolm nädalat veidi tasakaalukamat toitumist on vist mõju avaldamas, nüüd kui sai nädalate jooksul kogunenud kaotatud une tagasi.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Sain täna üle pika aja une täis magada ning kui tavaliselt on isegi antud juhtudel olukord pigem selline, et üles paneb tõusma kellaaeg, siis täna on alates sellest momendist, kui silmad lahti tegin nii füüsiline kui ka vaimne värskus sellisel tasemel, mida ei mäletagi. Kaks-kolm nädalat veidi tasakaalukamat toitumist on vist mõju avaldamas, nüüd kui sai nädalate jooksul kogunenud kaotatud une tagasi.
                      Loodan ise t2na sama saavutada, kyll aga arsti poolt m22ratud unerohu abil.

                      Kommentaar


                        Kaks aasta oluliseimat poliitteksti avaldati sel nädalal. Ott Lumi (neljapäeval) ja Mart Juure (täna) poolt PMis. Kodanikühiskonnast. Tegelt ka.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Mulle helistas Simpsonite Apu (sedasi ta kõlas) telefoninumbrilt +12331 (jah, oligi selline number). Küsis, et kuidas mul päev läinud on ja et kas ta tohiks oma firmat mulle tutvustada. Keeldusin viisakalt ja lõpetasin kõne.

                          Praegu mõtlen, et äkki oleks saanud Kwik-E-Mart'i aktsiaid osta?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Mulle helistas Simpsonite Apu (sedasi ta kõlas) telefoninumbrilt +12331 (jah, oligi selline number). Küsis, et kuidas mul päev läinud on ja et kas ta tohiks oma firmat mulle tutvustada. Keeldusin viisakalt ja lõpetasin kõne.

                            Praegu mõtlen, et äkki oleks saanud Kwik-E-Mart'i aktsiaid osta?
                            Location: Lahore, Pakistan-44000

                            Võib-olla tahtis pakkuda eksootilist treeninglaagrit, kuna kohalikud hakkavad otsa lõppema.
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Pigem püüdis oma side pakkujale raha teenida.

                              Kommentaar


                                Ma poleks seda kõnet vastu võtnudki, aga miskipärast arvasin numbrit vaadates kiiruga, et tegemist on SEB liisingu lühinumbriga (kunagi neil oli see 1,234% kampaania ja vastav lühinumber), mul on tööauto liisimine käimas ja uskusin, et selle asjus helistatakse. Tõsine blondihetk, noh. Loomulikult ei ole seda numbrit enam ammu SEB-l kasutuses...

                                Tea, kas nüüd on oodata kopsakat telefoniarvet ja KAPO poolset huvi, et mis asju ma Pakistaniga ajan või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X