320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valimistel kandideerinud kirjaneitsi lärmab ühe nädalalehe arvamusküljel, kuidas talle kui loomeinimesele ei anta riigilt piisavalt toetust, aga ettevõtjatele antakse. Samal ajal jauras sama kirjaneitsi hiljuti, kuidas erakond pakkus talle linnameedias töökohta 1700 eurose brutoga, aga see talle ei sobinud, kuna ei võimalda tema kulutuste juures äraelamist.

    Pea lõhkeb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Valimistel kandideerinud kirjaneitsi lärmab ühe nädalalehe arvamusküljel, kuidas talle kui loomeinimesele ei anta riigilt piisavalt toetust, aga ettevõtjatele antakse. Samal ajal jauras sama kirjaneitsi hiljuti, kuidas erakond pakkus talle linnameedias töökohta 1700 eurose brutoga, aga see talle ei sobinud, kuna ei võimalda tema kulutuste juures äraelamist.

      Pea lõhkeb.
      Ta oma sissetulekuga seonduva jauruga täitsa oma (aja)kirjanduslik nišši leidnud juba. Ilmselt saab vorsti ka selle eest osta!

      Kommentaar




        Thank god, et maailm näitab, et pole päris hukka läinud ja igast full ajuhälbega keeldutakse kaasa minemast. Massive statement löödud ja fuck bud light.

        Kommentaar




          Kogus see lõim on full facepalm vääriline.

          Kommentaar


            Kas see kirjaneitsi on Pauts või?

            Kommentaar


              Tabasin ennast mõttelt,et Eurovisioon on nagu Pühajärve Retrobest-inimesed ajavad selga imelikud riided,peapaelad ja parukad,võtavad karjas mingeid poose,ajavad huuli prunti ja kõike selleks,et hiljem nina viltu tõmmata ja kellelegi püksi pugeda!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                Tabasin ennast mõttelt,et Eurovisioon on nagu Pühajärve Retrobest-inimesed ajavad selga imelikud riided,peapaelad ja parukad,võtavad karjas mingeid poose,ajavad huuli prunti ja kõike selleks,et hiljem nina viltu tõmmata ja kellelegi püksi pugeda!
                And there is nothing wrong with that.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Osad veganeid on ikka küll invaliidsusega löödud

                  Kommentaar


                    Hea ja tore avastus

                    Kommentaar


                      Ma just avastasin, et Slippy G momendist saab järgmisel kevadel 10a...kuhu see aeg küll läheb?

                      Kommentaar


                        Jaak Joala ja Riho Sibul on sündinud 26-ndal juunil ning surid 64 aastaselt.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma sain hiljaaegu aru, et Ryan Reynolds ja Ryan Gosling on täiesti erinevad inimesed ja mul pole õrna aimugi, et kumb millistes filmides mänginud on.

                          Kommentaar


                            Tennis on tõepoolest rantjeedele jälgimiseks. Kunagi ei alga väljakuulutatud ajal, ma saan aru et eelmised matšid ja vihmad ja muu pask, aga ikkagi. Ah läheb 2-5 tundi üle, mis seal ikka, sipime teed oma Balmaini särgis, võibolla mõni ese on ka Lacoste, ja muigutame niisama, kuniks varsti pihta hakkab. TÖÖD tegevad inimesed vajavad konkreetseid aegu ja konkreetseid matše!!
                            Jalgpalli tulen vaatama OTSE metallitöökojast, nõgisena, käed villidega ja parkunud, ent ma tean, et mäng algab KUI öeldud. Töölisklass vajab kangelasi mitte peenutsejaid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma sain hiljaaegu aru, et Ryan Reynolds ja Ryan Gosling on täiesti erinevad inimesed ja mul pole õrna aimugi, et kumb millistes filmides mänginud on.
                              Nooo, üks ikkagi on andnud oma panuse jalgpalli ja ühe UK klubi üles upitanud korralikult. Teise saavutus on see, et saab näppida Eva Mendest igapäev. Ma ei teagi, kumb suurem saavutus on tbh.

                              Kommentaar


                                Meg Ryan on see hirmsa näoga sell!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X