320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

    Pööraks pigem tähelepanu sellele, hehe:

    Oleks selle Sarrapi kommentaari öelnud, mõni meesterahvas, oleks twitter küll huugama läinud.

    Kommentaar


      Wingbacki avatar küll korrektne ei ole

      Kommentaar


        Käisin Solarise uues Delice'is nagu kunstinäitusel. Suurt osta ei tahtnud, üksnes vaatlesin. Väga teistmoodi on. Mustad väga lahtised riiulid, kunstinäituse videoinstallatsiooniruumi rolli kannab alkoosakond: hiiglama must, täiesti eraldatud, poe kõige tagumises otsas. Miks seda kõike tehti, hästi aru ei saa. Igatahes: kui varem sai selles poes vahetult enne kassasid veel kõiksugu nämme asju riiulilt võtta (ja kiusatus oli suur), siis enam ei saa. Kõik nämm kuskil poesügavustes. Nii saigi lihtsalt minema kõndida.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Käisin Solarise uues Delice'is nagu kunstinäitusel. Suurt osta ei tahtnud, üksnes vaatlesin. Väga teistmoodi on. Mustad väga lahtised riiulid, kunstinäituse videoinstallatsiooniruumi rolli kannab alkoosakond: hiiglama must, täiesti eraldatud, poe kõige tagumises otsas. Miks seda kõike tehti, hästi aru ei saa. Igatahes: kui varem sai selles poes vahetult enne kassasid veel kõiksugu nämme asju riiulilt võtta (ja kiusatus oli suur), siis enam ei saa. Kõik nämm kuskil poesügavustes. Nii saigi lihtsalt minema kõndida.
          Suht pekki keerati pood jah. Või noh, alksi osa on suurem ja laiema valikuga. Ja saiakeste osa. Ülejäänu osas taandareng.

          Kommentaar


            Jep, olin just sama probleemi ees, midagi ei leia intuitiivselt üles. Visuaalselt sama nõme nagu Kaubamaja toidumaailm uuenduskuuri järgselt.
            308

            Kommentaar


              Kurat, kus on ikka rikkad siia sattunud, et sellistes poodides süüa ostavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kurat, kus on ikka rikkad siia sattunud, et sellistes poodides süüa ostavad.
                OP rääkis, et käis galeriis ju. Kellele KUMU, kellele solarise toidupood.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kurat, kus on ikka rikkad siia sattunud, et sellistes poodides süüa ostavad.
                  Ma söön vähe
                  Aga ega südalinnas liiga palju valikuid pole, kus vähegi valikut. Solaris, Kaubamaja, Stockmann. No ja siis minirimid ja Liivalaja Selver.

                  Kommentaar


                    Omal ajal külastasin solarise toidupoodi päris palju - peamiselt enne seda kui selver selle kupatuse ära ostis. Pöffi ajal ja muidu ka sai tihti käidud ja täitsa meeldis see pood. Veidi teistsugune kaup kui mujal ja näiteks kohupiimade valik oli super. Nüüd on mul solarisse harvemini asja. See uuendatud pood meenutab tõesti väga Tartu kaubamaja toidupoodi. Tallinna oma on ilmselt nüüd ka sarnane, sinna pole enam aastaid sattunud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                      Ma söön vähe
                      Aga ega südalinnas liiga palju valikuid pole, kus vähegi valikut. Solaris, Kaubamaja, Stockmann. No ja siis minirimid ja Liivalaja Selver.
                      E-pood…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                        E-pood…
                        E-pood on nii prole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                          E-pood…
                          Toidupood on ainus pood, kuhu ma olen valmis vabatahtlikult minema. Mulle meeldib riiulite vahel tuiata ja vaadata, mida uut ja head antakse.

                          Kommentaar


                            Piparkoogid on müügile jõudnud....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                              Toidupood on ainus pood, kuhu ma olen valmis vabatahtlikult minema. Mulle meeldib riiulite vahel tuiata ja vaadata, mida uut ja head antakse.
                              Mulle meeldib toidupoes ringi käia rohkem kui mu naisele. Selleks pean palju teenima.

                              Kommentaar


                                Avastasin, et mulle ei meeldi tänapäeva trend, et jalgpalli kommenteerib üks inimene.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X