320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Is this a sign that Jesus is near?#jesus #bible #holyspirit #christianity #god

    Kommentaar


      Paide kohtu- ja riigimaja hakkab ilmestama Mai Sööt-Arslani poeetiline installatsioon "Tuvid", mis valiti välja 21 kavandi hulgast ja mille maksumus käibemaksuta on 63 500 eurot.

      Paide kohtu- ja riigimaja hakkab ilmestama Mai Sööt-Arslani poeetiline installatsioon "Tuvid", mis valiti välja 21 kavandi hulgast ja mille maksumus käibemaksuta on 63 500 eurot.

      Ma pakuks analoogi:

      Üks tuvi 71,95€.

      Kommentaar


        õige tuvi maksab mitukend tonni ikka.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kätte on jõudnud see aeg: "Well, you say you’re woke but the companies you work for in China — unbelievable. Apple, Amazon, Disney. If ISIS started a streaming service you’d call your agent, wouldn’t you? So if you do win an award tonight, don’t use it as a platform to make a political speech. You’re in no position to lecture the public about anything. You know nothing about the real world. Most of you spent less time in school than Greta Thunberg.
            So if you win, come up, accept your little award, thank your agent, and your God and fuck off, OK?"
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Hakkasin enda kodulaenu uurima, nähes pankade kasumite numbreid. Paar aastat tagasi oli mul tagasimakstav summa 133k€, täna, 24 makset hiljem, on see summa 172k€. Rets.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Hakkasin enda kodulaenu uurima, nähes pankade kasumite numbreid. Paar aastat tagasi oli mul tagasimakstav summa 133k€, täna, 24 makset hiljem, on see summa 172k€. Rets.
                Meie pangad pole ju Euribori välja mõelnud. Sealt see nr lõviosas ka tuleb.
                Euribor was developed by the European Banking Federation (EBF) and the European Financial Markets Federation (EFMF).

                Kommentaar


                  Pangad teenivad mega kazummi,aga tavaline ristiinimene ei joua isegi Malluka uut raamatut osta,et lugeda mis Kardoga juhtus.

                  Kommentaar




                    Readers added context

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Meie pangad pole ju Euribori välja mõelnud. Sealt see nr lõviosas ka tuleb.
                      Euribor was developed by the European Banking Federation (EBF) and the European Financial Markets Federation (EFMF).
                      Milliste endiste ametikohtade esindajad siis EBFis ja EFMFis toimetavad? ega ometi ekspankurid? ​​​​​​
                      Ja mis eesmärgil see euribori teema välja mõeldi siis, et rahval või pankuritel hea oleks?

                      Su kamraad peab maksma ca 30% 2aasta juurde tekitatud v6lga, enda raha v22rtus langenud ca 20% ja sa leiad sellise kaasatundva lause?? Hello sa oled jurim varikonto? Kuidas su enda pangalaensiga läheb muidu v elad veel vanemate toidurahast? V sai pane tähele lõpuks et asi on ikka väga lappesse läinud rahva kahjuks #ajupestud?

                      Kommentaar


                        Kätte on jõudnud see aeg, kus jagatakse nippe ja (ostusoovitusi), kuidas küttekuludelt 5-10% säästa ning muidu külmkappide sisu üle nalja teha.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kalevi kommivabrik: nad on kõige ikoonilisema toote kallale läinud = Kamašokolaadi disain on muudetud ! Mingi valge koledus on nüüd

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fc.
                            Sai käidud perekondlikel põhjustel maal. Sinna ja tagasi sõites oli üks hetk, kus autoraadio peale my hitsi midagi muud korralikult ei võtnudki. (Cd mängija otsustas mingi hetk varem enam mitte töötada). Kuulasime siis taustaks mingit edetabelit. Võiks öelda isegi, et see oli veidi shokeeriv. See ulgumine, loost loosse ja ühesuguse nivoona. Pluss mingid 2000 alguse tümaka lugude sämplid. Vb me olemegi liiga vanaks saanud juba ja ei mõista.
                            Aga kuidagi väga häiriv oli.
                            Pole küll eriline raadio 2 kuulaja, aga selle õhtuse vööndi kokku tõmbamine selle ulgumise taustal teeb mõtlikuks küll.
                            Selle mõttekäigu peale panen koju jõudes Dexter Wansel "Life on mars" plaadi peale.
                            2000ndate tümm teeb täiega kammbäkki. Seda saab teha hästi aga enamus teevad halvasti.
                            R2 on minu jaoks top of the top raadio aga ei oska vööndi koha pealt sõna võtta, seal ikka suures osas ka paska mida ma ei kuula. Kuigi mitmekesisuse mõttes jah, see kindlasti pole hea ja kardan, et ka mõned enda lemmiksaated võivad kirvest saada.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Mis olukordades te seda raadiot kuulate muidu. Lampi kodus mängib w

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust
                                Mis olukordades te seda raadiot kuulate muidu. Lampi kodus mängib w
                                Põhisaated nkn lõpuks ROK ning järelkuulamises meloturniir

                                Kommentaar

                                Working...
                                X