320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic Vaata postitust
    Mis olukordades te seda raadiot kuulate muidu. Lampi kodus mängib w
    Tööjuures kontoris olles tiksub taustaks ja autos.

    Kommentaar


      Pedaja Snapchatis ja Zevakin Rumeenias -

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Pedaja Snapchatis ja Zevakin Rumeenias -
        Ja Kaja fotoshoot lukashenkaga, kas Kajal enam midagi ilma valetamiseta ka elus on?
        tema ei pannud tähele et lukashenka pildile tuli, kuigi lukashenka oli seal juba pikalt enne teda..

        Ja millal jurim kajasse uskumuse lõpetab? Mitte kunagi? Või lihtsalt ei julge tema kohta midagi halba öelda?

        Kommentaar


          3 lidrasel westonsi siidril pole gaasi sees
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Samas maitseb nagu vanaemalt saadud mahl, ehk suht hea
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Mis vol on? Alla 8.2 ei ole õige asi

              Kommentaar


                Jah, valab viina juurde ning laseb mulli sisse.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc.

                  Ainult autos ja pikematel otsadel.
                  ​​​​​​Mu mõte oli rohkem sinna suunda, et praegune nn popp on kuidagi väga lappesse läinud. Ongi alles jäänud mõmin ja inin. Halvas mõttes.
                  Ses mõttes raadio 2 st on siiani tulnud ka huvitavat uut muusikat.
                  Okei ja arusaadav. Mind ennast selle teema juures reaalselt üllatas see, et inimesed päriselt ka aduvad raadios toimuvat vm. Et noh, endal tavapärane kas vaikus (väikesed lapsed ja müra niigi palju) vōi retro fm (kōige rohkem klappiv muusikamaitse). Aga et reaalselt inimesed teavad saateid ja “ōhtuseid vööndeid”, dafakk nagu.

                  Enda playlisti ei saa autos ma ise paraku lasta, sest seal üks laul Cindy Lauper “time after time”, järgmine Rick Ross “prayer”, järgmine Jam “Sinuga koos”, järgmine Jan Johansen “another night” ja siis veel mingi sünne valtri majakad ja sisqo thong song mida soojendab Eltoni rocketman vm.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic Vaata postitust
                    Enda playlisti ei saa autos ma ise paraku lasta, sest seal üks laul Cindy Lauper “time after time”, järgmine Rick Ross “prayer”, järgmine Jam “Sinuga koos”, järgmine Jan Johansen “another night” ja siis veel mingi sünne valtri majakad ja sisqo thong song mida soojendab Eltoni rocketman vm.
                    Sellise maitsega ei teki sul tõesti R2 ja eriti õhtuse vööndiga mingit sidet.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                      Sellise maitsega ei teki sul tõesti R2 ja eriti õhtuse vööndiga mingit sidet.
                      Aa see on see “mu maitse parem kui su” koht vä

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust

                        Aa see on see “mu maitse parem kui su” koht vä
                        Ei see on su maitse on erinev kui mõne muu maitse koht.
                        Sinu puhul ei kattu see eriti R2 muusikavalikuga.

                        Kommentaar


                          Oleks ma ajakirjanik, siis ma pealkirjastaks selle "Keskealised noored võitlevad noorte raadio nimel, mida noored ei kuula".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Oleks ma ajakirjanik, siis ma pealkirjastaks selle "Keskealised noored võitlevad noorte raadio nimel, mida noored ei kuula".
                            Keskealised noored tahaksid ise - mitte kuulata - vaid saateid teha.

                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Oleks ma ajakirjanik, siis ma pealkirjastaks selle "Keskealised noored võitlevad noorte raadio nimel, mida noored ei kuula".
                              Selge on see, et pikemas perspektiivis on raadio (nagu ka antennitelevisioon) surev meedium. R2's peakski tegelema sellega kuidas netti kolida ja seal end nähtavaks teha, mitte minna alternatiivse (eestikeelse) sisu kallale mida on niigi vähe saadaval.
                              Mul on terve posu nii vanemaid kui ka nooremaid tuttavaid kes on oma muusikalise laia silmaringi omandanud R2 õhtusest vööndist. Mõni on tunnistanud et ilma R2'ta kuulaks tõenäoliselt sitta.
                              R2 missioon peabki olema hariv. Järjekordset tapeedijaama pole vaja, pigem pange üldse putka kinni.

                              Kommentaar


                                Ma olen nõus. R2 on ka minu arengus üliolulises rollis. Küsimus ongi pigem selles, et kas selleks on vaja hoida alles lineaarset raadiojaama või pigem piisab IDA raadiost ja õhinapõhisest erategevusest. Kui r2 kuulatavus on täiesti putsis, sest Spotify lööb nii karmilt, siis on igati loogiline, et üritatakse leida sellele mingi lahendus. Argument "a mulle meeldib" ja "kultuur" ei saa lõpmatuseni olla riikliku raha põletamise vabandus. Samas, noh, kas R2 on suurim asi, mis ERR-s raha põletab, ei julge öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X