320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen nõus. R2 on ka minu arengus üliolulises rollis. Küsimus ongi pigem selles, et kas selleks on vaja hoida alles lineaarset raadiojaama või pigem piisab IDA raadiost ja õhinapõhisest erategevusest. Kui r2 kuulatavus on täiesti putsis, sest Spotify lööb nii karmilt, siis on igati loogiline, et üritatakse leida sellele mingi lahendus. Argument "a mulle meeldib" ja "kultuur" ei saa lõpmatuseni olla riikliku raha põletamise vabandus. Samas, noh, kas R2 on suurim asi, mis ERR-s raha põletab, ei julge öelda.
    Justnimelt - lisaks tavapärasele lineaarsele raadiole (nii kauaks kui sel veel rakendust on) tuleks erisaated konvertida podcastideks vms. ning igale poole striimimisplatvormidesse üles riputada ja end nähtavaks teha.

    Ma julgen öelda et Eurovision on väga konkreetne raha põletamise koht ERRis kuhu IMHO maksumaksja rahapakke alla viskama ei peaks. Kui kedagi üritus huvitab siis otsigu erainvestorid.

    Kommentaar


      Nestorilt laenatud mõte küll, aga kujutage ette "Klassikaraadio" kokkutõmbamist/sulgemist, seda reaktsioonitormi ei peataks juba miski.

      Kommentaar


        Läbi Eesti Laulu jõuab just see sama eesti muusika suure vaatajaskonnani. TIhti ka alternatiivne muusika, mis Sky Plusis Ja Myhitsis ei bläästi. Ja tegu on ilmselt ühe vaadatuima/kuulatuima saatega ERR kavas. No ja ilmselt seal Euroopa ringhäälingu case ka, et erajaamadesse ei lähe. Ja kui asjad erakanalisse lähevad - viasitt on hea näide sellest, kuidas asjad suure hurraaga perse lähevad.
        Raadio surm - juba video pidi raadio tapma, aga vahepeal on 40 aastat mööda läinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
          Nestorilt laenatud mõte küll, aga kujutage ette "Klassikaraadio" kokkutõmbamist/sulgemist, seda reaktsioonitormi ei peataks juba miski.
          Kusjuures aint KRi ma autosõidu ajal kuulan. Väga lahe raadio.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

            Ei see on su maitse on erinev kui mõne muu maitse koht.
            Sinu puhul ei kattu see eriti R2 muusikavalikuga.
            Jup, täiesti nõus. Samas mu küsimus oli ju, et "mis olukordades te seda raadiot kuulate", mitte, et "kuna te kuulate seda raadio 2 õhtust vööndit". Et mulle pigem üllatus eelkõige see, et inimesed nö selekteerivad raadiosaateid, vööndeid vm. Ise senimaani saanud aru, et vikerraadio, star vm või retro fm nagu teistest sobivam. Saaremaal Kadi raadiot põhimõtte pärast ja sellega nö teadmine piirdub. Üllatav, muud miskit.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma olen nõus. R2 on ka minu arengus üliolulises rollis.
              Palun keelake kohe!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Läbi Eesti Laulu jõuab just see sama eesti muusika suure vaatajaskonnani. TIhti ka alternatiivne muusika, mis Sky Plusis Ja Myhitsis ei bläästi. Ja tegu on ilmselt ühe vaadatuima/kuulatuima saatega ERR kavas. No ja ilmselt seal Euroopa ringhäälingu case ka, et erajaamadesse ei lähe. Ja kui asjad erakanalisse lähevad - viasitt on hea näide sellest, kuidas asjad suure hurraaga perse lähevad.
                Raadio surm - juba video pidi raadio tapma, aga vahepeal on 40 aastat mööda läinud.
                Eesti laul on ok. ERR korraldab ja Eesti muusika, Eesti autorid ja esinejad jm. - väga hea. Sealt edasi Eurovisioonile ronimine ja ülekanded jm. pole maksumaksja kraesse vaja. Ürituse esialgsest ideest - lauluvõistlusest - on järele jäänud täpselt 0 ning ma ei näe mida me peale järjekordse pettumuse saavutaksime.

                Viimase 10 aasta digitaliseerumise ja internetiseerumise trende vaadates ütleks siiski et raadio ja televisoon sellisel kujul on surmale määratud. Mingi hetk läheb väikse kasutajatebaasi ja kalli infra ülevalhoidmise kulude suhe piisavalt suureks ja mõistlik on teenus lõpetada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust

                  Jup, täiesti nõus. Samas mu küsimus oli ju, et "mis olukordades te seda raadiot kuulate", mitte, et "kuna te kuulate seda raadio 2 õhtust vööndit". Et mulle pigem üllatus eelkõige see, et inimesed nö selekteerivad raadiosaateid, vööndeid vm. Ise senimaani saanud aru, et vikerraadio, star vm või retro fm nagu teistest sobivam. Saaremaal Kadi raadiot põhimõtte pärast ja sellega nö teadmine piirdub. Üllatav, muud miskit.
                  No vot see sõltubki muusikalistest eelistustest. Kui enamus raadiojaamad suudavad jooksva programmiga sind rahuldada siis ei tekigi vajadust pöörduda erisaadete poole. Näiteks kui inimest huvitab metal, siis ta kuulab R2'st Metallioni. See on olukord kus raadiot kuulatakse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                    Viimase 10 aasta digitaliseerumise ja internetiseerumise trende vaadates ütleks siiski et raadio ja televisoon sellisel kujul on surmale määratud. Mingi hetk läheb väikse kasutajatebaasi ja kalli infra ülevalhoidmise kulude suhe piisavalt suureks ja mõistlik on teenus lõpetada.
                    Oh ei. Uuringute järgi vanemas eas inimeste seas telekavaatamise tundide arv päevas on aastatega hoopis kasvanud. Raadio kadu pole ka mõtet enne kuulutada kui autosõit moest läheb - igasugune oma muusika või podcastide või spotify'de kuulamine on ikkagi nišivärk, sa pead need ise välja otsima, teadma, mis sa tahad vs keerad nuppu. Oluline osa inimestest lihtsalt ei viitsi digitaliseeruda
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                      Oh ei. Uuringute järgi vanemas eas inimeste seas telekavaatamise tundide arv päevas on aastatega hoopis kasvanud. Raadio kadu pole ka mõtet enne kuulutada kui autosõit moest läheb - igasugune oma muusika või podcastide või spotify'de kuulamine on ikkagi nišivärk, sa pead need ise välja otsima, teadma, mis sa tahad vs keerad nuppu. Oluline osa inimestest lihtsalt ei viitsi digitaliseeruda
                      Raadio- ja telelevi kaob ära. Mastid võetakse maha ja lainetamist õhu kaudu ei ole. Raadiot kuulad ja telekat vaatad striimi kujul. Telia digibox ripub ju interneti küljes? Got it?

                      Nišijutt tegelikult enam ei päde. Autosõidul raadio kuulamine lõpeb kohe kui su auto oskab teloga suhelda. Vaata ja loe natuke netist uuringuid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                        Raadio- ja telelevi kaob ära. Mastid võetakse maha ja lainetamist õhu kaudu ei ole. Raadiot kuulad ja telekat vaatad striimi kujul. Telia digibox ripub ju interneti küljes? Got it?

                        Nišijutt tegelikult enam ei päde. Autosõidul raadio kuulamine lõpeb kohe kui su auto oskab teloga suhelda. Vaata ja loe natuke netist uuringuid.
                        Eks me näe. Pakun, et läheb veel aastakümneid enne kui avalikkus lubab "maste maha võtta".
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          jätkuvalt imestan, kuidas nii lollidel inimestel nii palju raha on:

                          Kelmid ei puhka ja leiutavad aina uusi viise, et inimestelt raha välja petta. Ainuüksi viimase ööpäeva teadete järgi on inimesed kelmidele kaotanud kümneid ja kümneid tuhandeid eurosid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                            Raadio- ja telelevi kaob ära. Mastid võetakse maha ja lainetamist õhu kaudu ei ole. Raadiot kuulad ja telekat vaatad striimi kujul. Telia digibox ripub ju interneti küljes? Got it?

                            Nišijutt tegelikult enam ei päde. Autosõidul raadio kuulamine lõpeb kohe kui su auto oskab teloga suhelda. Vaata ja loe natuke netist uuringuid.
                            Digitaalraadio on ka olemas. Ma ei tea, mis tulevik toob, aga ma ei ole nii kindel, et raadio päris täitsa ära kaob. Seal on mingid võlud ja asjad, mida striim ei lahenda.

                            Ise kuulan raadiot hommikuti söömise kõrvale ja teel tööle.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              teletorni lammutamine renoveerimise asemel oli variant,
                              sest läbi sai analoog-tv ajastu, mitte tele üleüldse
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Ma ennustan. et pühapäeval sula ja vihmaga toimub maapiirkondades suuremat sorti elektrivõrgu kollaps. Kui juba täna kuivema lumega on probleeme, siis kahekordne lume raskus hakkab väga palju pahandust tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X