320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanderos Vaata postitust

    Gossip on koka tegemine. Gossip #2, sünnitus kutsuti esile vms, sest pani lapsele ohtlikult üle.
    Tõsiselt tahaks teada kust kohast teiesugused inimesed tulevad? Täiesti süüdimatult levitate enda jaoks võõra inimese kohta väga räigeid kuulujutte ilma mingi teadmiseta kas see ka üldse tõele vastab? Vangi tuleks panna sellised.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust

      Tõsiselt tahaks teada kust kohast teiesugused inimesed tulevad? Täiesti süüdimatult levitate enda jaoks võõra inimese kohta väga räigeid kuulujutte ilma mingi teadmiseta kas see ka üldse tõele vastab? Vangi tuleks panna sellised.
      +1 Ma lootsin, et perefoorumi ja redditi debiilikuid siit ei leia aga võta näpust. Pealtnägija postituse kommentaarium annab meie rahvast ka korralikult ülevaate. Lollikari!
      Loodan, et Liis kõik laimajad ka ette võtab aga ilmselt oma loomult ta selline bsh siiski pole.

      Kommentaar


        Ma oleks pidanud vist sõna "Gossip" kirjutama Capsis, Boldis, ja allajoonima.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          Ma oleks pidanud vist sõna "Gossip" kirjutama Capsis, Boldis, ja allajoonima.
          Kas sa oled tõesti nii nõdrameelne? Arvad, et kui kirjutad mingi sõna avaliku laimu ette, siis pole tegu laimuga? Täisdebiilik ikka.

          Mine hari ennast natukene: https://www.ohtuleht.ee/elu/1099556/...robe-kahjunoue
          Sealjuures ei oma juristi sõnul tähtsust see, kas inimene jagab edasi kellegi teise postitust, artiklit või on ise originaalne avaldaja – igaüks vastutab enda avaldatu tõesuse ning kohasuse eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust

            Kas sa oled tõesti nii nõdrameelne? Arvad, et kui kirjutad mingi sõna avaliku laimu ette, siis pole tegu laimuga? Täisdebiilik ikka.

            Mine hari ennast natukene: https://www.ohtuleht.ee/elu/1099556/...robe-kahjunoue
            rahune nüüd maha.

            Kommentaar


              Vabandan eelnevalt tehtud kärsitu ja läbimõtlemata liigutuse eest. Võtan foorumist puhkuse.
              sigpic

              Kommentaar


                ma polnud ühtegi gossipit kuulnud, kuni Pealtnägijas see suure kella külge pandi. ja isegi saadet ei vaadanud, aga ikkagi sain teadjaks, sest igal pool mujal tehti ka promo.

                Kommentaar


                  Peaks nimekirja tegema, mitmele foorumlasele ma olen pidanud viimase nelja kuu jooksul sellel teemal aru andma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    ma polnud ühtegi gossipit kuulnud, kuni Pealtnägijas see suure kella külge pandi. ja isegi saadet ei vaadanud, aga ikkagi sain teadjaks, sest igal pool mujal tehti ka promo.
                    Sa oled ka lihtsurelik, nagu mina, ma ei teaks suurt maailmast midagi, kui siin ei käiks lugemas.​

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Peaks nimekirja tegema, mitmele foorumlasele ma olen pidanud viimase nelja kuu jooksul sellel teemal aru andma.
                    Midagi teha ei ole, kui oled selline suur staar ja liigud VIP seltskonnas.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Mulle meenutas see lugu veidi seda koroonaaegset "mul tuttava tuttavale helistati haiglast ja pakuti, et kui tema surnud vanaema surmapõhjuseks lubab koroona panna, siis makstakse 200 eurot". Sellega tuli koosolekule umbes kaheksa eri inimest, lisaks igasugu vihjed jms. Lõpuks ei saanud enam keegi aru, kes ja kuskohast selle laiali tõmbas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        ma polnud ühtegi gossipit kuulnud, kuni Pealtnägijas see suure kella külge pandi. ja isegi saadet ei vaadanud, aga ikkagi sain teadjaks, sest igal pool mujal tehti ka promo.
                        Ma pole ka saadet näinud, kuid tundub, et see pidanuks paar kuud varem eetrisse minema... nuh, et siis sobinuks ilusasti anda välja kogumik "Valgeid Jõule"

                        IT'S A JOKE!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mulle meenutas see lugu veidi seda koroonaaegset "mul tuttava tuttavale helistati haiglast ja pakuti, et kui tema surnud vanaema surmapõhjuseks lubab koroona panna, siis makstakse 200 eurot". Sellega tuli koosolekule umbes kaheksa eri inimest, lisaks igasugu vihjed jms. Lõpuks ei saanud enam keegi aru, kes ja kuskohast selle laiali tõmbas.
                          Koroona staar oli ikka "Tallinn lukku". https://epl.delfi.ee/artikkel/892654...utavust-juurde

                          Kommentaar


                            Õhtuleht on nüüd oma kombluspolitsei osakonna avanud?
                            Tartu abilinnapeal Lemmit Kaplinskil on kasutaja fetišiportaalis FetLife, kus ta otsis enda ja kaasa paarisuhtesse vürtsi – seda kas seksiorja või alistuva voodipartneri näol. Kaplinski sõnul jäävad eneseavastusrekted portaalis poliitkarjäärile eelnenud aega, kuid veebisaidi tegevusajaloo sõnul see nii ei ole…

                            Kas järgmiseks tulevad artiklid sellest, kuidas noored neiud liiga palju paljast pahkluud välgutavad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Õhtuleht on nüüd oma kombluspolitsei osakonna avanud?
                              Tartu abilinnapeal Lemmit Kaplinskil on kasutaja fetišiportaalis FetLife, kus ta otsis enda ja kaasa paarisuhtesse vürtsi – seda kas seksiorja või alistuva voodipartneri näol. Kaplinski sõnul jäävad eneseavastusrekted portaalis poliitkarjäärile eelnenud aega, kuid veebisaidi tegevusajaloo sõnul see nii ei ole…

                              Kas järgmiseks tulevad artiklid sellest, kuidas noored neiud liiga palju paljast pahkluud välgutavad?
                              Ma muidu top 1 kriitik imo meedia osas, aga mis siin nii valesti vm?

                              Poliitik on oma tegevuse mōttes juba avalikkuse ees. Et kui peaminister kribab fb-s, et “tahaks kolmekat teha”, siis see ei tohiks uudistesse jōuda vm?

                              Oleks ōhtuleht kirjutanud, et “pirogovi baaris tartus ringlevad kinnitamata jutud, et abilinnapea ei ütle ära occasional golden showerist”, siis see oleks imelik. Vōi siis kui kirjutakaks LiisL kohta, aga seda ju ei tehtud.

                              Oled poliitik, siis ise avaldad, ise vastutad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust

                                Ma muidu top 1 kriitik imo meedia osas, aga mis siin nii valesti vm?

                                Poliitik on oma tegevuse mōttes juba avalikkuse ees. Et kui peaminister kribab fb-s, et “tahaks kolmekat teha”, siis see ei tohiks uudistesse jōuda vm?

                                Oleks ōhtuleht kirjutanud, et “pirogovi baaris tartus ringlevad kinnitamata jutud, et abilinnapea ei ütle ära occasional golden showerist”, siis see oleks imelik. Vōi siis kui kirjutakaks LiisL kohta, aga seda ju ei tehtud.

                                Oled poliitik, siis ise avaldad, ise vastutad.
                                Pole Õhtulehe tellija, aga kirjas ju et ta tegutses fetishi portaalis mitte facebookis - tiba mage on kedagi sealt uudiseks teha, kes ei tee midagi seadusevastast ja kaks/kõik vastutustundlikud täiskasvanud võivad teineteisega teha mida tahavad. See ei ole kellegi meie asi ja mitte kunagi ei tohiks olla ajakirjaniku asi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X