320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Pole Õhtulehe tellija, aga kirjas ju et ta tegutses fetishi portaalis mitte facebookis - tiba mage on kedagi sealt uudiseks teha, kes ei tee midagi seadusevastast ja kaks/kõik vastutustundlikud täiskasvanud võivad teineteisega teha mida tahavad. See ei ole kellegi meie asi ja mitte kunagi ei tohiks olla ajakirjaniku asi.
    Seekord isegi vōime viisakalt arutleda. Seega küsin, et miks mage? Minu jaoks küll selle isiku osas miskit ei muutunud.

    Portaal vōi mitte, vahet ei ole ju? Tuleks neid teemasid rohkem välja, siis teatav paradoks, et rohkem neid teemasid välja ei tuleks .

    Seega. see ei olegi seadusevastane ja selles ei olegi ju probleemi. Probleem on siinkohal küll 100% tōlgendajas. Samahästi vōiks ŌL panna pealkirja, et E200 poliitik müüs suvel maasikaid vm. Tōlgendaja paneb selle tabu teema juurde ja ka selle hinnangu, et see tegevus antud poliitikult oli miskine, mis on tabu. Sealjuures tegid sina ju sama.

    Poliitikuna ja sotsdemmina ise oleks küll selles olukorras oma valija profiili arvestades suht häpi - “humaniseeriti poliitikuid ja värki ning ise ka kepivend (H).

    Kommentaar


      Seltsimees plastic võiks tutvuda sellise asjaga nagu ajakirjanduse eetikakoodeks: https://meedialiit.ee/eetikakoodeks/

      Inimese eraelu puutumatust rikkuvaid materjale avaldatakse vaid juhul, kui avalikkuse huvid kaaluvad üles inimese õiguse privaatsusele.
      Mis meeletu avalikkuse huvi (mitte segi ajada uudishimuga) antud juhul küll oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Seltsimees plastic võiks tutvuda sellise asjaga nagu ajakirjanduse eetikakoodeks: https://meedialiit.ee/eetikakoodeks/


        Mis meeletu avalikkuse huvi (mitte segi ajada uudishimuga) antud juhul küll oli?
        Küsisin enne ka ju. Et kui poliitik ja peaminister paneb sotsmeediasse vōi portaal (nagu jurim ütleb) kolmeka soovi, siis veidi weird on seda ignoda. Tore, et poliitik rahvale lähemal ja tore. et teada antakse ju?

        Avalik huvi on veidi imelik konstruktsioon, mille alusel saaks üle poole meediat kajastamata jätta. Ise omalt poolt selllega täiesti nōus muidu ka.

        aga egamus toodetul sital tegelikult avalikku huvi ple. Seega kordan uuesti, et see mingi liin, kus isegi jurim läheb “full ekre” (ma nii ise ei viitaks, aga talle endale meeldib vastaspooli ekrelasteks kutsuda) seal, kus tegelt ju ei peaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Seltsimees plastic võiks tutvuda sellise asjaga nagu ajakirjanduse eetikakoodeks: https://meedialiit.ee/eetikakoodeks/


          Mis meeletu avalikkuse huvi (mitte segi ajada uudishimuga) antud juhul küll oli?
          Mõnu on õnneks puhkusel. Aga juhin tähelepanu, et tegu on meelelahutusosakonna uudisnupuga. Ehk kui võtta puhtalt avaliku huvi asjus, siis tegu on poliitikuga ehk avaliku elu tegelasega per se ja nende eraelu on ikka siis tähelepanu all. Ma enda osakonna alt poleks seda teinud, aga meelelahutusena on nagu teine reeglistik veits.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mõnu on õnneks puhkusel. Aga juhin tähelepanu, et tegu on meelelahutusosakonna uudisnupuga. Ehk kui võtta puhtalt avaliku huvi asjus, siis tegu on poliitikuga ehk avaliku elu tegelasega per se ja nende eraelu on ikka siis tähelepanu all. Ma enda osakonna alt poleks seda teinud, aga meelelahutusena on nagu teine reeglistik veits.
            Ok, kuna sa ilmselgelt oled suurem ekspert kui mina selles vallas, siis paluks hinnangut järgnevale täiesti hüpoteetilisele stsenaariumile. Oletame, et ühe meediamaja juhtival kohal olev töötaja (avaliku elu tegelane) on aastaid tagasi ühes täiesti avalikus foorumis loonud teema, milles räägib enda kogemustest anaalseksi vallas ning küsib teiste käest mis nende kogemused on ja kuidas on õnnestunud neiud pehmeks rääkida. Kas mõne teise meediamaja meelelahutusosakond võiks sellest artikli teha?

            Kommentaar


              Muidugi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust

                Ok, kuna sa ilmselgelt oled suurem ekspert kui mina selles vallas, siis paluks hinnangut järgnevale täiesti hüpoteetilisele stsenaariumile. Oletame, et ühe meediamaja juhtival kohal olev töötaja (avaliku elu tegelane) on aastaid tagasi ühes täiesti avalikus foorumis loonud teema, milles räägib enda kogemustest anaalseksi vallas ning küsib teiste käest mis nende kogemused on ja kuidas on õnnestunud neiud pehmeks rääkida. Kas mõne teise meediamaja meelelahutusosakond võiks sellest artikli teha?
                Saab nooruserumaluse taha pugeda.

                Aga kui praegu teeks selle teema ja siis näiteks konkureeriv meediamaja teeks loo, siis, noh, saab ainult enda rumalust süüdistada. Või lihtsalt ära kannatada, sest kahe päeva pärast ei mäleta seda enam keegi. Ma usun, et herr Kaplinskil on ka nüüd täiesti savi ja äkki sai uusi ja huvitavaid pakkumisi.

                Kommentaar


                  Aga, taas, ma ei olnud siis tööl, kui see teema lauda käidi. Et ei tea, mis argumentatsioon ja kas üldse vaidluseks oli.

                  Kas Margus Tsahkna, Mihhail Kõlvarti või Jürgen Ligi puhul oleks kosher kajastus olnud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas Margus Tsahkna, Mihhail Kõlvarti või Jürgen Ligi puhul oleks kosher kajastus olnud?
                    Ma isiklikult arvan, et isegi strippar Marco puhul oleks olnud tegu liigse eraellu sekkumisega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust

                      Ma isiklikult arvan, et isegi strippar Marco puhul oleks olnud tegu liigse eraellu sekkumisega.
                      Eks ta jah selline kõmumeedia valu ja võlu ole. Ma inimlikult oleks ka sitaks häiritud, kui iga minu deidi pealt tuleks kuskil lugu "ohhoo, uus armastus", aga selliselt see osa meediast toimib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust

                        Küsisin enne ka ju. Et kui poliitik ja peaminister paneb sotsmeediasse vōi portaal (nagu jurim ütleb) kolmeka soovi, siis veidi weird on seda ignoda. Tore, et poliitik rahvale lähemal ja tore. et teada antakse ju?

                        Avalik huvi on veidi imelik konstruktsioon, mille alusel saaks üle poole meediat kajastamata jätta. Ise omalt poolt selllega täiesti nōus muidu ka.

                        aga egamus toodetul sital tegelikult avalikku huvi ple. Seega kordan uuesti, et see mingi liin, kus isegi jurim läheb “full ekre” (ma nii ise ei viitaks, aga talle endale meeldib vastaspooli ekrelasteks kutsuda) seal, kus tegelt ju ei peaks.
                        Siin on juba see vahe, et üks tuleb sellega ise avalikult välja, teine tuuakse välja. Ja see on väga oluline vahe.

                        Kommentaar


                          Kohvijoojad ärge tapke maailma CO2ga

                          We can't let this slide.SOURCES➡️https://www.weforum.org/events/world-economic-forum-annual-meeting-2024/sessions/putting-a-price-on-nature-d5fa83e9ab/SUPPOR...

                          Kommentaar


                            BSH manageri koht on saadaval taas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              BSH manageri koht on saadaval taas.
                              Ei tea kas armuavantüüri nimel mõni mees ka selle proovimiseks valmis oleks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

                                Ei tea kas armuavantüüri nimel mõni mees ka selle proovimiseks valmis oleks?
                                Daz Boob oleks puhas BSH tase

                                Kommentaar

                                Working...
                                X