320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

    Daz Boob oleks puhas BSH tase
    Üldjuhul hindab esimese asjana mees ilu, mida tal napib. Ja kui see peaks klappima, siis vaimset tasakaalu, mida tal ka napib.
    Seega. Tegemist on hetkel puhta Chelsea-materjaliga.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

      Üldjuhul hindab esimese asjana mees ilu, mida tal napib. Ja kui see peaks klappima, siis vaimset tasakaalu, mida tal ka napib.
      Seega. Tegemist on hetkel puhta Chelsea-materjaliga.
      Sellepärast ma sinu ära mainisin, et sult tõmbab kohe väärt vastuse välja. Aga, et nii low blow vennaks osutusid ja Chelseat ja BSH võrdlema hakkad.... Kuskil on piir

      Kommentaar


        Täna jagab Politsei Facebookis kuriteo teateid. Jõhker, mis raha kelmustega kätte saadakse. Ime pole, et pätid sellega tegelevad.

        Kommentaar


          Julm kuidas see asi prindib jah, eelmise aasta petukõnede ja investeerimispettuste saldoks jäi 7.3 miljonit €.

          Kommentaar


            Lõpetage see inglisekeelne möla,Uudo Sepp on tagasi....
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Sandra Vabarnal on uus sonks!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                Sandra Vabarnal on uus sonks!
                kui naistest juttu, siis visuaalne viide oodatud.

                Kommentaar


                  Orkid panid normaalse passipildi Kajast üles, Telhvi lükkab pidevalt mingeid "silmad kinni suu ammuli" kaunasid esikaanele. Mis toimub, ajakirjanikud?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Koronniaja suurim pärand Eestis – s*taveest narksi leidmine.

                    Kommentaar


                      “Mohmmed, nüüdseks Kendra abikaasa, märkas eestlannat tänaval. Esialgu vaid selja tagant – mehele jäid silma neiu juuksed. Mohmmed järgnes Kendrale. „Mina šoppasin, tema hakkas mind poes taga otsima. Kuna tal ei õnnestunud mind leida, jäi ta poe väljapääsu juurde ootama, et millal ma väljun. Poel oli kaks väljapääsu ja ta oli väga stressis, sest ei teadnud, kummast uksest ma väljun,“ räägib Kendra naerdes.

                      „Lõpuks tulin poest välja. Õnneks sellest uksest, mille juures ta mind ootas. Hakkasin ületama sõiduteed, kõrvaklapid kõrvas. Tema tuli mulle järele ja koputas õlale. Vaatasin teda ja mõtlesin, et issand jumal, mida ta tahab,“ meenutab Kendra. Mohmmed aga tegi ettepaneku tuttavaks saada.

                      Selgus, et Egiptusest pärit, ent kogu elu Londonis elanud Mohmmed oli juba aastaid otsinud endale naist – terveks eluks. „Ta tahtis perfektset naist ja selliseid Tinderist nii lihtsalt ei leia,“ selgitab Kendra muiates.”


                      Mitu twitteri sjw postitust ja süüdistust saaks aus eesti tunkedes töömees, kes higimull otsa ees kristiine keskuse parklas tund aega ennast 10 a nooremat 18 aastast (vist isegi nooremat antud juhul) neiut luuraks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust
                        “Mohmmed, nüüdseks Kendra abikaasa, märkas eestlannat tänaval. Esialgu vaid selja tagant – mehele jäid silma neiu juuksed. Mohmmed järgnes Kendrale. „Mina šoppasin, tema hakkas mind poes taga otsima. Kuna tal ei õnnestunud mind leida, jäi ta poe väljapääsu juurde ootama, et millal ma väljun. Poel oli kaks väljapääsu ja ta oli väga stressis, sest ei teadnud, kummast uksest ma väljun,“ räägib Kendra naerdes.

                        „Lõpuks tulin poest välja. Õnneks sellest uksest, mille juures ta mind ootas. Hakkasin ületama sõiduteed, kõrvaklapid kõrvas. Tema tuli mulle järele ja koputas õlale. Vaatasin teda ja mõtlesin, et issand jumal, mida ta tahab,“ meenutab Kendra. Mohmmed aga tegi ettepaneku tuttavaks saada.

                        Selgus, et Egiptusest pärit, ent kogu elu Londonis elanud Mohmmed oli juba aastaid otsinud endale naist – terveks eluks. „Ta tahtis perfektset naist ja selliseid Tinderist nii lihtsalt ei leia,“ selgitab Kendra muiates.”


                        Mitu twitteri sjw postitust ja süüdistust saaks aus eesti tunkedes töömees, kes higimull otsa ees kristiine keskuse parklas tund aega ennast 10 a nooremat 18 aastast (vist isegi nooremat antud juhul) neiut luuraks?
                        Kõlab nagu mõne traagilise kohtulahendi algus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust
                          “Mohmmed, nüüdseks Kendra abikaasa, märkas eestlannat tänaval. Esialgu vaid selja tagant – mehele jäid silma neiu juuksed. Mohmmed järgnes Kendrale. „Mina šoppasin, tema hakkas mind poes taga otsima. Kuna tal ei õnnestunud mind leida, jäi ta poe väljapääsu juurde ootama, et millal ma väljun. Poel oli kaks väljapääsu ja ta oli väga stressis, sest ei teadnud, kummast uksest ma väljun,“ räägib Kendra naerdes.

                          „Lõpuks tulin poest välja. Õnneks sellest uksest, mille juures ta mind ootas. Hakkasin ületama sõiduteed, kõrvaklapid kõrvas. Tema tuli mulle järele ja koputas õlale. Vaatasin teda ja mõtlesin, et issand jumal, mida ta tahab,“ meenutab Kendra. Mohmmed aga tegi ettepaneku tuttavaks saada.

                          Selgus, et Egiptusest pärit, ent kogu elu Londonis elanud Mohmmed oli juba aastaid otsinud endale naist – terveks eluks. „Ta tahtis perfektset naist ja selliseid Tinderist nii lihtsalt ei leia,“ selgitab Kendra muiates.”


                          Mitu twitteri sjw postitust ja süüdistust saaks aus eesti tunkedes töömees, kes higimull otsa ees kristiine keskuse parklas tund aega ennast 10 a nooremat 18 aastast (vist isegi nooremat antud juhul) neiut luuraks?
                          Pmst see või Speedrunning for restraining order

                          Kommentaar


                            Ühe tähe asukoha muutmine sõnas "istud" annab lausele hoopis teise tähenduse ja teinekord võib piinliku olukorda sattuda.

                            Kommentaar


                              Homme on pidupäev. Halleluuja.
                              Saab telekast koondise mängu vaadata.
                              Ma isegi ei mäleta enam , millist koondise mängu viimati nägin.
                              Tv6
                              Teen tapeeti.

                              Kommentaar


                                kuulsin eile toredat lugu ühelt kunagiselt linnavalitsuse söömingult. oli raekojas, selline väga korralik ja lipsudega üritus. üks tüüp võttis söögivalikut ja siis kukkus taldrikust vorst maha. inimene mõtles, et kuidas päästa, noh, käed kinni ja siis otsustas jalaga proovida. vorst sai ilgema liti ja lendas täie laksuga vastu raekoja seina. ja jäi sinna pidama. ürituse pidulikkus sai mõnevõrra häiritud. Savisaar see polnud, sest see oleks jaa omapärasem lugu olnud, kui vorsti asemel oleks jalg vastu seina lennanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X