320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Rääkides arendamisest ja testimisest, siis reeglina on probleem selles, et tellija soovib odavalt ja kiirelt ing testimise peale ressursse ei taheta üldse kulutada ja siis võtab arendaja poolne projektijuht asja rumalalt vastu ka, sest lasteaia koha maks on vaja tasuda ja siis lõpuks ollaksegi lõhkise küna ees, sest keegi pole tulnud sellise asja peale, et nii lühikese ajaga ei saa midagi kvaliteetset teha ning siis süüdistatakse üksteist.
    Ehk siis minu müte on see, et reeglina pole süüdi "it-klounid" vaid nende "targad" juhid.
    Ma ütlen selle peale, et sarnased süsteemid (kus on ka 1A jne liinid peal, lisaks veel palju keerulisi tähtsümboleid ntx Poola, Tsehhi) on olemas ja käibel paljudes erinevates linnades. Ei ole vaja hakata ise jalgratast leiutama. Ses suhtes olen ma Vincentiga nõus, et mida pekki?

    Kommentaar


      Ehk siis tellija tellis valest kohast ehk milles it-klounid süüd omavad?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kommentaar


          Sedasi juhtub kui testimine pohhuilt ära jäetakse.

          Kommentaar


            * Küps granaatõun on maitsev granaatõun.
            * Kui süüa granaatõuna arvuti taga on ekraan pärast punasetäpiline #mahlapritsibigasseilmakaarde

            Kommentaar


              Kõige rohkem ignorelistis inimesi postitab Chelsea teemasse.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kõige rohkem ignorelistis inimesi postitab Chelsea teemasse.
                too tähelepanek oli siin juba mõned leheküljed tagasi lahti harutatud
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  mõtsin seda postitada "liiga hea" alla, aga fagit. tähelepanek seisneb selles, et huiteabkust on välja karand mingid superstaari saate fännid, kes peale herr kolki - saate mittevaatajatele teadmiseks, et tegemist on sealse kõige sitema lauljaga - järjekordset edasisaamist feissbukis ja vast ka twitteris ning kommentaariumites, milledega ma sina peal ei ole, rantivad, et miks ta ei kukkund ja too kukkus.
                  kuna see jabur saade on nkn "kallis eestlane, vali keegi, kes su poolpõduratele argumentidele vastab" populaarsus-hääletus, siis ma olen eelnimetatud noormehe poolt, sest juba praegu on ta kogu seda infantiilset projekti piisavalt palju diskrediteerind, võites teeks seda veel rohkem.

                  lähen võtan nüüd kõik enda kibestund-paranoilisest tussist pudenend liiva ja rajan lasnamäele mänguväljaku või paar.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Taara avita, kinkide leidmine on täiesti võimatu. Iga aastaga mõtlen aina enam, kas kõnealune ese kingisaajale tegelikult ka rõõmu teeb/kasulik on. Vastus on pea alati: vaevalt küll.
                    Varsti peab vist erakuks hakkama, sest 21. sajandi meelistegevus - tarbimine tarbimise pärast, on mulle vastunäidustatud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Taara avita, kinkide leidmine on täiesti võimatu. Iga aastaga mõtlen aina enam, kas kõnealune ese kingisaajale tegelikult ka rõõmu teeb/kasulik on. Vastus on pea alati: vaevalt küll.
                      Varsti peab vist erakuks hakkama, sest 21. sajandi meelistegevus - tarbimine tarbimise pärast, on mulle vastunäidustatud.
                      Ma mõtlesin seeaasta, et ostan hunniku mälupulki ning kingin sõpradele piltidega, mis mul neist viimase u 10 aasta jooksul erinevatele kanddjatele kokku salvestatud on. Pole väga kulukas, aga aeganõudev tegevus.

                      Kommentaar


                        Taksojuhid arvavad, et nende autod on nii suured, et enamasti peab oma käru parkima kahe parkimiskoha peale.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Ma mõtlesin seeaasta, et ostan hunniku mälupulki ning kingin sõpradele piltidega, mis mul neist viimase u 10 aasta jooksul erinevatele kanddjatele kokku salvestatud on. Pole väga kulukas, aga aeganõudev tegevus.
                          Mul tuli homsele secret santa-le sama mõte, aint et panen enda lemmik sarju peale mida paljud näinud pole. Ei saa täpselt mõelda ka et saajale meeldiks kuna saaja on random sõber.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Ma mõtlesin seeaasta, et ostan hunniku mälupulki ning kingin sõpradele piltidega, mis mul neist viimase u 10 aasta jooksul erinevatele kanddjatele kokku salvestatud on. Pole väga kulukas, aga aeganõudev tegevus.
                            Picasa 3.5 Organizes Your Photos with Facial Recognition
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Kui pool rahast maha jood, siis oled suure tõenäoususega nii täis,et järgi jäänud raha läheb trahvi maksmiseks.

                              Kommentaar


                                Avastasin siis täna konspekti lugedes sellise ajalise määratluse: "möödunud aastatuhande viimase sajandi 30-ndate aastate lõpus". Sest 1930-ndate lõpus on ju liiga mainstream öelda.... Aga üldiselt võtab see lause kogu õppejõu materjali kenasti kokku. Lihtsaid asju saab öelda väga ebaselgelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X