320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhtu otsa jõin shampust ning pärast keskööd hakkasin viina jooma. Hommikul oli pea, endale üllatuseks, tiptop. Siinkohal kiidaks Saaremaa viina.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Olen viimaste nädalate jooksul paaril korral sattunud Kutsuge Cobra 11 vanu osi vaatama. Siiamaani on igas osas "Andrea" kas pantvang või lihtsalt hädas.

      Kommentaar


        Üks põhjus, miks keskmine inimene
        selliseid asju ei tea, on selles et
        kõik toimub veepinna all.
        Sukeldujatel on olnud väga harva
        juhus sellist kummalist kalakooslust
        jäädvustada,» sõnas fotograaf.
        Ta jätkas, et teine probleem, miks
        KAKATORNAADOT harva näeb, on see,
        et kalade arvukus on ülekalastamise
        tõttu kahanenud.

        Sukeldujad näevad ikka imelisi asju.



        http://www.elu24.ee/1078440/tuhanded...luse-tornaado/
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Need uued bussiaegade tablood peatustes on küll ilusad ja päris asjalikud, kuid neid pimesi usaldada päris lõpuni vist ei saa. Tänase näitel võib juhtuda, et seetõttu tuleb hoopiski 25 minutit talveilma "nautida"
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Need uued bussiaegade tablood peatustes on küll ilusad ja päris asjalikud, kuid neid pimesi usaldada päris lõpuni vist ei saa. Tänase näitel võib juhtuda, et seetõttu tuleb hoopiski 25 minutit talveilma "nautida"
            Oled kindel, et probleem oli tabloodes mitte bussis, mis külma tõttu ära kõnges kusagil (või mingil muul põhjusel tulemata jäi) ?

            Kommentaar




              keeduheeringas peab oma FBs monoloogi.

              Oman usaldusväärseid andmeid, et Marko Õis=keeduheeringas ehk Chelsea fans Estonia, ehk Barca fans Estonia, ehk Bayerni fans Estonia ehk football fans Estonia




              PS:Kogemata sattusin sinna

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                http://www.facebook.com/ChelseaFansEstonia?fref=ts

                keeduheeringas peab oma FBs monoloogi.

                Oman usaldusväärseid andmeid, et Marko Õis=keeduheeringas ehk Chelsea fans Estonia, ehk Barca fans Estonia, ehk Bayerni fans Estonia ehk football fans Estonia
                Piinlik...
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Oled kindel, et probleem oli tabloodes mitte bussis, mis külma tõttu ära kõnges kusagil (või mingil muul põhjusel tulemata jäi) ?
                  Eks ta natuke mõlema koosmõju võis olla küll. Aga noh, läksin peatusesse ja vaatasin tabloolt, et minu buss peaks tulema 11 minuti pärast. Kuna ilm karge, siis mõtlesin et lähen mõneks minutiks sooja, et ikkagi päris pikalt peaks ju muidu külmetama. 5-6 minuti pärast naastes näitab tabloo jätkuvalt, et minu bussini aega 11 minutit... hmm asi hakkas huvitama ja asusin stendilt bussiaegasid uurima. Ja mis selgus oli kole tõsiasi, et vaid mõni minut peale minu pagemist sooja oli buss väidetavalt peatuses. Järgmiseni oli tol hetkel mingi umbes 9 minutit (tabloo pakkus seekord üsna lähedale!). Ja reaalselt sain bussile siis, kui olin juba lootuse kaotanud.

                  Eks ma natuke loll ise kaa, et ei kasutanud alternatiivseid võimalusi (neid oli). Kuid reaalselt uskusin, et buss tuleb kohe ja pole mõtet seiklema hakata.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Paljud inimesed, kes muidu tundusid normaalsed lähevad oma "viimsepäeva jutuga" ikka päris full retard juba.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Oled kindel, et probleem oli tabloodes mitte bussis, mis külma tõttu ära kõnges kusagil (või mingil muul põhjusel tulemata jäi) ?
                      Nende tabloode mõte ongi mitte näidata staatilist aega nagu paber teha kannatab vaid, et nad näitaksid reaalset seisu.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Paljud inimesed, kes muidu tundusid normaalsed lähevad oma "viimsepäeva jutuga" ikka päris full retard juba.
                        +1 Ajab ikka vihale kui lolliks saab inimene minna selle maailmalõpu uskumisega. Huvitav kui palju on neid inimesi homme kelle maailm tõesti ära lõpeb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas difender Vaata postitust
                          +1 Ajab ikka vihale kui lolliks saab inimene minna selle maailmalõpu uskumisega. Huvitav kui palju on neid inimesi homme kelle maailm tõesti ära lõpeb?
                          Oi kuidas homme sa üllatud kui tõepoolest Borgid või Predatorid või Alienid või Decepticonid või Goa'uldid või Wraithid või kes iganes meid ründavad. Või kui hakkavad mingid rämedad katastroofid juhtuma, Päike plahvatab või mida iganes. Kindel laks, et maailm lõpeb, Just you wait!

                          Kes ei suutnud aru saada siis tegemist oli ilmselge sarkasmiga

                          Kommentaar


                            Gangnam Style'i videol saab YouTube'is täis miljard vaatamist täpselt sellel päeval, kui see suur maailmalõpuhirm on. Coincidence? I THINK NOT
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              http://www.facebook.com/ChelseaFansEstonia?fref=ts

                              keeduheeringas peab oma FBs monoloogi.

                              Oman usaldusväärseid andmeid, et Marko Õis=keeduheeringas ehk Chelsea fans Estonia, ehk Barca fans Estonia, ehk Bayerni fans Estonia ehk football fans Estonia




                              PS:Kogemata sattusin sinna
                              Vaata, neist kolmest pole ükski lehekülg minu oma!
                              ja mu nimi pole Marko Õiski !!!
                              https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keeduheeringas Vaata postitust
                                Vaata, neist kolmest pole ükski lehekülg minu oma!
                                ja mu nimi pole Marko Õiski !!!
                                Et tulid niisama Barca ja Chelsea lehti siia reklaamima?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X