320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu Ülikooli raamatukogus on nii korralik nett, et jalkastriim jookseb puhtamalt kui kodus

    Kommentaar


      Kui sa seda ühikanetiga võrdled, siis no shit.

      Kommentaar


        On's keegi tallinlane märganud ka Mupot sõiduõigust kontrollimas, sel aastal?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Pea igas kaubanduskeskuses on oma väike ühejalgne linnuke ringi lendamas.

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            On's keegi tallinlane märganud ka Mupot sõiduõigust kontrollimas, sel aastal?
            Jah, 2. jaanuaril nägin üht kolmest punti ühistransporti sisenemas. Kindluse mõttes jätsin ise selle sõiduvahendi vahele ja ootasin järgmist, kuna polnud veel kaarti jõudnud soetada.
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              2. jaanuaril pidid kahesed MUPO pundid olema abiks valideerimisel. Aga pole ka mina neid näinud. Huvitav kuidas nad üldse kontrollida saavad, kui ei suudeta inimesi Ühiskaartidega varustada.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Kuhu vanainimesel ikka mujale asja kui apteeki.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  On's keegi tallinlane märganud ka Mupot sõiduõigust kontrollimas, sel aastal?
                  ei ole. Ma tahtsin neilt küsida, et miks need mänguasjad ei tööta, aga pole neid näha olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ei ole. Ma tahtsin neilt küsida, et miks need mänguasjad ei tööta, aga pole neid näha olnud.
                    watch this space - varsti on bussid ka läind
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Eesti keele lauseehitus:

                      Roppus, alus, öeldis, sihitis.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        stockmanni parkimismaja on üks loogilisemaid ja lihtsamaid tallinnas
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          SelfControl Maci või SelfRestraint PC kasutajatele on kindla peale minu viimase aja kõige geniaalsem leid. Seda programmi kasutades blokeerisin pooleteiseks tunniks kõik sotsiaalvõrgustikud, youtube'i, last.fmi, soccerneti, isegi A Song of Ice and Fire wiki ja sain oma uurimistöö põhimõtteliselt valmis kirjutatuks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            stockmanni parkimismaja on üks loogilisemaid ja lihtsamaid tallinnas
                            Ma küll mäletan, et mõni aasta tagasi üritas üks välismaa numbrimärgiga auto sellest spiraalist üles sõita
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              ei saa kunagi aru inimestest, kelle pass/ID/juhiload aeguvad kuni su enda oma on kehtetu.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Jõmmide uueks lemmikautoks on saanud Audi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X