320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti jalgpalli 'Naiste' foorumis on tehtud viimane postitus teemal "Noortekoondised U-19 ja U-17" eile kell 21:17 ning üldse on selles alafoorumis teemasi kokku 17 ning postitusi 717...
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
      Eesti jalgpalli 'Naiste' foorumis on tehtud viimane postitus teemal "Noortekoondised U-19 ja U-17" eile kell 21:17 ning üldse on selles alafoorumis teemasi kokku 17 ning postitusi 717...
      Vompsi aasta on alanud.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Vompsi aasta on alanud.
        Ma ei imestaks ka, kui ta (17) oleks selle foorumi mode...
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Üldiselt ma olen tähele pannud, et foorumi uuendused on jaganud inimesed kolme erinevasse rühma ning kaugel ei ole mäss. Kõik juba keevad ning on vähe jäänud postitusi, kus puudub kurjus.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Üldiselt ma olen tähele pannud, et foorumi uuendused on jaganud inimesed kolme erinevasse rühma ning kaugel ei ole mäss. Kõik juba keevad ning on vähe jäänud postitusi, kus puudub kurjus.
            Ja nii ongi!

            Edit rohelinek kirjutab segasemalt kui Platon, samas Platoni vastu ei ole mul midagi.
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Üldiselt ma olen tähele pannud, et foorumi uuendused on jaganud inimesed kolme erinevasse rühma ning kaugel ei ole mäss. Kõik juba keevad ning on vähe jäänud postitusi, kus puudub kurjus.
              Täpselt. Igast vähegi edukast filmist tehakse varem või hiljem re-make!
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Üldiselt ma olen tähele pannud, et foorumi uuendused on jaganud inimesed kolme erinevasse rühma ning kaugel ei ole mäss. Kõik juba keevad ning on vähe jäänud postitusi, kus puudub kurjus.
                Nimeta palun need 3 rühma ning ütle, kuhu kuulud Sina. Aitäh
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Mul on noku!!

                  Kommentaar


                    Sest osad on solvunud või pettunud, et nende teemad on läbusse tõstetud või siis, et pole enam kusagil läbustada ja postituste arvu suurendada?

                    Ja see oli ilmselt naljaga mõeldud, et mis tänapäeva tšikkidel viga on et jalgpallilembus juures, eksole? Sest sellele on ju imelihtne vastus olemas...
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Mul on noku!!
                      Mul on kaa!! Nii lahe!!
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mul on noku!!
                        Taas on kätte jõudnud aeg, kui kõik ajakirjanikud sodi on!
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Nimeta palun need 3 rühma ning ütle, kuhu kuulud Sina. Aitäh
                          Uuenduste pooldajad, pohhuistid ehk erapooletud ja uuenduste vastased. Hetkel mulle tundub, et ülekaalus on uuenduste vastsed, kuid ma ei anna enda pead.

                          Mina isiklikult kuulun erapooletute hulka, sest uuendusel on omad head ja vead ning selle tulemusel saavutangi mina enda arvates neutraalsuse.

                          Palun.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Uuenduste pooldajad, pohhuistid ehk erapooletud ja uuenduste vastased. Hetkel mulle tundub, et ülekaalus on uuenduste vastsed, kuid ma ei anna enda pead.

                            Mina isiklikult kuulun erapooletute hulka, sest uuendusel on omad head ja vead ning selle tulemusel saavutangi mina enda arvates neutraalsuse.

                            Palun.
                            Erapooletud on nagu NATO - neist pole sittagi kasu.
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                              Erapooletud on nagu NATO - neist pole sittagi kasu.
                              Pole kasu kummalegi poolele ehk seis on võrdne.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Uuenduste pooldajad, pohhuistid ehk erapooletud ja uuenduste vastased. Hetkel mulle tundub, et ülekaalus on uuenduste vastsed, kuid ma ei anna enda pead.

                                Mina isiklikult kuulun erapooletute hulka, sest uuendusel on omad head ja vead ning selle tulemusel saavutangi mina enda arvates neutraalsuse.

                                Palun.
                                kuna ma olen lahe ja tahan räigelt feimi saada, siis tegin LÄBUsse ka vastava teema koos küsitlusega

                                pooldan ka seal argumenteeritud ja asjalikku arutelu loomulikult!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X