320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui auto24s pole autol vin koodi profiilis, siis on ca 90% juhtudel läbisõitu tagasi keritud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kui auto24s pole autol vin koodi profiilis, siis on ca 90% juhtudel läbisõitu tagasi keritud.
      Kui auto24s pole autol vin koodi profiilis, siis on ca 99% juhtudel auto kusagil mingit mändi kallistanud ja seejärel nukataga garaazis "tuuningut" saanud.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Kui auto24s pole autol vin koodi profiilis, siis on ca 99% juhtudel auto kusagil mingit mändi kallistanud ja seejärel nukataga garaazis "tuuningut" saanud.
        Mul oli avarii läbi teinud, vin oli kirjas ja lahti sain ilusasti. Minu oma vuntsiti muidugi esinuses ka korda.

        Vaatasin eile ühte autot, aasta hea (2008), välimus samuti, läbisõit 130 000, vin puudus. Küsisin härralt vini. Sain selle, kontrollisin esinduses üle ja viimane hooldus oli 1,5 aastat tagasi ja siis näitas odomeeter 349 000. Seal kohal mu huvi kadus. Ma ei viitsi oma aega raisata ühegi auto peale millel on näitu keritud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Autodel ei kerita mitte läbisõitu, vaid odomeetri näitu. Tehkem see vahe endale selgeks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Autodel ei kerita mitte läbisõitu, vaid odomeetri näitu. Tehkem see vahe endale selgeks.
            Loe mu postitus läbi ja näita mulle koht kus ma väitsin, et autol on läbisõitu keritud.
            Või kellele su smartass´lus oli suunatud?

            Edit: mõtlesid mu esimest postitust vist.
            Aga odomeetri näidu tagasikerimisega ei kerita auto läbisõitu?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Vastasin jah su esimesele postile.
              Jah, odomeetri näidu tagasikerimisega ei kerita auto läbisõitu. Need on kaks täiesti erinevat asja.
              Pole see minu välja mõeldud, vaid seda on öelnud Möller auto juhataja ja sarnase vaatega on kõik automüüjad. Seega tasuks tarbijal(auto ostjal) ka see selgeks teha ja mitte vinguda,et näe valetasite,et auto odomeetri näit ei vasta läbisõidule.
              Läbisõitu saabki kontrollida esinduses VIN koodi alusel, mõningatel autodel salvestub läbisõit ka kuskile mujale(ala võtmesse).

              Aga ma ei taha siin kellegile ära panna, või targutada vms, jäägem siiski tähelepanekute juurde.

              Kommentaar


                https://www.youtube.com/watch?v=25LhAGD-28c
                https://www.youtube.com/watch?v=VtFzZqoZ76E

                Kommentaar


                  No matter how amazing you are at something, there will always be an 8 year old Asian who is better.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    No matter how amazing you are at something, there will always be an 8 year old Asian who is better.
                    Wow, kas see on mingi tänase päeva hümn? Mingi 10 venda juba sama sama s'tta ajanud.

                    Kommentaar


                      Mingi 2 aastat vana nali though ...
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        true dat

                        Kommentaar


                          Püssirohu bussipeatuses ei ole kolmveerand busside aegu üleval.

                          Kommentaar


                            Kui GChrome'is on lahti nii palju tab'e, nii et ainult lehekülje nimede algused paistavad ja Youtube logo kõrval kirendab "Rih..", siis olen ma üks sajast kellel ei tähenda see sugugi ühte jänkistani neeger(pop)lauljatari vaid meie oma kähiseva häälega virtuoos Riho Sibulat .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Kui GChrome'is on lahti nii palju tab'e, nii et ainult lehekülje nimede algused paistavad ja Youtube logo kõrval kirendab "Rih..", siis olen ma üks sajast kellel ei tähenda see sugugi ühte jänkistani neeger(pop)lauljatari vaid meie oma kähiseva häälega virtuoos Riho Sibulat .
                              Barbados, bruh. Aga valik on õige kahtlemata
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Inimestel ei tohiks olla elamises seinad ja lagi valget värvi. Mõni vend võib uduse silmaga arvata, et... pole päris õiges kohas.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X