320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    info on kasutu kui sa ei maini brauserit, versiooni ja veebilehte kus see toimib. Kõik reklaamid ei ole sama tehnoloogia peale ehitatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      info on kasutu kui sa ei maini brauserit, versiooni ja veebilehte kus see toimib. Kõik reklaamid ei ole sama tehnoloogia peale ehitatud.
      Firefoxiga firstrow-s. Adblockiga ei saa mõnikord volüüme ja asju näppida, mingid X-kastikesed hüppavad ka üles.

      Deem: kõik striimid ei võimalda seda.
      Last edited by Tanel; 02.04.13, 20:44.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Tegu on ilmselt esmakordselt Eesti spordiajaloos, kus kõrvaline isik (mitte sportlane) vigastada saab
        Tähelepanek Kalju teemast. Kalju pallipoiss oli esimene pealtvaataja Eestis, kes võistluse ajal vigastada saab.

        (Olen kursis, et auto-motospordis ja velovõistlustel on pealtvaatajaid kahjuks vigastada ja surma saanud küll. Tähelepanekuna on pandud HABE tarkus)
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
          Tähelepanek Kalju teemast. Kalju pallipoiss oli esimene pealtvaataja Eestis, kes võistluse ajal vigastada saab.
          Ma kunagi (äkki eelmine või üle-eelmine hooaeg) nägin A Le Coqil Flora mängueelsel soojendusel kuidas üks tüüp otsatribüünil (fännikal) korralikust pommlöögist palliga näkku sai. Aga kõndis omal jalal edasi, seega vist erilist vigastust polnud. Kujutan ette, et seda võib olla ka varem/hiljem juhtunud.

          Kommentaar


            Hiiu pubisse ei tasu üldsuse tähelepanu köitvaid mänge sugugi vaatama minna. Lauad on ette bronnitud (ja seega pead vaatama tavalist 32' ekraani mille eest inimesed pidevalt mööda käivad), köök pannakse suht kohe pärast mängu algust kinni (kuigi maja on rahvast täis - ma ei tea, kui nagu pole soovi teenida, võiks ju õlli ka omahinnaga müüa juba?!), siis ühte magustoitu tellides öeldakse, et seda ei ole. Teist tellides öeldakse, et läheb tund aega, siis tullakse ja öeldakse, et sorry, seda mida tellisite ei ole, võime asenduseks tuua seda teist toitu, mida meil algselt polnud. Ja kui soolased snäkid ka tulevad lõpuks, siis näiteks küüslauguleivad pole isegi krõbedad vaid pigem lihtsalt rasvast läbi imbunud ja maitsetud.

            Üks selle poole pealt kehvemaid mänguelamusi sai kogetud eile...

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Ma kunagi (äkki eelmine või üle-eelmine hooaeg) nägin A Le Coqil Flora mängueelsel soojendusel kuidas üks tüüp otsatribüünil (fännikal) korralikust pommlöögist palliga näkku sai. Aga kõndis omal jalal edasi, seega vist erilist vigastust polnud. Kujutan ette, et seda võib olla ka varem/hiljem juhtunud.
              No viimasel Eesti - Itaalia mängul sai ka üks pealtvaataja korraliku pommi vastu nägu.. läks vist hiljem isegi meedikute hoole alla.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Nägin Eurospordi wattsist oma elus esimest korda mustanahalist (nais)iluuisutajat

                Kommentaar


                  See nüüd küll miski uudis pole ju.
                  Ma mäletan aastast 1992 olümpialt üht Prantsusmaa naisüksiksõitjat -
                  Surya Bonaly, vist oli nimi ja ta oli üsna tegija, esikuuikus mu mälu järgi
                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Nägin Eurospordi wattsist oma elus esimest korda mustanahalist (nais)iluuisutajat
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                    See nüüd küll miski uudis pole ju.
                    Ma mäletan aastast 1992 olümpialt üht Prantsusmaa naisüksiksõitjat -
                    Surya Bonaly, vist oli nimi ja ta oli üsna tegija, esikuuikus mu mälu järgi
                    Martin, ole hea poiss, pane siia too plaksutava härrasmehe gif Tundmatule.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Oleks abiks, siis saaksin ehk aru, et millest ma nüüd valesti aru sain.

                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Martin, ole hea poiss, pane siia too plaksutava härrasmehe gif Tundmatule.
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Apsaluutselt mitte millesti, hää Tundmatu. Ma lihtsalt leian, et see on vaimustav, kuidas minu põlvkonna meestel on 21 aasta tagustelt taliolümpiamängudelt meeles mustanahaline jäätantsur, tema nimi ja koht lõppjärjestuses. Ausalt ja ilma iroonitata, well done.

                          Kommentaar


                            OK, nüüd ma sain aru, millisest aplodeerivast härrasest jutt
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Ajah, ja Margus Prangel on noore Jack Nicholsoni teisik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas olll Vaata postitust
                                aga eks heaoluühiskondade rikaste ametiühingute bossid on ju ka kõrgepalgalised oma ametikoha nautijad
                                90.-ndatel otsustasid paar Rootsi a/ü bossi seigelda väheke Tallinnas ja nautida prostituutide seltskonda öises Koplis
                                see jäi ka nende viimaseks seiklemiseks siin ilmas
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kellele-millele viitad?


                                1991. aastal tapeti Tallinnas Stroomi rannas vene maffia käe läbi kaks Rootsi ametiühingu töötajat, Bertil Whingberg ja Owe Frediksson. Rootsi politsei sõnul pandi 1994. aastal Tallinnas toime üle 300 mõrva, seetõttu oli Tallinn kõige kriminogeensem Euroopa pealinn.
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X