320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Nende memmede terror algab juba varem. Nimelt ei lasta inimesi bussist välja. Seistakse faalanksina ukse ees või korraldatakse kahesuunaline liiklus, kus samal ala sisenetakse ja väljutakse ühest uksest. (NB! mitte segi ajada Ballacki kangelastegudega)
    Kõige usinamad uste blokeerijad on siiski koolijütsid, kes ukse ees hängivad ja peatuses bussist väljumiseks tuleb neid füüsiliselt eest tõsta.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      keegi ei keela neid vanureid ju valjuhäälselt korrale kutsumast. või samuti küünarnukke kasutusele võtmast.
      Jah, olen tõesti korra pidanud küsima kas mind välja lastakse või mitte. Probleem oli selles, et ma ei teadnud kumba eest ära lükata - vanurit või väikest last (kelle oli ukse ette lükanud ilmselt tema vanaema). Enamasti on asi piirdunud siiski kitsast pilust läbi pugemisega, kuigi pean tunnistama, et sel juhul pole ma külge ette keeranud ega õlgu koomale tõmmanud.

      Mis puutub kottide istmetele toetamist ja seejärel valideerima suundumist, siis kõlab see kurtmine juba kergelt "küll on kärss kärnas, küll ma külmund". Teine probleem oleks ju kui need samad mutikesed ukse ette tropi moodustavad ja inimeste peale võtmine liialt aega võtaks. Ise eelistan ka pigem seda varianti, et lähen distantisile ootama millal validaator (on sellele siis mingi hea eesti keelne sõna välja mõeldud või mitte?) vabaneb.

      Ja kui juba ühistranspordi peale jutt läks, siis üks grupp inimesi on veel - inimesed kellel on tasakaalu hoidmisega ilmselgelt raskuseid (vanad-väetid-ülekaalulised), kuid kes arvavad, et enda kinni hoidmine on liigne luksus. Või hoitakse ennast kinni nii, et füüsikaseadused ei pea seda veidigi suuremate pidurduste-kiirenduste juures millekski. Kuigi on ka hoopis paremaid enese toetamise võimalusi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        validaator (on sellele siis mingi hea eesti keelne sõna välja mõeldud või mitte?)
        Tuvasti
        Nagu artikkel mainib, siis rohkem või vähem ametlik
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Täna oli kole häiriv olukord troll numero 5 peal. Troll oli triiki täis ja seisin täpselt ukse ees ja miski vanem proua tahtis ilmselt järgmises maha minna, aga ei temal ole aega oodata, et ma saaks trollipeatuses hetkeks maha astuda ja tema välja lasta...selle asemel hakkas ta mulle vaikselt perse ronima, lõpuks siis ütlesin et ''küll sa maha saad, ära ela mul otsas'', aga ta ei lasknud end sellest häirida ja ronis aina edasi...
          Mõtlesin juba et lükkaks jalaga teda vaikselt tagasi, aga õnneks tuli peatus kohe.
          Nagu oleks olnud suur oht trolli lõksu jääda..

          Kommentaar


            Troll ütleb trollile (või loll lollile), et ta ei toidaks kõige ilmselgemat trolli (lolli).

            Kommentaar


              sellele vihjas juba omal aal' Mähar oma "Käi perse" kõnes
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Väga suurele Tallinna elanikele tuleks maha pidada pikad õpetusloengud kuidas ühistransporti kasutada. Täiesti kohutav olukord lihtsalt. Esiteks nagu mainiti, siis saan aru et palju kotte aga siiski pole vaja kaks istet enda kottidega hõivata - olen tihti ise ka mitme suure kotiga ja saan väga edukalt ühe istekohaga hakkama.
                Teiseks, mis kuradi pärast ja milline IDIOOT istub nii, et kui reas on kaks vaba istet, siis ta istub nö. sisse poole ehk mitte akna äärde ja sellega tekitab sellise olukorra, et üks istekoht on vaba aga sinna ei saa istuma, sest tema istub selle ees. Jah saab küsida küll, et kas saaks edasi istuda aga asi on põhimõttes, kuradi egoistid.
                Kolmandaks, kui bussi astutakse siis võiks liikuda edasi ja otsida nö. vabaauku kus on ruumi seista. Ei ole vaja jääda passima sinna validaatori ja ukse juurde. Tihti on need kohad nii umbes, et akna äärde või sinna lüli/ühenduskohta ei saa edasi liikuda kuigi seal on tohhujaa vabaruumi.
                Ja no viimaseks mida ei saa vist kunagi parandada - kas Eesti penskarid/inimesed pesevad ka ennast???? täiesti perses kus bussid haisevad (trollid ja trammid unustame üldse ära), koguaeg on mingi rõve lehk üleval. täiesti kohutav.
                kui teie jaoks on need pseudoprobleemid siis mul pohh aga igastahes mind ajavad need väga vihale ja siiani on Tallinnas see ühistranspordikultuur ikka nii perses

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Teiseks, mis kuradi pärast ja milline IDIOOT istub nii, et kui reas on kaks vaba istet, siis ta istub nö. sisse poole ehk mitte akna äärde ja sellega tekitab sellise olukorra, et üks istekoht on vaba aga sinna ei saa istuma, sest tema istub selle ees. Jah saab küsida küll, et kas saaks edasi istuda aga asi on põhimõttes, kuradi egoistid.
                  äärmised pingid on tavaliselt täis kustud, seal on sinusugustel IDIOOTIDEL paras persetada.
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Kas tundsid ennast puudutatuna? Ja ei tea küll kus sina sõidad aga mina pole küll märganud, et aknaäärsed istmed oleks täis kustud.

                    Kommentaar


                      osades bussides on enamasti kõik tagumise poole istmed ikka eriti sitased kus kõik pompsud magavad ja enda kehavedelike välja lasevad või odekat istme peale kukub.
                      Uutes bussides õnneks seda probleemi veel hetkel pole märganud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        osades bussides on enamasti kõik tagumise poole istmed ikka eriti sitased kus kõik pompsud magavad ja enda kehavedelike välja lasevad või odekat istme peale kukub.
                        Uutes bussides õnneks seda probleemi veel hetkel pole märganud.
                        odekas lõhnab ju hästi ja peaks natuke ka desinfitseerima
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          kõik tagumise poole istmed ikka eriti sitased kus kõik pompsud magavad ja enda kehavedelike välja lasevad või odekat istme peale kukub.

                          Jüri Mõis teadis ju juba 7 aastat tagasi, et ühistransport ongi joodikutele
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Ei teadnudki, et väikesed koolilapsed on joodikud. Nagu ka meie vanemad ning vahetevahel harva ka ise. Mõned korrad ka härra Savipäts isiklikult. Peab vist AA koosolekule minema.

                            Tõsiselt rääkides aga olen nõus, et ühistranspordis on tavaliselt sees räige lebra. Eriti hulluks läheb asi soojade ilmadega/suvel. Bussis sees 40 kraadi ning siis see pompsuhais on kohe eriline boonus, nagu poleks juba küllalt ebamugav.

                            Toolide koha pealt ütleks seda, et ei ole märganud mingit uriinihunnikut kusagil. Sellest peaks veel eriti "hea" hais ka sinna juurde tekkima ning ausalt öeldes ei ole kunagi mingit kusehaisu tundnud (va paari pampsu juures). Ning ega ise ei kipu ka sellise "hea väljanägemise ning lõhnaga" onu juurde. Nagunii tavaliselt seisan
                            Eks neid busse pestakse ka vahel harva isegi kui seal midagi oleks.

                            Kommentaar


                              No mul õnnestus näiteks täna astuda bussi, mis oli nii uus, et ninna lõi põhimõtteliselt tehase lõhn. Ilmselt üks neist, mida Vabakal millalgi eelmisel nädalal esitleti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Väga suurele Tallinna elanikele tuleks maha pidada pikad õpetusloengud kuidas ühistransporti kasutada. Täiesti kohutav olukord lihtsalt. Esiteks nagu mainiti, siis saan aru et palju kotte aga siiski pole vaja kaks istet enda kottidega hõivata - olen tihti ise ka mitme suure kotiga ja saan väga edukalt ühe istekohaga hakkama.
                                Teiseks, mis kuradi pärast ja milline IDIOOT istub nii, et kui reas on kaks vaba istet, siis ta istub nö. sisse poole ehk mitte akna äärde ja sellega tekitab sellise olukorra, et üks istekoht on vaba aga sinna ei saa istuma, sest tema istub selle ees. Jah saab küsida küll, et kas saaks edasi istuda aga asi on põhimõttes, kuradi egoistid.
                                Kolmandaks, kui bussi astutakse siis võiks liikuda edasi ja otsida nö. vabaauku kus on ruumi seista. Ei ole vaja jääda passima sinna validaatori ja ukse juurde. Tihti on need kohad nii umbes, et akna äärde või sinna lüli/ühenduskohta ei saa edasi liikuda kuigi seal on tohhujaa vabaruumi.
                                Ja no viimaseks mida ei saa vist kunagi parandada - kas Eesti penskarid/inimesed pesevad ka ennast???? täiesti perses kus bussid haisevad (trollid ja trammid unustame üldse ära), koguaeg on mingi rõve lehk üleval. täiesti kohutav.
                                kui teie jaoks on need pseudoprobleemid siis mul pohh aga igastahes mind ajavad need väga vihale ja siiani on Tallinnas see ühistranspordikultuur ikka nii perses
                                toho tillae siuke kõne kell pool kolm tuli
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X