320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Martinite, Reinude, Estonite, Mcnamarate jms praegust postituste tempot nähes tekib küsimus, kuidas nad nii kõrge postituste numbrini on jõudnud.
    ära kutsu kurja välja!

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Kuna Stockmann on minu nö kodu pood, siis äkki täpsustaks seda , mida sa täpsemalt mõtlesid selle all.
      tunnen kaasa.

      täpsustuseks - ühes ummistavad riiulite vahekäike vanurid ja teises wannabe rikkurid, kes arvavad, et seda poodi külastades on nad teistest paremad.

      Kommentaar


        ja meintz kutsuski kurja välja.

        Kommentaar


          Dokumentaalkanalite nimed on eksitavad. Eelkõige jutt History Channelist, mille sisu on viimase paari aastaga ajaloost totaalselt eemaldanud.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Teine tähelepanek/rumal küsimus ka: Miks on Tallinn-Pärnu maanteel veidi enne Pärnusse jõudmist (kusagil Nurme tankla kandis) üks kämping, mille reklaamil ilutseb Barcelona logo? Juba mitu aastat tagasi sai seda tähelepandud, aga mõte siin küsida tuli alles nüüd.
            Selle koha omanik on Barca-nimeline mehike. Ta on selle meeskonna fänn.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Dokumentaalkanalite nimed on eksitavad. Eelkõige jutt History Channelist, mille sisu on viimase paari aastaga ajaloost totaalselt eemaldanud.
              Mõni kiire näide:

              American Pickers - OK, tegu minu isikliku lemmikuga peamiselt saatejuhtide pärast, aga tegelikult ju kõik soritavad-ostetavad asjad ju puhas ajalugu. Lisaks ei jäta ka nii "100% staged US-pask"-muljet nagu allolevad.
              American Restoration - täielikult lavastatud shait paraku, aga asjad ju tegelikult tõupuhas sealne kohalik ajalugu...
              Ancient Aliens - ajalugu, mis ajalugu, kuigi isiklikult suur no-no sellele sarjale
              WWII-temaatika(mitu erinevat) - ajalugu, mis ajalugu
              Hitleri saarehullused ja üldse tema temaatika(mitu erinevat) - ajalugu, mis ajalugu

              Paraku sellega ka asi lõpeb jah, lisaks on neid muu jura vahele ainult pisteliselt.

              Pawn Stars(ka Cajun) - 100% staged shit, Corey(see noorim poeg seal) on ikka korralikult puuga pähe saanud ja kogu läbiv lavastamine, reaalsusest asi nii-nii kaugel lihtsalt, kuigi osad näidatavad asjad on vanad.
              Storage Wars(ka Texas) - 150% mega-staged carnivore-carnival, tegelikult saab seal vahepeal pulli küll(Barry Weiss), aga saate "sügavam sisu" täiesti alla arvestuse, seos ajalooga ebapiisav, vaadake parem Discovery pealt "Oksjonikütte".
              Shipping Wars - 1/1 sama klass ülalolijatega, aga rsk päris huvitavaid asju veavad, pole elu sees näinud-kuulnud-osanud arvatagi, et mõned sellised asjad üldse olemas on, seos ajalooga minimaalne.
              Counting Cars - see Count on ikka kloun omaette, tegelevad ju tegelikult vanade autodega, küllaga autodest nii mõndagi teades, ei restaureeri nad neid, vaid hoopis rikuvad.

              Igasugused romurallijad, krokodillipüüdjad, mägimehed jne. ei kvalifitseeru ka kuidagi kohe tõesti.

              Pika jutu kokkuvõte on olla osaliselt Taneliga nõus, tüüpilise ameerika lavastatud jura vahel on siiski ka "ajaloolist" kraami. Jälgin kanalit ka pikemat aega, kuna oman nostalgiku-pisikut, seetõttu ka mõningast huvi ajaloo vastu...
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                American Pickers - Neil nagu see valimine kuidagi imelik. Mingi roostest vaasi eest 100 daala välja köhida..no ei tea.. Viimane viies hooaeg on senimaani ikka väga igav olnud.
                American restoration - Klient tõi mulle roostes tünni. Värvisin selle punaseks. Küsisin 2000$. End.
                Ancient aliens - No sorri....
                Pawn stars - No skripti seal vaevalt, et eriti on. Aga samas vaadata kuidas nad kliente jõhkralt lüpsavad. Ma küll neile midagi ei viiks.
                Cahun pawn stars- Mu lelle täditütar tõi mu poodi vöö. Seejärel mu õemehevenatädipoeg kilo kruve. Ning lõpuks mingi paks ment ak-47 -me.
                Storage wars (originaal Californias) - Tätsa talutav, peaaegu skriptimata aus värk. Saab nalja ja vahest leitakse midagi huvitavat ka.
                Storage wars Texas - Nad vist leiava seal ainult odavat mööblit.
                Storage wars NY- sarjas osalevad kaks tegijat tüüpi, siis on homopaar ja lõpuks kaks ülbet kõõma. Pole ime, et ainult 6 episoodi tehti.
                (Oksjonikütid - Puhas stsenaariumiga värk. Kui ikka iga show mingi 6k taskuse pistetakse ja mitte kunagi kahjumit ei saada...)
                Counting cars - Seukest rämpsu ikka ei tasuks teha. Kui kedagi huvitab mingi autonduse värk siis Disco pealt on Wheeler Dealers. Võisiis Fast´n´Loud. (Y)
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Kassil on ripsmed

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Ancient aliens - No sorri....
                    Southparki 15. hooaja 13. osa ehk A History Channel Thanksgiving võtab selle Aliensi asja hästi kokku.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      SpDirecti postikulu vähenes järjekordselt ja nüüd tuuakse pakk läbi Riia.. me like!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Pawn stars - No skripti seal vaevalt, et eriti on. Aga samas vaadata kuidas nad kliente jõhkralt lüpsavad. Ma küll neile midagi ei viiks.
                        Storage wars (originaal Californias) - Tätsa talutav, peaaegu skriptimata aus värk. Saab nalja ja vahest leitakse midagi huvitavat ka.
                        (Oksjonikütid - Puhas stsenaariumiga värk. Kui ikka iga show mingi 6k taskuse pistetakse ja mitte kunagi kahjumit ei saada...)
                        Pandikunnid on skript. Reaalne pood ja sarjas olev pood pidid kaks erinevat asja olema(ei viita millelegi konkreetsele, põgusalt uurides on selline mulje jäänud). See p*sk, mida nad oma lehel müüvad(gspawn.com) on valdavalt neist endast tehtud. Lisaks häirib tegelaskond. Normaalsed on Rick ja Chumlee. Old Mani puhul on kõigega ülepingutatud ja Corey on lihtsalt loll sõna suurimas tähenduses. Ulme on ka see, kuidas mingi haruldase sõjaaegse biplaani omanik laseb lambist proovisõitu teha, KUIGI TA PEAKS TEADMA oma ilmselgest hävingust eeldatava tehingu osas. Sama asja teisest küljest muidugi need automüüjad, kes kutsuvad oma reliikviat vaatama, pea alati küsivad täishinda ja ei murdu, see on PANDIMAJA ffs, kobigu oksjonile! Kogu kriitika ei tähenda, et see vaadatav poleks, aga paraku mitte midagi rohkemat.

                        Storage Wars - Mind huvitab küll, et kuidas nad sellest p*sast lahti saavad ning millise ajakuluga. Lisaks hindavad nad oma saasta väga kummaliselt, loodavad oma vanadest ja väärtusetutest CD-dest, raamatutest, PS3-mängudest ja jumal-teab-millest liialt minu silmis. Lisaks on see üliskriptitud, loe guuglist, kõik "tõeliselt väärt leiud", nagu näiteks need Elvise surmajärgsed ajalehed(konteineritäis!!!) on sinna saatetegijate poolt eelnevalt sissepuistatud. Eks see fenomen niikuinii vähemal või rohkemal määral kajab kõikjalt läbi. Dave Hester avalikustas selle "toimuva jama" ja tema edaspidi sarjas ei osale. Barry on muidugi "the man" ja saates olevad hindajad jätavad ka asjaliku mulje tegelikkuses.

                        Oksjonikütid on realistlikum ja loogilisem, puudub jah see "huumorifaktor", aga lavastatud on nad niikuinii kõik. Eks pole kahjumissejäämist kasumlik näidata, mitte et ma ise nii arvaks...

                        Peaks vist aruteluga "TV Sarjad" teemasse kolima, tore et keegi veel History kanalile ära eksib...
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          SpDirecti postikulu vähenes järjekordselt ja nüüd tuuakse pakk läbi Riia.. me like!
                          Saan aru, et sul juba proovitud - millega nad seda läbi Riia toovad ja kuidas kohaletoimetamise ajaga on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fireblade- Vaata postitust
                            Saan aru, et sul juba proovitud - millega nad seda läbi Riia toovad ja kuidas kohaletoimetamise ajaga on?

                            Londonist Riiga lennukiga ja sealt arvatavasti mööda maad Tallinnasse. Aeg on sama, mis läbi Rootsi ehks siis kuskil 8-10 päeva.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kohaletoimetamise kohta ei oska öelda, aga minul tuli ajavõitu 1-2 päeva. Tellinud olen tavaliselt neljapäeviti ja seega jäänud pakk nv-ks Tallinna kinni, siis läbi Riia jõuab ta varem Tallinna ja saan nädala lõpuks juba kätte.

                              Kommentaar


                                Tähelepanek 1) Jõudes tööle pärast ostujuhti, oled ilmselgelt tööle hiljaks jäänud.
                                2) Kirjutasin googlisse Eesti, valisin pildid. Seal mingi uus alajaotus. Esimesena-women.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X