320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust

    üks selline sattus eelmisel reedel minuga koos pärnu poole sõitma. pärast ääsmäed uhas mööda kuni ma ta mõne aja pärast ühe rekka taga kinni püüdsin ning neist mõlemast mööda sõitsin, lõpuks leidis ka tema oma munad üles ja sai rekkast mööda ning oli taas peagi sabas. pärnuni kordus sama asi vist veel 2 korda kuni pärnus tallinna mnt ja ehitajate tee ristis koos foori taga olime. minu kiirus alats ääsmöest (va möödasõidud) oli 93 kmh.
    Endalgi korduvalt juhtunud antud situatsiooni, kus auto A uhab mööda ning hiljem jõuab auto B talle järgi, kui auto A on rekka taga "kinni". Olen olnud nii auto A kui auto B roolis. Täiesti oleneb liiklustihedusest, võib juhtuda,et auto A sai küll rekale järgi aga möödumiseks pole võimalust(kaamerad, patrullid, vastutulev liiklus, asulad jne). Samal ajab jõuab sujuvalt liikuv auto B ka neile järgi ja siis tundubki,et auto A jäi rekka taha munema, kuigi tõsi on see,et lihtsalt polnud võimalust rekkast mööduda.

    Kommentaar


      Olen viimasel ajal tähele pannud, et hommikuti kipuvad näiteks Viljandi maanteel 50 km/h ja 70 km/h alas üsna närvilisi möödasõite tegema just naised.

      Enamalt jaolt olen Pärnu maanteel nende kõrvalreas ja liigume vapralt linna poole enamvähem kõrvuti

      Ja nii peaaegu iga päev.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Kui pildimasinatest kihutada +30 ja mitte pidurdata, siis see oleks sama hea, kui 90 alas 120-ga kiirust mōōtvast politseist mööda sōita ilma, et hoogu maha ei vōttaks. Keegi ei taha ju trahvi saada vōi mis?
        ei ole. ühel juhul saad kooliraha 3 euri iga ületatud kmh kohta ja teisel juhul teed politseibussis põlvejälgi, maksad 300 raha riigikassasse ja jääd ikkagi lubadest ilma.

        Kommentaar


          see va kiirus ja manööveridamine on ikka väga keeruline teema, sest juhid ei saa väiksemategi asjadega hakkama - suunatule olemasolust ei saada aru ja tahavaatepeeglit oskavad ainult naised kasutada... huulte värvimiseks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Olen viimasel ajal tähele pannud, et hommikuti kipuvad näiteks Viljandi maanteel 50 km/h ja 70 km/h alas üsna närvilisi möödasõite tegema just naised.

            Enamalt jaolt olen Pärnu maanteel nende kõrvalreas ja liigume vapralt linna poole enamvähem kõrvuti

            Ja nii peaaegu iga päev.
            Minu kogemused jälle näitavad,et need möödasõitjad on 1.6L võrri mootoritega juhid..nagu taskukoerad, kes iga hetkel tahavad haukuda,et näidata kui "kõvad" nad on..

            Kommentaar


              Ilma seebita.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Mu ema on läbinud kümneid arvutikoolitusi algajatele. Tööl pidevalt tehakse jne. Saanud ka mingi hunniku tunnistusi, et see ja see läbis arvutiõppe algkursuse headele tulemustele. Samas ei suuda ta meilboksi tulnud kirja kopeerida wordi. Kas need arvutikoolitused on lihtsa nimega öeldes eurorahade laiakslöömise projektid?

                Kommentaar


                  Jah, need ongi raha laiakslöömiseks. Need koolitajad sellise jutuga, et pole mingi probleem bossi ära rääkida. Üldjuhul aga need koolitused on ainult paaripäevased, samas ülikoolis on need pool aastat kuni aasta. Omaette absurd on need võõrkeelte koolitused, antakse inimesele tunnistus välja isegi juhul, kui ta sõnagi ei oska ja muidugi töötajad panevad selle tunnistuse suurelt CVsse kirja...

                  Kommentaar


                    Kuni see koolitus eksamiga ei lõpe, on üpris raske öelda kas asi oli koolitajas või koolitatavas. Olles aga piisavalt kokku puutunud inimestega, kes paaniliselt arvutid kardavad. Vaatamata sellele, et neil on üks sellenimeline töövahend, olen kindel, et enamasti on viga ikkagi koolitatavas.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Veekindel plaaster on kõige vähem veekindlam asi.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Savisaarel on rohkem volte kui Eesti Energial.

                        Kommentaar


                          Suvel on Eestis ikka sitaks valge. Lõpetasin just ühe tööasja ja tõmbasin vahepeal ette tiritud kardina eest....whooow. Peaks vist magamise asemel ennast õue vedama.

                          Kommentaar


                            Flora pakub euromängu pileteid tasuta, Kalju omad maksavad 15 eurot...
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                              Flora pakub euromängu pileteid tasuta, Kalju omad maksavad 15 eurot...
                              Miskus?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Miskus?
                                Flora reklaamib kodulehel tasuta sissepääsu. Respekt neile. Kalju piletihinnad nende mängu FB eventis. Täispilet kohapeal 15€, eelmüügist 10€. Tõsi, mingi jabura FB attendiga on 5€. Aga see täispileti hind meie kontekstis päris rõlge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X