320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite liiga finaali piletid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kas piletiga kaasnev viisavabastus on kindel värk?

    Kommentaar


      #32
      jep! Kontrollitud Vene saatkonnast!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        kulla mees, katsu nädalaga viisa saada, siis selgub kas üldse saad sinna
        See on küll õige, sest vähemasti vastupidine liiklus ehk siis kõik Zeniidi fännid City of Manchester Stadiumile küll päris probleemideta ei saa, pileti olemasolust hoolimata.

        Aga 5000-kroonisesse CL piletisse on keeruline uskuda, originaalhind peaks ju kõrgem olema?
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #34
          Viisavabastus 72. tunniks (19.05-22.05)!

          Kommentaar


            #35
            Vahe ongi selles, et niikaua kui te siin arutate originaalhinna üle, sõidab teie asemel keegi teine! Võtke siis 5000.- eekist hinda kui väikest soodustust minu poolt!

            Kommentaar


              #36
              kus seda piletit kontrollida saaks?
              piletilevis on mingi võimalus?
              või kuskil kuskil..
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #37
                Piletid käest kätte, kokku kuus piletit, annan ära 2, ise sõidan kaasa! Kui on tõsine ostuhuvi, saadan piletite ostukinnituse! Pildist poleks niikuinii kasu, neid võib netist küllaga tõmmata! Loomulikult võid ka Piletilevist proovida

                Kommentaar


                  #38
                  kohapeal saaks nende piletite eest kordades rohkem ma usun
                  AILTON

                  Kommentaar


                    #39
                    bisneees plaan
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      bisneees plaan
                      selles suhtes ei jõua mulle kohale, et milleks pakkuda väga odavalt eestlastele kui inglise vutifännide käest saaks väga suuri summasid ehk kas kasutaja kes müüb on piisavalt loll või siis tahab kaasmaalasel lihtsalt perse lohku tõmmata?!
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #41
                        ära ole tüüpiline eestlane ja mõtle laiemalt
                        äkki tahab head teha
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          selles suhtes ei jõua mulle kohale, et milleks pakkuda väga odavalt eestlastele kui inglise vutifännide käest saaks väga suuri summasid ehk kas kasutaja kes müüb on piisavalt loll või siis tahab kaasmaalasel lihtsalt perse lohku tõmmata?!
                          kuidas sa alati kõige negatiivsemate stsenaariumitega suudad välja tulla?
                          Ehk tahab aidata kaasmaalasi ja pakkuda mõistliku hinnaga pileteid, ehk võitis need ja mõned jäid üle, ehk arvab ise kaa et on õiged (kuigi tegelt pole), ehk ei viitsi ta ennem mängu turumoori moodi staadioni lähistel kaubelda vaid eelistaks normaalselt õlle libistada vms vms

                          Ei tunne seda viinaonu ega oska midagi arvata, aga lihtsalt huvitav, et kohe ja jälle nii negatiivselt
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #43
                            Mikk poiss, vali sõnu!
                            Esiteks - mitu piletit sa siiamaani oma elus 5000.- eest oled ostnud, et neid väga odavateks nimetad?
                            Teiseks - Moskvasse sõidab ametliku pileti ostnuna ligi 45000 inglise fänni. Ülejäänutel, kel pole piletit, pole ka viisat! Ehk et niisama nillima minna on suht riskantne teema. Usu mind, ka inglase jaoks on 2000.- EUR-i pileti eest üle mõistuse suur summa!
                            Kolmandaks - selles suhtes on sul õigus - arvatavasti ei ole mul mingi probleem neist piletitest lahti saada!
                            Neljandaks - ma olen piisavalt vana selleks, et mitte staadioni ette jõlkuma minna, vaid et lihtsalt head mängu nautida!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas viinaonu Vaata postitust
                              Mikk poiss, vali sõnu!
                              Esiteks - mitu piletit sa siiamaani oma elus 5000.- eest oled ostnud, et neid väga odavateks nimetad?
                              Teiseks - Moskvasse sõidab ametliku pileti ostnuna ligi 45000 inglise fänni. Ülejäänutel, kel pole piletit, pole ka viisat! Ehk et niisama nillima minna on suht riskantne teema. Usu mind, ka inglase jaoks on 2000.- EUR-i pileti eest üle mõistuse suur summa!
                              Kolmandaks - selles suhtes on sul õigus - arvatavasti ei ole mul mingi probleem neist piletitest lahti saada!
                              Neljandaks - ma olen piisavalt vana selleks, et mitte staadioni ette jõlkuma minna, vaid et lihtsalt head mängu nautida!
                              Kui räägid õigust siis loomulikult vabandust!
                              Aga mina kui mustade stsenaariumide meister ehk foorumi pessimist nr.1 olen alati kohal
                              Miks siis sina, kui suur jalgpalli fänn nagu su jutust selgub, teeb 5 foorumis registreeritud oleku aasta jooksul ainsad postid pileti ostu teemas? Kas lihtsalt ei viitsi sõna sekka öelda foorumis?
                              AILTON

                              Kommentaar


                                #45
                                OK, ära põe! Pole lihtsalt foorumi tüüp! Ja järelikult polnud enne väga miskit öelda ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X