320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Georgia ja Lõuna-Osseetia konflikt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    ma vaatasin küll TV3-st 1999a. CL finaali.
    ma olin siis 12 ja ei tohtinud kaua üleval olla
    AILTON

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      ma vaatasin küll TV3-st 1999a. CL finaali.
      näidati kogu hooaega. sõltumatu kommentaator mardisalu karjus veel ennastunustavalt "LÖÖÖÖÖÖ! LÖÖÖÖÖÖÖ!", kui andy cole karistusalas palli sai poolfinaalis.

      Kommentaar


        #48
        Tagasi teemasse, paluks.
        slimm.ee

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Mis kuradi asi on Gruusia beibetaja?
          Gruusia beibetajad on need tillid, kes on endal Gruusia väikeseks nunnuks projektiks mõelnud. Et Gruusia on Väike-Eesti ja ei oska mitte midagi halba teha. Nad on lihtsalt tublid ja tahavad olla nagu Eesti.

          Tsiteerides klassikuid:
          "oi kui nunnu!
          nii ninnu-nännu!
          kuidas saab mõni nii nunnu olla vää?!
          NII NUNNU!!!
          tohutult palju-palju nunnu!
          minu nunnu!"

          Kommentaar


            #50
            mis sa oled lolliks süstinud end või?

            Kommentaar


              #51
              Vähi: soovitaksin Eesti poliitikutel natuke vait olla. RAHUNEGE RUSSOFOOBID!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                jah. valga autobaasi direktor teab!
                aga eestis on tarku inimesi ka, lugege parem neid.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  jah. valga autobaasi direktor teab!
                  aga eestis on tarku inimesi ka, lugege parem neid.
                  Hahahaha! Tark naine! Hea nali! Ta murrab su südame ja võtab su raha ära, vennas. JÄÄ TRUUKS JALGPALLILE!!!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Türa, kui mingi reageering välismaailmalt tuleb, siis just tänu meile.

                    Kommentaar


                      #55
                      Pidage meeles, kui teie post ei sisalda roppe sõnu või caps locki, see kustutatakse.

                      VITTU
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #56
                        Vaadake seal Vähi artikli kõrval on gallup ja tundub, et ainult 8,6% on meie seas normaalseid inimesi. Lahä

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Pidage meeles, kui teie post ei sisalda roppe sõnu või caps locki, see kustutatakse.

                          VITTU
                          Ma ei usu sind, Jasperikene.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Pidage meeles, kui teie post ei sisalda roppe sõnu või caps locki, see kustutatakse.

                            VITTU
                            "ma tean mida te tunnete" ...
                            >>

                            Kommentaar


                              #59
                              Ei tea te midagi. Teie ei tulnud alles hullumajast.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                #60
                                Tundub et päris paljud teist ei saa ikka üldse aru mis toimub. Või siis on lihtsalt vajadus foorumis vaimukana näida natuke olulisem, kui see kohati olla võiks.

                                Kui pärast 9/11 väideti, et see sündmus muutis maailma, siis väga tõsi see ei olnud. Eelmise nädala ja lähimate nädalate jooksul toimuvad sündmused on aga võibolla natuke tähtsamad, kui meile meeldiks mõelda.

                                Sõja alustamise kuupäeva valik ja põhjused on minu jaoks natuke müstilised aga see polegi väga oluline. Oluline on pigem see, et Venemaa okupeerib üht oma naabrit ja lääs tundub selle alla neelavat. Euroopa ei julge eriti midagi öelda (nagu alati), ning ei saa ka väita et USA oleks oma Iraagi koalitsiooni liitlast liiga aktiivselt toetanud. Tuletan aga teile meelde, et Gruusia julgeolekugarantii on meie omaga väga sarnane elik USA perse lakkumine Iraagis ja Afganistaanis. Tegelikult ei ole tore teada, et see ei tööta. Tegemist on otsese Venemaa - Nato huvide konfliktiga, olgugi et Gruusia ei ole Nato liige.

                                Proovige natuke mõelda umbes selles suunas, et maailm ei ole alati päris selline olnud, nagu viimased 15 aastat ja on neid, kes arvavad et just see viimane ajajärk on äpardus, mitte sellele eelnenud poolsajand. Üleolev suhtumine ei ole minu arust omal kohal.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X