320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallikaardid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

    Originally posted by Henryfan


    See on küll vana teema ,kuid ex võib ju rääkida ikka.Endal on Football starsidest ka kõik 108 kaarti koos ja veel oma hunnik.Tegelikult terve kotti täis:P .Enam ei kogu ,aga alles on ikka kõige raskem oli mudu saada Peter Schmeicheli kaarti.täpsemalt on vist üle 500 kaardi.
    mulle küll ei tundunud nii et schmeicheli kaarti kõige raskem saada on, oli vist mingi itaallane, keda oli päris raske saada.endal on ka neid ika päris paras ports olemas, 300-400 kuskil.tagantjärgi mõtled, et oli nüüd vaja nende peale nii palju raha raisata aga noh samas sai hunnik nimesi pähe tuubitud.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

      Originally posted by kaala


      Originally posted by Henryfan


      See on küll vana teema ,kuid ex võib ju rääkida ikka.Endal on Football starsidest ka kõik 108 kaarti koos ja veel oma hunnik.Tegelikult terve kotti täis:P .Enam ei kogu ,aga alles on ikka kõige raskem oli mudu saada Peter Schmeicheli kaarti.täpsemalt on vist üle 500 kaardi.
      mulle küll ei tundunud nii et schmeicheli kaarti kõige raskem saada on, oli vist mingi itaallane, keda oli päris raske saada.endal on ka neid ika päris paras ports olemas, 300-400 kuskil.tagantjärgi mõtled, et oli nüüd vaja nende peale nii palju raha raisata aga noh samas sai hunnik nimesi pähe tuubitud.

      See itaallane oli arvatavasti Gianfranco Zola

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

        Endal natuke neid 94 aasta MM-i kaate. Väärtuslikum on mingisugune kuldne Bora treeneri kaart. Neid Premier Leauge kaarte kaa pisut

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

          mul endal on ka üle 100 WC 94 kaarte. Väljaandjaks Upperdeck. Kui keegi soovib osta või vahetada vms, siis võtke üendust

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

            Originally posted by dannar


            mul endal on ka üle 100 WC 94 kaarte. Väljaandjaks Upperdeck. Kui keegi soovib osta või vahetada vms, siis võtke üendust
            hehe, wc::P?
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

              WC-World Cup, juhul kui sa koolis inglise keelt ei õpi siis see tähendab maailma meistrivõistlusi.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                Näh, pulli peab ju ka saama.

                Endal on neid Inglise liiga jalgpallikaarte ikka ropult. Paar kollektsiooni suisa täis ja uhkusega karbis vedelemas. Kel soovi, andku teada.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                  Originally posted by Kaarel


                  mäletan, et kui ma väike olin, mingi aastal 1990, siis sai osta selliseid mängukaarte, mis olid 1990. aasta MM-i mängjatest. Seal oli vist näts kah kaasas.
                  kas tagumisel pool on mingi pall veel, kaart iseenesest on tagant vist rohelist värvi?
                  vähemalt leidsin kodust kaks kaarti, mille peal on Gary Lineker ja Dunga.

                  kui uuematest kaartidest rääkida, siis on mul veits ManU 2003 hooaja kaarte, samuti \"English Premier Gold\" sarjast on mul neid piisavas koguses.
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                    Originally posted by Premium


                    WC-World Cup, juhul kui sa koolis inglise keelt ei õpi siis see tähendab maailma meistrivõistlusi.

                    Kuidas sa aru ei saa, et ta mõtles seda WC-d nagu naljana vms.Aga ma loodan, et kaala sai ikka õieti sellest aru

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                      Mul pole ühtegi kaarti ja ei taha kahh.
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                        vot sellise jama peale kohe kindlasti ei hakka raha raiskama! Edu neile kellel meeldib raha sellise jama peale raisata
                        Vaikne.....

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Jalgpallikaardid\'

                          Originally posted by Hunt


                          vot sellise jama peale kohe kindlasti ei hakka raha raiskama! Edu neile kellel meeldib raha sellise jama peale raisata
                          Maitse üle ei vaielda
                          izerman@hotmail.com

                          Kommentaar


                            #28
                            sai ka vaadatud kaarte mis üles leidsin
                            world cup 2002 140 kaardist mingi paar tükki puudu :P , mingi derby county mart poomi kaart ja manu barthezi kaart ka täitsa olemas + mingid muud inglise jorsid

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Calva Vaata postitust
                              sai ka vaadatud kaarte mis üles leidsin
                              world cup 2002 140 kaardist mingi paar tükki puudu :P , mingi derby county mart poomi kaart ja manu barthezi kaart ka täitsa olemas + mingid muud inglise jorsid
                              lahe on 5 aasta vanuseid teemasid ülesse kaevata?

                              Kommentaar


                                #30
                                suht lahe jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X