320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oota, kohe viskub e-ambrasuurile foorumikasutaja jyriöö.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Ma pole kordagi e-riiki ID-kaardiga kasutanud. Ma kaotasin paroolid kuhugi ära ja seejärel on ka ID-kaart ise kuhugi ära kadunud.

      Kommentaar


        Minu kogemused e-riik id-kaart teemal:
        1. ei saanud id-kaardi lugejat tööle, mingi ie pointless nuss, mille järel tundus mõistlikum paberkirju saata / läbi panga asju ajada.
        2. paroolid kadusid ära
        3. id-kaardi kiip läks perse
        4. id-kaart kadus ära

        Nüüd on uus id-kaart mingi kolm kuud olnud ja juba on MuPol piletikontrollimisega probleeme, sest parafraseerides kontrolöri "Uute id-kaardi kiipidega näib mingi jama olevat, pidevalt on kammi." Ma ei kujuta ette, kas pangakaartidel on mingi teistsugune tehnoloogiline lahendus, et neil kiibilugemisega probleeme pole. Noh, samas mul pole viimase 3 aasta jooksul ükski pangakaart kauem kui 4 kuud olnud ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma ei kujuta ette, kas pangakaartidel on mingi teistsugune tehnoloogiline lahendus, et neil kiibilugemisega probleeme pole. Noh, samas mul pole viimase 3 aasta jooksul ükski pangakaart kauem kui 4 kuud olnud ka.
          Omal ajal pangas töötades oli teada, et ühest konkreetsest partiist umbes viiendik kaarte olid vigased ja andsid peadselt saba. Tuttav vahetas aga pangakaarte vigase kiibi tõttu kolm-neli korda aastas.
          Enda ID-kaart on ülitublisti toiminud. Viimased 2 aastat olen muidugi m-ID-d kasutanud, kus vähegi võimalik ning see on väga-väga mugav lahendus.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Firefox küsib, kas tahan update teha versioonile 6. Noh ok miks mitte, vajutan Update now. Rebane uuendatud, hoiatab see mind, et Adobe Flash player pole up-to-date. Vajutan siis lingile, et installer tõmmata. See viisakalt küsib minu käest, et kas tahan Flash playerit installida, vajutan ok. Ja edasi tuleb kiri, et "Installing Adobe Flash player and Google Chrome". Mingit võimalust pole cancel panna või chromest loobuda, sest installimine juba täies hoos. Miks mulle vägivaldselt mingit jura peale pannakse koos Flash Playeriga? Võib-olla on Chrome igati tore ja mugav, aga nii minu arvutisse ronides on tegu ebameeldiva külalisega, kes jalaga perse saab. Nahhui raisk.


            EDIT:http://get.adobe.com/flashplayer/

            See paneb kord ühte jama kord teist jama (chrome, McAfee) vaikimisi kaasa. Linnkesega saab maha võtta. Ma võtsin lingi, kopeerisin teise browserisse ja reload, ju siis nii saingi Chrome-i "boonusena" kaasa

            Kommentaar


              huvitav.. flashplayerit küll uuendatakse liiga tihtigi aga, et mingit jama veel kaasa pandaks ei meenu nagu..
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Mereilesi ühest postitusest tuli teema meelde. Üks kõige valusamaid klienditeeninduse kohti on Kadaka Selveri lillemutt. Ma olen millegipärast sinna 3 korda sattunud ja alati on mingi täielik clusterfuck.

                Viimane kord läksin lolli peaga lilli ostma eeldusel, et lillemüüjal on huvi neid müüa ja toimus järgnev vestlus:

                Mina: Kas teil x lille on?
                Lillemutt: Lõikelilled on seal.
                [paus, kuna mul pole õrna ainu kuidas X lill välja näeb]
                Mina: Aga kas teil Y lille on?
                Lillemutt: Y on potilill
                [paus]
                Mina: Mis siis?
                [paus]
                Lillemutt: Mis siis?
                [paus]
                [Mina exit to the left, saba jalge vahel]

                Nii stsenaariumina lugeda ei ole eriti hull, aga kui lillemuti asemele kujutada Mosambiigi Sülitava Kobra (Naja mossambica) ja põhja merielevandi (Mirounga angustirostris) ristsugutist saab elutruuma pildi. Ma sisuliselt loobusin selle peale Selverites käimast.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  EMT võib oma uue infosüsteemiga perse minna.

                  Tahtsin juba mõnda aega oma viis aastat vana telefonironti välja vahetada. Aga teatavasti olemasolevatele klientidele häid pakkumisi ei tehta ning kuna number tööandjaga seotud, siis mõne muu operaatori juurde üle kolida ka ei saa. Kuniks nüüd tuli sobiv diil ka eksisteerivatele äriklientidele. Login kenasti iseteenindusse ja peatselt tervitab mind teade: järgneva toimingu teostamiseks on vaja administraatori õigusi. Hea küll, laulan oma nutulaulu meiepoolsele EMT kontaktisikule ette ja ta asub tegutsema. Mõne minuti pärast temalt kõne: nõutakse kohe maksmist, arve esitamise võimalust ei ole. Õnneks istub tüüp minust kaks korrust allpool. ID-kaart näppu ja tema juurde ülekannet tegema. Pangas kõik kenasti toimetatud, klõps nupule "tagasi kaupmehe juurde" ja... arvasite õigesti... terve ekraan on errorit täis. No proovime uuesti, eks? Või vaatakse enne arvet, kas raha on äkki maha läinud? Muidugi on. Kiire kõne haldurile, kes soovitab järgmise päevani oodata, äkki broneering vabaneb. Hui! Ehk et raha läinud, kaup ootab e-poes siiani maksmist. Hetkel ajavad raamatupidajad maksekorralduse abil laekumise jälgi.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Tele2 pole parem.

                    Käisime vahetasime elukaaslasel paketti ning uueks paketiks sai Like. Esiteks ei saanud esindaja hakkama telefoni seadistamisega ning ütles, et see tuleb remonti saata. Võtsin siis enda kätte ja 2 minutiga oli asi korras. Seejärel ütles, et pakett hakkab kohe kehtima ning nüüd on kõik OK.
                    1 päev hiljem oli limiit 50 euri täis. Mingi 20 mega vast oli netti kasutatud. Helistasin Tele2-te ja selgitati, et sel kuupäeval poleks tohtinud paketti vahetada. Tõstsid limiidi 100 euri peale ja ütlesid, et nüüd on korras. 3 giga tasuta netti ja mingeid probleeme enam pole. 2 päeva hiljem on see 100 euri limiit ka täis. Ikkagi pole pakett vahetunud. Tõsteti limiiti jälle. Selle kuu eest arve tegemisel pidid nad teenindaja eksimusega arvestama ning tegema arve nagu oleks olnud Like pakett. Ma ei välista, et järgmine kuu näen postkastis arvet 200 eurile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                      Tele2 pole parem.

                      Käisime vahetasime elukaaslasel paketti ning uueks paketiks sai Like. Esiteks ei saanud esindaja hakkama telefoni seadistamisega ning ütles, et see tuleb remonti saata. Võtsin siis enda kätte ja 2 minutiga oli asi korras. Seejärel ütles, et pakett hakkab kohe kehtima ning nüüd on kõik OK.
                      1 päev hiljem oli limiit 50 euri täis. Mingi 20 mega vast oli netti kasutatud. Helistasin Tele2-te ja selgitati, et sel kuupäeval poleks tohtinud paketti vahetada. Tõstsid limiidi 100 euri peale ja ütlesid, et nüüd on korras. 3 giga tasuta netti ja mingeid probleeme enam pole. 2 päeva hiljem on see 100 euri limiit ka täis. Ikkagi pole pakett vahetunud. Tõsteti limiiti jälle. Selle kuu eest arve tegemisel pidid nad teenindaja eksimusega arvestama ning tegema arve nagu oleks olnud Like pakett. Ma ei välista, et järgmine kuu näen postkastis arvet 200 eurile.
                      100% näed ja siis kui teed avalduse, KIRJALIKULT, siis teevad tagasiarvelduse. Oma tuttaval kogemused tasaarveldustega Tele2 asutuses. Edu...

                      Kommentaar


                        Elisa pole parem.

                        Naine ostis uue nutitelefoni. Telefon ei laadinud ja kõrvaklapid ei töötanud. Telefon remonti.
                        Telefon 3 nädala pärast tagasi, täpselt samad vead. Öeldakse, uups, me vist ei teinud sellega midagi ja uuesti remonti. Pakuti veel seni asenduseks mingit iidset telefoni, mille naersime välja.
                        Telefon 3 nädala pärast tagasi, täpselt samad vead. Öeldakse, täiesti arusaamatu kuidas nii juhtus ja telefon remonti.
                        Telefon 3 nädala pärast tagasi, täpselt samad vead. Öeldakse, et paistab, et sattus vigane telefon ja nullime selle telefoni ära ja võtke uus.

                        Okei, samas kõik 3 kuud, kui telefon ei toiminud, on tulnud arved netikasutamise eest. Kõne peale, öeldakse "Jah, järgmise kolme kuu arvel netti pole."
                        Tuleb arve, taas on netikasutamise arve sees. Öeldakse "Jah, vabandame ja uurime asja, tegelikult poleks tohtinud seda sees olla."
                        Suhtleme uuesti, öeldakse "Tegelikult Te ei pea hoopis viimasel kolmel kuul netikasutamise eest (pikem siduv leping) maksma."

                        Okei, kasutasime ka Mindi netipulka.
                        Pulk toimis aasta väga edukalt, aga suvel muutus kasutamine võimatuks, sest internet pidevalt katkes. Ja tõepoolest pidevalt oli nussi. Helistasime ja öeldi "Pole midagi teha, olete kahe masti vahel ja seis on sitt"
                        Kirjutasime, et selline lugu, et internetikasutamine on sisuliselt võimatu (viimasel nädalal kadus nett pm iga veerand tunni tagant ära ja pidi siis päris pikalt nussima ja ootama, et see tagasi tuleks- närvikulu oli ikka mässiv) ja lõpetame selle lepingu ära, kui Te ei suuda meile teenust pakkuda. Tuli vastu kiri "Oli ju AASTA tagasi prooviperiood ja toona oli kõik OK. Et millest nüüd hala? Ja on ju näha, et te kasutate pulka ja mingil määral asi toimib. Aga võime vastu tulla ja küsime lepingus olnud nö lepingulõpetamise trahvisummast lepingu lõpetamise puhul ainult poolt summat." Täiesti idiootne jutt nende poolt, aga kuna Elisast oli kopp ees, siis leppisime sellega.

                        Isiklikult evereverever ei taha Elisaga enam tegemist teha. Näidatuks siis klienditeenindajate/muu personali poolt kasvõi väikese rakukusega välja, et neil veikenegi on kahju, kui mingid asjad ei toimi.

                        Kommentaar


                          See EMT on perses, Elisa on perses, TELE2 on perses meenutab mulle mu Starman-STV-Elion liikumisi. Ilmselt olen siin juba nutnud ja halanud, aga lühikokkuvõte.

                          Oli Starman. Inter Barca poolfinaali ajal kadus heli ja hiljem pilt. Mul tuba rahvast täis kes mängu vaadata tahtsid. Saatsin kurva kirja ja panin veel fotogi kaasa toatäiest inimestest. Öeldi et sul mingi 100Kanalit, 1 oli katki, et kahju on 2 krooni mida välja ei maksta. Saatsin perse

                          Liitusin STV-ga ja need ei suutnud mu nime arvele õigesti kirjutada, kuigi olin neid korduvalt teavitanud. Saatsin perse.

                          Liitusin Elioniga. Seal on on ainus häda olnud teemapakettide tellimisega. Et kui olid kord tellinud ja lõpetanud, siis ei saanud ise uuesti tellida läbi TV. Seda oli mitu korda, aga lahendati suht kiiresti kui telefoni teen uurisin, et mis nuss on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Elisa pole parem.

                            Naine ostis uue nutitelefoni. Telefon ei laadinud ja kõrvaklapid ei töötanud. Telefon remonti.
                            Telefon 3 nädala pärast tagasi, täpselt samad vead. Öeldakse, uups, me vist ei teinud sellega midagi ja uuesti remonti. Pakuti veel seni asenduseks mingit iidset telefoni, mille naersime välja.
                            Telefon 3 nädala pärast tagasi, täpselt samad vead. Öeldakse, täiesti arusaamatu kuidas nii juhtus ja telefon remonti.
                            Telefon 3 nädala pärast tagasi, täpselt samad vead. Öeldakse, et paistab, et sattus vigane telefon ja nullime selle telefoni ära ja võtke uus.

                            Okei, samas kõik 3 kuud, kui telefon ei toiminud, on tulnud arved netikasutamise eest. Kõne peale, öeldakse "Jah, järgmise kolme kuu arvel netti pole."
                            Tuleb arve, taas on netikasutamise arve sees. Öeldakse "Jah, vabandame ja uurime asja, tegelikult poleks tohtinud seda sees olla."
                            Suhtleme uuesti, öeldakse "Tegelikult Te ei pea hoopis viimasel kolmel kuul netikasutamise eest (pikem siduv leping) maksma."
                            Mul oli Elisaga sama nuss. Kõige pealt käis telefon kogu aeg remondis ja tuli tagasi ja ainukene asi mis tehtud oli tarkvara uuendus. Ja seda 3 korda. Iga kord seletan neile, et äkki sellest ei ole abi kui telefon isegi laadima pannes ei võta ei pilti ega näita laadimise tulukest (xperia 8). Nemad jälle, et mul on aku lihtsalt liiga tühi. Ja nii me sõdisime kuni ma olin 2 kuud maksnud miinimuarvet, kuigi mul telefoni ei olnud. Ja asendus telefoni selle aja jooksul mulle ka ei leitud.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Arusaamatu jutt siin ikka mõnel. Kiri või kõne (kui telefon muidugi paranduses pole) Tarbija24 vms ja tuleb, pole mõtet lasta ennast kottida.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                elionitelekapult gaaddämmit.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X