320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    äkki on kellelegi siin abiks/hoiatuseks.

    OÜ Vegas, kontaktisik Teet (või tema kaksikvend Tiit) Kääpa - ärge laske neil midagi oma elamise juures ehitada ega haljastada.

    tore on muidugi näha, et "kiirelt areneva ja kvaliteedile orienteeritud ettevõttena" on neil muuhulgas kiirelt arenenud ka oskus klientide rahaga juba enne tööde alustamist kõigi nelja tuule poole orienteeruda, aga vähemalt tagasitee meilboksi ja telefoni juurde ei tohiks ju nii ületamatult raske olla.
    Guugeldades Tiit Kääpa nime sattusin selle postituseni. Nüüdseks on see asi ilmselt nii kaugel, et tüüp on oma kriminaalasja kätte saanud, väidetavalt oli ta sellepärast nii närvis, et oli vaja minuga poes kaklema hakata.

    Kommentaar


      Ärkasin kell 8 ja pean kell 9 korterit vaatma minema. Kõlab lihtsal, aga probleem on järgmine...ma pean tegema näo, nagu ma oleks kaine ja mul oleks raha.

      Kommentaar


        ...kuidas läks
        slimm.ee

        Kommentaar


          nädala pärast kolin sisse

          Kommentaar


            Käisin siis uues Rimi's. Lootsin näha paremat. Sadamaturg on ka vist suurem. Aga seda ei tahtnud rääkida. Mõtlesin osta pelmeene, vaatasin hinda (15 kopikatega), tundus mõistlik. Makstes selgus, et kokku tuli kahe pakiga summaks 45 eeku. Käisin vist vähe matemaatika tundides, kuid kurat, esimest ja viimast korda käisin seal.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ütlesid müüale ikka mis hinnaga seal letis pelmeenid olid?

              Sõber sai kah lillepoes tünga ^^
              15krooni maksis üks lill, ostis 3 tükki ja maksis 75krooni ^^
              Ta ütles, et ta ise ka ei tea mida ta sel ajal mõtles.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                tellisin omale Krooni Takso sisseistumine 35.00 km 5.90. tädi ütles mulle, et neil ei ole praegu vaba taksot a saadavad Klubi Takso sisseistumine 40.00 km 7.70. Küsisin kärmelt, et a hinnad on ju erinevad? Tuli kiire vastus, et kui nende kaudu tuleb, siis on hinnad samad või isegi nõks odavamad. Mul oli okei, no mis siis ikka. Takso jõudis lubatud 10 min asemel 20 min, istusin siis sisse ja hakkame sõitma. Alguses muidugi 40 ees ja kole kiiresti tõusis. Mõtlesin siis, et pärast vajutab mingit nuppu ja teeb seda soodustust, millest dispetser mulle rääkis. A sittagi... maksin oma mingi tavalise 60 eeguse otsa eest 102 kr.

                ma ei saa üldse aru, miks ma krooni takso tellisin...
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  äkki on kellelegi siin abiks/hoiatuseks.

                  OÜ Vegas, kontaktisik Teet (või tema kaksikvend Tiit) Kääpa - ärge laske neil midagi oma elamise juures ehitada ega haljastada.

                  tore on muidugi näha, et "kiirelt areneva ja kvaliteedile orienteeritud ettevõttena" on neil muuhulgas kiirelt arenenud ka oskus klientide rahaga juba enne tööde alustamist kõigi nelja tuule poole orienteeruda, aga vähemalt tagasitee meilboksi ja telefoni juurde ei tohiks ju nii ületamatult raske olla.
                  Nüüd on mehed siis ka telemaailmas kuulsad sellid. Jubedad kujud, ilgelt kõvad mehed oma arust.

                  Kommentaar



                    Viimasel ajal ikka poest tulles järjest sitem tuju ja kott kergem. Tsekil aga ikka suurenev number.

                    Kommentaar


                      Prse see Rimi (või siis vähemalt selle umbkeelne kassapidaja)! Seisan ära terve järjekorra, kuna reklaamsilt ütleb, et Tudish-faking-piip soodsaid laevapileteid soome saab kassast. Kui siis lõpuks minu kord kassas kätte jõuab uurin piletite kohta. Müüja viipab mingi laua poole poe sissekäigu juures, et mine täida avaldus (lolli peaga jäin uskuma ka seda eite rsk). Laua juures vaatan, et tra seal saab omale uut Rimi kliendikaarti vormistada (tundus kahtlane). Küsin järgmisest kassast (seekord ilma järjekorras seismata), kas tõesti on vaja enne kliendikaart vormistada, et neid Tudis-faking-piip sitaks soodsaid pileteid osta? Ei!

                      Mine ... rsk! Järgmine kord lähen otsin sealt lettidelt eesti keele õpiku ja löön kassas eidele lauale ning ütlen, et võta see oma palgast maha rsk.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        http://www.e24.ee/?id=398463
                        Viimasel ajal ikka poest tulles järjest sitem tuju ja kott kergem. Tsekil aga ikka suurenev number.
                        See on tühiasi, peaasi, et Eestil ikka hästi läheb. Valimised on ilusasti võidetud, kaotaja leitud, küllap nüüd hakkab veel paremini minema, ainult tallinlastel võib raskeks minna. Meil Rakveres on riiklik koalitsioon ilusasti võimul, võime rihma lõdvemakski lasta.

                        Kommentaar


                          1. Maxima

                          Lähen mingi päev pärast tööd poodi. Kiire oli ka nagu ikka. Umbes õhtal 5 paiku siis tahtsin mingit söögikraami. Mis mind kurjaks ajas oli see, et kõige tigedamal ajal, kui pood rahvast täis oli, oli mingitel vasjadel vaja suurte alustega poes kaupa ringi liigutada. Ja siis minig tegelane lasi traktoriga mööda poodi ringi ja puhastas põrandat..Kas seda kõike on vaja siis teha kui pood rahvast täis on?

                          2. Troll

                          Trollijuht laseb üle trolli mingit vene mussi, endal nägu peeretab peas. Sitt-vitt-määre.

                          Kommentaar


                            Seoses trolliga tekkis küsimus, et kas liiklusummikutes või punase tule taga (ohutus kohas) on ühistranspordi juhil keelatud eesuksest inimesi välja lasta või on nad üldjuhul lihtsalt munnid?

                            Kommentaar


                              arvatavasti on keelatud (ja mitte ainult trollide puhul)

                              Kommentaar


                                Tere E-Riik. Kirjutan sulle esimest korda. Miks kurat sa sunnid mind IE kasutama, et aktiveerida oma Mobiili-ID?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X