320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bettimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bettimine

    Ma arvan, et kõik antud teemaga seonduv jutt ei peaks käima triobeti teema alla.

    Endal jäi täna napilt õnnest puudu. Oleks Chelsea võidu koju toonud, siis oleks vist mõnekümne tuhande krooni võrra rikkam
    Asja hea külg on vast see, et vähemalt 70eurine võit siiski kukkus antud piletiga.


    Joga Bonito!!!

    #2
    mnjaa mul nii hästi ei läinud.

    Fenerbache ja Fiorentina peale panustades kaotasun umbes 2000EEK. Lisaks eile jäi mu Liverpooli panus kinnitamata betfairis sest pool lõi liiga vara värava

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      Ma arvan, et kõik antud teemaga seonduv jutt ei peaks käima triobeti teema alla.
      merge under betting? Mul on hetkel kaks kihlvedu - Uuu-ga, et Lazio ei tule viie hulka(500.- mingile lastekodule) ja yhe mänjuu fänniga on 500.- vahel kumma lemmikklubi suudab koduses liigas körgema koha saada.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #4
        Bettimine on jobudele.

        Kommentaar


          #5
          chelsea keeras eile kõik putsi

          Kommentaar


            #6
            Mõtlesite et Chelsea võtab üllatusvõidu jah?
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              #7
              mul on ka uuu-ga sama diil. mänshitteri vennad ei tahtnud vedada kihla

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Darren Vaata postitust
                Bettimine on jobudele.
                Õige! Nutiga vennad taovad ikka kaarte!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Eile oli paar mõnusat napikat. Pompey ja Udinese vajasid vastavalt lisaaega ja penalteid, et minu kombot oma panusega õnnistada.

                  Kommentaar


                    #10
                    Nautige bettimist ja pokkerit kuni saate. Varsti jõustuvad hasartmängu ja hasartmängumaksu seadus keelavad sisuliselt selle lõbu Eestis ära. Teil on 2010. aastani aega or so.

                    Kommentaar


                      #11
                      aga nad ei saa keelata välismaistes kontorites panustamist, või saavad?

                      Kommentaar


                        #12
                        Saavad saavad, kellel siin litsentsi pole nendele peavad ISP-d juurdepääsu piirama ja pangad ei tohi nendele ka makseid vahedada. Igasugu e-walletite kasutamist ei näe hasartmänguseaduse eelnõu üldse ette. Võite selle eest tänada geniaalseid Rahandusministeeriumi ametnikke, kes kahjuks ei saa mitte millestki mitte midagi aru.

                        Kuivõrd hasartmängumaksuseaduse eelnõuga kavatsetakse kehtestada ajuvabalt kõrged maksumäärad, siis ei hakka keegi siin litsentsi ka taotlema.

                        Vot nii.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Darren Vaata postitust
                          Saavad saavad, kellel siin litsentsi pole nendele peavad ISP-d juurdepääsu piirama ja pangad ei tohi nendele ka makseid vahedada. Igasugu e-walletite kasutamist ei näe hasartmänguseaduse eelnõu üldse ette. Võite selle eest tänada geniaalseid Rahandusministeeriumi ametnikke, kes kahjuks ei saa mitte millestki mitte midagi aru.

                          Kuivõrd hasartmängumaksuseaduse eelnõuga kavatsetakse kehtestada ajuvabalt kõrged maksumäärad, siis ei hakka keegi siin litsentsi ka taotlema.

                          Vot nii.
                          SLEEP, NAHHUI!!! PÕHJENDA!!!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            SLEEP, NAHHUI!!! PÕHJENDA!!!
                            esimest korda kuulen. aga konteksti teadmata julgeksin ikkagi öelda, et ju on siin rääkinud poliitiline tahe...

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              esimest korda kuulen. aga konteksti teadmata julgeksin ikkagi öelda, et ju on siin rääkinud poliitiline tahe...
                              Kas Võsa Pets peab tõesti jälle tervet mõistust otsima minema?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X