320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Aga kui tuuletugevus on 0?
    teoreetiliselt vist see ei ole võimalik.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      teoreetiliselt vist see ei ole võimalik.
      teoreetiliselt ja ka praktiliselt eksisteerib selline asi nagu vaakum.

      Kommentaar


        kas sa oled kunagi vaakumis näinud 7-8 klassi tüdrukuid? mina ei ole

        Kommentaar


          Algselt postitas sicmic Vaata postitust
          Sama kurb-naljakas on mitmeid minuteid tugeva tuule käes 7.-8. klassi tüdrukuid passida.
          Äkki neil tulevad emad kooli vastu?!
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Õppetund nr 1:
            Preester pakkus nunnale küüti. Nunn astus autosse ja ristas oma jalad, lastes oma rüül paljastada ühe sääre. Preester põhjustas napilt liiklusõnnetuse. Auto üle kontrolli saanud, libistas ta õrnalt oma käe nunna jalale. Nunn ütles: „Isa, mäletate psalmi 129?“ Preester eemaldas oma käe, kuid käiku vahetades pani käe uuesti jalale. Nunn ütles uuesti: „Isa, kas te tõesti ei mäleta psalmi 129?” Preester vabandas ning ütles: „Vabandust, õde, kuid iha on raske kontrollida.“ Jõudes nunnakloostrisse, ohkas nunn raskelt ja läks oma teed. Preester kiirustas kirikusse jõudes otsima psalmi 129, mis ütles: „Jätka ja otsi kõrgemalt, küll leiad õnnistust.“
            Loo moraal: Kui sa ei ole oma tööasjades korralikult informeeritud, võid sa maha magada suure võimaluse.

            Õppetund nr 2:
            Müügiesindaja, administratsiooniametnik ja juhataja jalutavad lõunale ja leiavad antiikse õlilambi. Nad hõõruvad seda ja Džinn tuleb välja. Džinn ütleb: „Igaüks võib esitada ühe oma soovi, mille ma täidan.“ „Mina esimesena! Mina esimesena!“ ütleb administratsiooniametnik. „Ma tahan olla Bahama saarel, sõita kiirpaadiga ja olla ilma ühegi mureta enda elus.“ Pahh! Ja ta kaob. „Mina järgmisena! Mina järgmisena!“ ütleb müügiesindaja, „Ma tahan olla Havail, lõõgastuda rannal oma isikliku massööriga, lõputu hulga Piňa Coladaga ja oma armastatuga.“ Pahh! Ka tema kaob. „Hea küll, nüüd on sinu kord“ ütleb Džinn juhatajale. Juhataja ütleb: „Ma tahan neid kahte lõunaks tagasi kontorisse.“
            Loo moraal: Alati lase oma ülemusel esimesena rääkida.

            Õppetund nr 3
            Kotkas istus puul, puhkas ja ei teinud mitte midagi. Väike jänes nägi kotkast ja küsis temalt: „Kas ma tohiks ka istuda sinu kombel ja mitte midagi teha?“ Kotkas vastas: „Muidugi, miks mitte.“ Jänes istus puu alla maha ja jäi samuti puhkama. Järsku ilmus välja rebane, hüppas jänesele kallale ja sõi ta ära.
            Loo moraal: Et istuda ja passida, tehes mitte midagi, pead sa istuma väga kõrgel kohal.

            Õppetund nr 4
            Kalkun lobises pulliga. „Ma tahaksin olla võimeline pääsema sinna puu otsa,“ ohkas kalkun, „kuid mul pole selleks jõudu.“ „Hea küll, aga näksi minu pabulaid“ vastas pull, „need toidavad sind selleks piisavalt“ Kalkun nokkis tüki sõnnikut ja leidis selle olevat piisavalt toitev, et lennata kõige madalama oksani. Järgmisel päeval, pärast sõnniku söömist, jõudis ta kõrgema oksani. Lõpuks, pärast neljandat päeva, jõudis kalkun uhkelt puu tippu välja. Seal märkas teda farmer, kes ta maha lasi.
            Loo moraal: Sõnnik võib sind tippu aidata, kuid see ei hoia sind seal kaua.

            Kommentaar


              http://www.youtube.com/watch?v=s3EEM...layer_embedded

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Two builders (Dave and Stuart) are seated either side of a table in a pub when a well-dressed man enters, orders a beer and sits on a stool at the bar.

                  The two builders start to speculate about the occupation of the suit

                  Dave: - I reckon he's an accountant.

                  Stuart: - No way - he's a stockbroker.

                  Dave: - He ain't no stockbroker! A stockbroker wouldn't come in here!

                  The argument repeats itself for some time until the volume of beer gets the better of Dave and he makes for the toilet.

                  On entering the toilet he sees that the suit is standing at a urinal.

                  Curiosity and the several beers get the better of him.

                  Dave: - 'Scuse me.... no offence meant, but me and me mate were wondering what you do for a living?

                  Suit: - No offence taken! I'm a Logical Scientist by profession

                  Dave: - Oh? What's that then?

                  Suit: - I'll try to explain by example ... Do you have a goldfish at home?

                  Dave: - Er .... mmm ... well yeah, I do as it happens!

                  Suit: - Well, it's logical that you keep it either in a bowl or in a pond. Which is it?

                  Dave: - It's in a pond!

                  Suit: - Well it's reasonable to suppose that you have a large garden then?

                  Dave: - As it happens, yes I have got a big garden.

                  Suit: - Well then it's logical to assume that, in this town, if you have a large garden then you have a large house?

                  Dave: - As it happens I've got a five bedroom house .... built it myself!

                  Suit: - Well given that you've built a five bedroom house it's logical to assume that you haven't built it just for yourself and that you are quite probably married? And with a family?

                  Dave: - Yes I am married, I live with my wife and four children.

                  Suit: - Well then it is logical to assume that you are sexually active with your wife on a regular basis?

                  Dave: - Yep! Five times a week!

                  Suit: - Well then it is logical to suggest that you don't masturbate very often?

                  Dave: - Do what? Not me, mate!

                  Suit: - Well there you are! That's logical science at work!

                  Dave: - How's that then?

                  Suit: - Well from finding out that you had a goldfish, I've told you about your sex life!

                  Dave: - I see! That's pretty impressive. Thanks mate!

                  Both leave the toilet and Dave returns to his mate.

                  Stuart: - I see the suit was in there. Did you ask him what he does?

                  Dave: - Yep! He's a logical scientist!

                  Stuart: - What's that then?

                  Dave: - I'll try and explain. Do you have a goldfish?

                  Stuart: - Nope

                  Dave: - Well then, you're a wanker

                  Kommentaar


                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Seth MacFarlane's Cavalcade of Cartoon Comedy
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        In ancient Greece (469 - 399 BC), Socrates was widely lauded for his wisdom.

                        One day an acquaintance ran up to him excitedly and said, "Socrates, do you know what I just heard about one of your students?"

                        "Wait a moment," Socrates replied, "Before you tell me I'd like you to pass a little test. It's called the Triple Filter Test."

'Triple filter?" asked the acquaintance.

                        "That's right," Socrates continued, "Before you talk to me about my student let's take a moment to filter what you're going to say. The first filter is Truth. Have you made absolutely sure that what you are about to tell me is true?"

                        "No," the man said, "Actually I just heard about it."

                        "All right," said Socrates, "So you don't really know if it's true or not. Now let's try the second filter, the filter of Goodness. Is what you are about to tell me about my student something good?"

                        "No, on the contrary..."

                        "So," Socrates continued, "You want to tell me something bad about him, even though you're not certain it's true?"

                        The man shrugged, a little embarrassed. Socrates continued, "You may still pass the test though, because there is a third filter, the filter of Usefulness. Is what you want to tell me about my student going to be useful to me?"

                        "No, not really."

                        "Well," concluded Socrates, "If what you want to tell me is neither True nor Good nor even Useful, why tell it to me at all?"

                        The man was defeated and ashamed. This is the reason Socrates was a great philosopher and held in such high esteem.

                        It also explains why he never found out that Plato was doing his wife.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Lithuania's PM claims to be able to handle crisis, rules out possible lat devaluation
                          11:58, 9 jūnijs 2009

                          VILNIUS, Jun 09, BNS - Prime Minister Andrius Kubilius claims to have no doubts that Lithuania will manage to overcome economic crisis and is certain that neighboring Latvia will not devalue its national currenty, the lat.

                          "Until now we have managed to respond adequately to the changing situation and will continue to do so. The actions that should be taken in response to both the global and the regional situation, we are considering that and will continue these discussions," he said in an interview to the public radio station Lietuvos Radijas (Lithuanian Radio) on Tuesday.

                          He urged to stop being scared of possible litas devaluation and scaring the others.

                          "We have truly not considered the devaluation of litas, are not considering it now and will not consider in future. I believe that here, in the Baltic region, we are capable of managing the situation without any major shocks," Kubilius said.

                          Latvia would not devalue the lat, he stated.

                          "I think that Latvia will definitely not devalue the lat since it will produce no benefits. Those are largely rumors, speculations. Since those forecasts are still up in the air," he said.

                          In Kubilius' opinion, a probability that Latvia might devalue the lat was the same as the probability of a meteorite falling in the country.

                          Vilnius newsroom, +370 5 2058518, verslas@bns.lt 091145



                          and then............................



                          Object that fell from sky in north-east Latvia probably is meteorite - geologist
                          09:53, October 26, 2009

                          RIGA, Oct 26, BNS - The object that fell from the sky in north-east Latvia on Sunday could indeed be a meteorite, not satellite debris or something else, said Uldis Nulle, Head of the Earth Entrails Section under the Latvian Environment, Geology and Meteorology Center.

                          He said he had visited the site in the Mazsalaca municipality and inspected the 10-meter-deeper crater and the vicinity and the initial observations suggest that the crater had indeed been created by a meteorite.

                          "At this stage it is rather clear that it was a meteorite. It is a classic meteorite crater, no other particles have been scattered around it," Nulle told BNS.

                          A team of researchers will take samples at the site in Mazsalaca on Monday to conduct laboratory tests and check whether the object indeed had been a meteorite.

                          "I think that the tests would also show it was nothing else but a meteorite," said the geology expert.

                          He said that larger or small objects were falling from the sky onto the Earth almost incessantly but most of them burned in the atmosphere and never hit the ground. "In this aspect, we have become somewhat unique today," said Nulle.

                          An object, possibly a meteorite, fell from sky on Sunday evening in Mazsalaca municipality in north-eastern Latvia, creating a huge 10-meter-deep and 20-meter-wide crater.

                          The firefighters were called to the scene after a fire was observed in a meadow near a farmhouse and discovered a large crater. Even though the crater was not far from the house, nobody had been hurt.

                          It is believed that the crater was created by a meteorite as there aren't any potentially explosive objects in the vicinity that could have had such effect.

                          The Radiation Safety Center experts examined the scene but did not fine any radiation or chemical contamination but the site is being guarded by the police to make sure that only researchers have access to it.

                          Kommentaar


                            NAISE PÄEVIK:
                            Oi, mees tuli koju, õnneks jõudsin kõik kodused tööd valmis ja toidu ka
                            tehtud! .. Ehk on tal pudel veini õhtuks ostetud? Ei, veini tal pole, ja ta
                            ise on ka kuidagi pahur... songib kahvliga toitu, isu ei paista tal ka
                            olevat. Kui ma küsisin, mis viga on, ütles ta, et keegi Kalev oli peksa
                            saanud. Ma küsisin, et kes Kalev, seepeale lõi ta ainult käega ja läks
                            telekat vaatama.
                            Mees vaatas terve õhtu telekat. Ma arvan, et tal on tööl probleemid ja ta
                            ei taha sellest rääkida. Ei, eelmisel kuul olid tal tööl jamad, siis ta
                            rääkis nendest. Ma arvan, et siin on midagi muud. Küsisin veelkord, ikka
                            räägib ta Kalevist, kes peksa sai, Küsisin, et mis temal sellest, aga mees
                            ei kostnud selle peale midagi. Mulle tundub, et ta varjab mu eest midagi.
                            Issand... mulle tundub, et ma tean, mis on. Tal on keegi teine!... Jaa, tema
                            töölt see uus sekretär, see oli selline... kuidas ta meest vaatas ja teda
                            kuulas... Oh jumal, mis nüüd saab?! Selle pärast ta ongi selline tõrjuv.
                            Millega ma sellise elu ära olen teeninud?! Hoian kodu korras, söök on õhtul
                            laual, ja see on nüüd tasu !?! Korraldasin skandaali, ütlesin talle kõik,
                            mis ma arvan temast ja tema armukesest.
                            Selle peale ei öelnud aga mees muud kui et ma pidavat puhkust vajama.
                            PUHKUST !?! See ajas mu päris marru, loopisin nõud puruks, karjusin, nii et
                            aknad klirisesid. Nüüd ma vist taipasin olukorra kogu tõsidust... TA ARMUKE
                            OOTAB TEMALT LAST. Taevas tule appi.....! Selle pärast ta... jaa, ja ta ei
                            tea, mis ta tegema peab... Korraldasin veel hullema skandaali, kõik lendas
                            seinast seina, mida ma liigutada jaksasin. Aga mees vaikib endiselt kui
                            kinnipüütud partisan, või kui suu lahti teeb, siis kordab nagu mantrat, et
                            Kalev sai peksa.
                            Kurat, ma löön selle Kalevi ise maha! Siis ta ehk räägib lõpuks tõtt ja
                            tunnistab üles, et tal on armuke ja ta saab mehelt lapse !!!!!
                            Hiline õhtu, otsustasin mehele näidata, millest ta ilma jääb, kui ta minu
                            juurest ära läheb. Seksisime küdeva kamina ees, väänasin ta välja.
                            Aga mees oli kuidagi eemalolev, siis taipasin, et ta vist tuli otse armukese
                            juurest !!! Issand, kas ta dushi all pärast käis??? Lükkasin ta jalaga
                            eemale ja kupatasin teise tuppa. Kurat, hommikul tõstan ta välja.


                            MEHE PÄEVIK:
                            Tuju on s1tt. Kalev sai Tartu Rockilt jälle peksa ja naine näägutab.
                            Õnneks sain õhtul keppi.

                            Loo moraal: ei ole mõtet üle dramatiseerida. Ja ükskord võidab Kalev nii kui
                            nii!

                            Kommentaar


                              Google's service, offered free of charge, instantly translates words, phrases, and web pages between English and over 100 other languages.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                                NAISE PÄEVIK:
                                Oi, mees tuli koju, õnneks jõudsin kõik ...

                                Loo moraal: ei ole mõtet üle dramatiseerida. Ja ükskord võidab Kalev nii kui
                                nii!
                                See on küll nõrk, Soome oma on palju parem. Kes teab see teab.

                                SIVU AVIOVAIMON PÄIVÄKIRJASTA

                                Lauantai-ilta - mieheni käytös on outoa.
                                Olimme sopineet tapaavamme Caruselissa yhteistä kahvikupposta varten.

                                Olin ollut ostoksilla ystävieni kanssa koko päivän ja ajattelin että
                                ehkä hän on loukkaantunut, koska olin hieman myöhässä.

                                Hän ei kuitenkaan sanonut siitä mitään.
                                Keskustelu ei sujunut, hän oli hiljainen.

                                Ehdotin että, siirtyisimme jonnekin hiljaisempaan paikkaan, jotta
                                voisimme keskustella.
                                Tähän hän suostuikin mutta pysyi kuitenkin hiljaa.

                                Kysyin häneltä oliko hänellä murheita- hän vastasi : " Ei tässä
                                mitään."

                                Kysyin onko minun syytäni, että hän on vaitonainen ja juro. Hän
                                sanoi, että ei ole mitään hätää eikä minun pitäisi olla huolissani.

                                Kotimatkalla kerroin hänelle rakastavani häntä, hän hymyili ja jatkoi
                                ajamista.
                                En voi ymmärtää hänen käytöstään enkä tiedä miksi hän ei
                                vastannut rakkaudentunnustukseeni.

                                Kotona tunsin kuin olisin kadottanut mieheni johonkin usvaan,
                                ikään kuin hän ei enää halunnutkaan löytää minua. Hän vain istui ja
                                tuijotti televisiota; hän vaikutti todella kaukaiselta ja etäiseltä.

                                Lopulta päätin mennä nukkumaan, mieheni seurasi minua
                                10 minuutin kuluttua ja yllättäen vastasi rakkauteeni ja hyväilyihini,
                                rakastelimme, mutta silti hän tuntui omituisen poissaolevalta.

                                Päätin etten kestä tätä enää vaan otin asian esille.
                                Huomasin hänen kuitenkin nukahtaneen. Itkin itseni huolineni uneen.

                                En tiedä mitä tehdä. Olen jo varma että miehelläni on suhde.
                                Elämäni on katastrofi.

                                SIVU AVIOMIEHEN PÄIVÄKIRJASTA

                                Lauantai-ilta - Tänään TPS hävisi, mutta sainpahan pillua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X