320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    iq 88

    Leia küsimärgiga tähistatud arv.

    15 48 36

    0,2 0,5 ?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Leia küsimärgiga tähistatud arv.

      15 48 36

      0,2 0,5 ?
      0,38 äkki.

      Kommentaar


        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
        jep, võiks midagi tõsiselt mõtisklema panevat ka olla.

        Aga ma anna siis Sulle ühe pähkli puremiseks.

        Oletame et Sa tead , et sul on rahakotis kümme krooni. Sa ei ole seda infot kontrollinud, aga sa mäletad surmkindlalt, et said eile Selverist juustu ja hapukoort ostes müüjatarilt kümneka tagasi. Ja kuna Sa vahepeal sisseoste sooritanud ei ole, tead Sa surmkindlalt, et see kümnekas on Sul rahakotis alles. Niisiis, lähed siis rõõmsalt teinepäev kauplusesse, vaatad siit leti pealt deodorante, sealt leti pealt naiste aluspesu, astud korraks ka soojatoidu letist mööda , ja sealolles vaatad härdimusega kuidas kana ahjus küpseb, ja mõtled et kui mul vaid rohkem kui see kümnekas rahakotis oleks, küll ma siis ostaks ka seda kana. Aga heakene küll, lähed sealt siis edasi, astud õlleleti äärde, ja silmad alla kümnekrooniseid õllesid. Nope, Originaal 12.- .. Nope, Rock 14.- .. Krt, mida ma võtan siis.. Oh Näed Pilsner 9.90. Võtan selle siis. Pudel näpus, tõttad joostes kassaleti juurde, et ikka võimalikult kiiresti sisseostu eest makstud saaks ja osturõõme tõeliselt nautima saaks hakata. Jõuad siis kassani, avastad, krt siin järjekord. Olen kümnes alles. Mida teha küll, mida teha? Hea küll, ootan. Mis mul muud ikka teha, kümnes siis kümnes. Ootad siis seal rõõmsalt oma järjekorra ära, kui ükshetk taipad hetkel, mil müüjatar Sult üheksat krooni ja üheksakümmend senti palub, et krt keegi on kümneka pänna pannud rahakotist. Ja siis mõtled. Aga kes? Edasi mõtiskle siit ise... IQ võiks olla vähemalt 140.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
          0,38 äkki.
          ei........
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Selline on ka:
            10 x 4 = 58
            31 - 16 = 78
            40004 + 2500 = 3
            25 x 2 = ???

            -e- Ahjaa, kui ära lahendad, siis IQ on üle kahekümne
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
              Aga ma anna siis Sulle ühe pähkli puremiseks.

              Oletame et Sa tead , et sul on rahakotis kümme krooni. Sa ei ole seda infot kontrollinud, aga sa mäletad surmkindlalt, et said eile Selverist juustu ja hapukoort ostes müüjatarilt kümneka tagasi. Ja kuna Sa vahepeal sisseoste sooritanud ei ole, tead Sa surmkindlalt, et see kümnekas on Sul rahakotis alles. Niisiis, lähed siis rõõmsalt teinepäev kauplusesse, vaatad siit leti pealt deodorante, sealt leti pealt naiste aluspesu, astud korraks ka soojatoidu letist mööda , ja sealolles vaatad härdimusega kuidas kana ahjus küpseb, ja mõtled et kui mul vaid rohkem kui see kümnekas rahakotis oleks, küll ma siis ostaks ka seda kana. Aga heakene küll, lähed sealt siis edasi, astud õlleleti äärde, ja silmad alla kümnekrooniseid õllesid. Nope, Originaal 12.- .. Nope, Rock 14.- .. Krt, mida ma võtan siis.. Oh Näed Pilsner 9.90. Võtan selle siis. Pudel näpus, tõttad joostes kassaleti juurde, et ikka võimalikult kiiresti sisseostu eest makstud saaks ja osturõõme tõeliselt nautima saaks hakata. Jõuad siis kassani, avastad, krt siin järjekord. Olen kümnes alles. Mida teha küll, mida teha? Hea küll, ootan. Mis mul muud ikka teha, kümnes siis kümnes. Ootad siis seal rõõmsalt oma järjekorra ära, kui ükshetk taipad hetkel, mil müüjatar Sult üheksat krooni ja üheksakümmend senti palub, et krt keegi on kümneka pänna pannud rahakotist. Ja siis mõtled. Aga kes? Edasi mõtiskle siit ise... IQ võiks olla vähemalt 140.
              naine kodus ?

              Kommentaar


                ma arvan, et sain jasperi oma lahendatud...

                aga Daz Booobi oma lahendamiseks jääb vist IQ -st puudu

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Leia küsimärgiga tähistatud arv.

                  15 48 36

                  0,2 0,5 ?
                  -2.3 äkki .. haaahhaa

                  Kommentaar


                    krt, see erxu vastus ajas isegi naerma
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      0,27 äkki?

                      Kommentaar


                        vihjed: lihtsus, tähelepanelikus
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          0,5 peaks olema, ei?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elevant Vaata postitust
                            0,5 peaks olema, ei?
                            Tundub nii.

                            1/5 = 0,2
                            4/8 = 0,5
                            3/6 = 0,5

                            Kommentaar


                              Mis ajast nali ja matemaatika kokku käivad? Äkki leiaks endale nüüd mingi teise teema.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                                0,5 peaks olema, ei?
                                0,5 indeed.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X