320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andekad lapsed!

    SPORTbible is one of the largest communities for sports fans across the world. With the latest sports news, pictures and videos!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar




      Vabandused, kui kuskilt läbi käinud juba.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kommentaar




            Andero Pebre tuleb taas.

            Kommentaar


              Oi kui hea
              Muidugi tore näha, kuidas kaks sõpra vaesele ullikesele häda teevad, aga no...priceless

              Kommentaar


                nii loll ei anna olla või annab, et päriselt, mees ei saa üldse millestki aru?

                Kommentaar


                  ei no, siin peaks juba täiesti selgelt meditsiin sekkuma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    ei no, siin peaks juba täiesti selgelt meditsiin sekkuma
                    Alternatiivmeditsiin siin möllanud ju omajagu.

                    Kommentaar


                      "mina-/nimi/ olen mõistusega inimene ja kõik mu organid kuuluvad mulle ja lõpetan võrkturunduse kaupade ja teenuste pakkumise võõrastele inimestele."

                      ei agiteeri midagi, a noh, trükkisin välja. kui kellelgi on vaja saata kiri Siboldile ...
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Pebre paneb teid nüüd kõiki paika!

                        Andero Pebre added a new photo to the album: Quotes about life.
                        42 mins · Edited ·

                        Ma kohati ei jõua ära imestada selle maailma ja selle planeedi peal elavate teatud kodanike või mittekodanike labasust, silmakirjalikkust, piiratud loomust, asjatundmatust, kitsarinnalisust, taktitundetust, vaenulikkust, rikutust, argust, teesklust, jõuetust, ebaefektiivsust, rikutud huumorimeelt, rääkimata üldse mingist intelligentsi tasemest, kes ei ole muud kui arvamussõltlased ja kes oskavad ainult teisi sildistada ja mõelda ja teha kõike nii nagu suurem mass ees....
                        Kõige imekspandavamaks teeb selle teema juures veel see, et need kodanikud, kes on tegelikult seest ise nii katki ja tühjaks imetud, arvavad endast kõige rohkem teadvat, nende uhkus ja ego on nii suureks pumbatud, et nad on valmis igalpool sõna võtma, vaatamata sellele, et ollakse täielikult asjatundmatud. Kohati teeb mõtlikuks ja kurvaks selline tähtsate inimeste zombistunud maailmapildi kujunemine ja selle sees elamine, arusaamata sellest, kuidas nad ise aru ei saa, kui haledalt see kõik välja kukub. Nende "auväärsete" ja "tarkade" inimeste põhitöö ja tegevus on kritiseerimine, tsiteermine, argumenteermine, halvustamine, sildistamine, hädaldamine, oma piiratud maailmavaatega arvamuse jagamised kõikvõimalikes kohtades, olles siis samal ajal hästi "tähtsad", "lugupeetud" ja "auväärsed" kodanikud.
                        Kõnnitakse ringi professorlikku olemusega, kuid suudetakse naerda kuskil kõrtsis pisarateni välja ainult allapoole vööd naljade või anektootide üle.
                        Ma väga loodan, et millalgi saabub aeg, mil nad lähevad koju, vaatavad peeglisse ja tunnevad lõpuks krt, midagi on valesti, mida ma teen?miks ma teen? kas ma olen õnnelik? kas see ongi elu elamise mõte, mida ma igapäevaselt teen? Äkki ma leian endas mingi vea? Äkki mul on õppida ka midagi teistelt? Äkki see maailm pole päris selline nagu meile seda kirjeldatakse? Äkki on siin maailmas midagi enamat, mida avastada ja mille poole pürgida? Äkki minu seatud eesmärgid polegi minu enda omad? Äkki minu hing ihaldab midagi muud aga mõistus takistab sellel aru saamast? Äkki ma peaksin elus keerama uue lehekülje, sest ümberringi inimesed on hakanud muutuma? Äkki ma ei saa enam vanaviisi jätkata? Äkki ma loongi oma mõtetega seda reaalsust ja kõik inimesed peegeldavad mulle mind ennast? Kas ma ikka olen rahul selle vastupeegeldusega? Kas ma saan kuidagi seda peegeldust paremaks muuta? Kust ma alustama peaksin? Iseendast?
                        JAH ISEENDAST!

                        Kommentaar


                          Ma ei tea, düüd tundub olevat parim asi peale Nõia-Intsu. Miks mingi elu24 või publik teda püsikülaliseks pole teinud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ma ei tea, düüd tundub olevat parim asi peale Nõia-Intsu. Miks mingi elu24 või publik teda püsikülaliseks pole teinud?
                            Tra, ära argumenteeri siin.

                            Kommentaar


                              Haha Reptiili Andre. Sounds about right. Make it happen!
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Staarreptiil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X