320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Veits nalja\'

    Algselt postitas Yazid


    vaat kes ilusaks juoodi

    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Veits nalja\'

      -Mees leiutas relva ja mõtles välja jahi; naine avastas jahi
      ja mõtles välja kasuka.
      -Mees leiutas värvid ja mõtles välja maalimise; naine
      avastas maalimise ja mõtles välja kosmeetika.
      -Mees leiutas sõna ja mõtles välja kõne; naine avastas kõne
      ja mõtles välja kuulujutud.
      -Mees leiutas maaviljeluse ja mõtles välja söögi; naine
      avastas söögi ja mõtles välja dieedi.
      -Mees leiutas sõpruse ja mõtles välja armastuse; naine
      avastas armastuse ja mõtles välja abielu.
      -Mees leiutas soojätkamise ja mõtles välja seksi; naine
      avastas seksi ja mõtles välja peavalu.
      -Mees leiutas kaubanduse ja mõtles välja raha; naine avastas
      raha --
      -- ja siit algasidki probleemid...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Veits nalja\'

        Lappasin ARK-i küsimuste-vastuste veergu ja päris andekaid päringuid jäi silma.

        Küsimus sinsite silmaaluste kohta
        Tere, mul on selline mure et lähiajal pean juhilube hakkama vahetama, samas on mul teada mitmed tuttavad kes load vahetanud ja pärast uute lubade kättesaamist on pildil silmaalused sinised, see probleem tekkis pärast fotopoksi kasutusele vötmist, kuidas teie arvates olukorda lahendada, kui seda viga ei saa körvaldada kas poleks siis vöimalik büroole esitada tavalist fotot nagu vanasti.
        Vastus
        Juhiloale kantakse Teie foto must-valgena.


        Küsimus joobes kaassõitja kohta I
        tere! küsimus sellin et kui mul on piiratud juhtimusõigus ja kui mu vanem kellel on 2 aastat sõidu štassi täis kas sa võib olla joobes?
        Vastus
        Lapsevanem peab olema vastutusvõimeline Teie tegevuse eest juhina.


        Küsimus joobes kaassõitja kohta II
        mul on esmased juhiload.kas kõrvalistuja ehk 2aastase juhikogemusega juht peab olema kaine või mitte.minu teada pole seda seaduses kirjas,et kaine peab olema
        Vastus
        Võite vabalt valida endale Teile sobivas seisundis kaassõitjaid.


        segane küsimus
        [tle mulle kas ma san ei teha teoria kuj ma pean maksma sis ma maksan raha ma ei saa teha ma ei tea miks mul on problem kuj ma tulen klassi ma kõik unustan ära
        Vastus
        Palun täpsustage küsimust.


        Küsimus Markolt
        mida peab tegema ,kui Raiko ei saa oma lube tehtud?
        Vastus
        Mootorsõidukit mitte juhtima.


        Küsimus, mis huvitab paljusid
        Miks peab Eesti teedel igas põõsas ment passima??
        Vastus
        Täpsema vastuse saamiseks pöörduge palun politsei poole.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Veits nalja\'

          heheee..
          päris hea.

          arvutivõhikule ei ütle muidugi see kiri midagi

          > Ühe narkomaani pihtimus
          > (tõlgitud mingist Soome ajalehest,
          > algupärane pealkiri \"Muutama rivi vielä ja sitten lopetan\")
          >
          > Autor: Anna Eesti, endine sõltlane
          >
          >
          > Kõik algas juba aastate eest. Ma ei liitunud nende jõuguga
          > omal soovil;
          > nemad leidsid minu. Küllap paistis mu välimusest kaugele, et
          > olen lihtne
          > saak. Sellest päevast peale hakkasin HTML-i proovima.
          >
          > Kogemus oli võimas; tundsin, et olen kogu maailmaga üks. Esimest korda
          > tegin seda koos uute sõpradega – nemad laenasid vajalikud
          > vahendid. HTML-i
          > abil võisin terve öö ärkvel passida.
          >
          > Ei läinud kaua, kui hakkasin ise vaheldust otsima. SHTML
          > andis kindlama
          > kogemuse ja XML sõidutas katuse täiega pealt. Aga kõigest
          > sellest polnud
          > veel küll. Juhuse tahtel tegin tutvust SGML-iga. Sõbrad
          > hoiatasid, et kui
          > samas vaimus jätkan, on asi varsti naljast kaugel – et ma ei
          > suudagi enam
          > kunagi lõpetada.
          >
          > Perekonnale ei rääkinud ma midagi; milleks neile muret teha.
          > Ühel ööl sain
          > e-kirja tõeliselt isakeselt. Väidetavalt pidi turul liikuma
          > uut kraami,
          > mis niidab täiega.
          >
          > Järgmisel õhtul avastasin enda jaoks PHP rõõmud. Sellel olid
          > juba päris
          > tõsised kõrvalmõjud. Ma ei jäänud enam magama. Et tunnikesekski sõba
          > silmale saada, pidin hakkama kasutama kallist FTP-d.
          >
          >
          > Kuid ega vanad värgid kusagile kadunud. Uue sõbra seltsis kasutasime
          > vaheldumisi PHP-d ja HTML-i. Vahel uurisime lähemalt ASP
          > mõjusid. Hommiku
          > poole tuli käiku võtta üks-kaks FTP-d, et pilt totaalselt eest ära ei
          > kaoks.
          >
          > Varsti hakkas uus sõber nõudma, et aitaksin teda SQL-i ja C++ osas.
          > Vastutasuks sain PHP-süsteeme. Mulle isegi maksti selle eest.
          > No kuidas sa
          > keeldud! Aga eks arvata oli, et hakkan sama kraami ka ise pruukima.
          >
          > Ühel õhtupoolikul vajusid mingid kapid läbi ukse – mul olevat FTP eest
          > maksmata. Olin eelmise öö C++-seansist veel suhteliselt nõder
          > ega julgenud
          > vastu hakata. Nad viisid kõik mu SQL-vahendid minema ja lubasid varsti
          > tagasi tulla, kui ma võlga ära ei maksa.
          >
          > Peagi märkas sõber, et minult pole pikka aega uut kraami
          > tulnud ja hakkas
          > kahtlustama, et hoian kõik endale. Ansin talle kõik
          > allesjäänud SQL-id ja
          > PHP-d ning teatasin resoluutselt, et ei taha temaga enam
          > mingit tegemist
          > teha. Olin otsustanud nõiaringist välja rabelda!
          >
          >
          > Kolisin tagasi koju. Mind vaevasid õudusunenäod. Vahel kasutasin, aga
          > harva ja lühikest aega. Ühel õhtul leidsin juhuslikult
          > väikevenna Java.
          > See oli midagi nii universaalset, et reaalsustaju kadus
          > täielikult. Mul
          > pole aimugi, kaua selle mõju kestis; ma ei söönud, ei käinud
          > väljas, ei
          > teinud midagi!
          >
          > Organism muutus täiesti nõdraks. Väsisin ülikergesti ja ei tahtnud
          > õigupoolest üldse liigutada. Unustasin end pesta ja poest süüa tuua.
          >
          > Java ajaski kõik rappa. Ma ei saanud enam aru, mida teeb Java
          > ja mida C++.
          > Koos ei tööta need sugugi hästi. Päris viimases lõpus
          > tõmbasin masendusest
          > segamini kõike, mis ette juhtus...
          >
          >
          > Haiglas räägiti mulle, et pean absoluutselt kõigest lõplikult loobuma;
          > isegi paar rida SSH-d oleks liiast. Sugulased plekivad siiamaani mu
          > FTP-võlgu kinni.
          >
          > Püüan leida vanu sõpru ja rääkida nendega kõige
          > tavalisematest asjadest.
          > Kui jutt triivib HTML-i poole, pean aga seltskonnast lahkuma. Nii hea
          > oleks kordki veel paari tag\'i katsuda...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Veits nalja\'

            Eesti Raadio käest küsitakse:
            \"Miks tagumik on jagatud pooleks vertikaalselt, mitte
            horisontaalselt?\"
            Eesti Raadio vastab:
            \"See on selleks, et ta ei hakkaks jooksu ajal plaksutama.\"


            Mis on raseduse esimesed tundemärgid?
            Kui hommikul ajab iiveldama ja ei taha kooli minna...


            Miks on blondiinil kogu aeg käed taskus?
            Ta häbeneb oma erineva pikkusega sõrmi.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Veits nalja\'

              Nali popsu austajatele:

              Klassis istuvad õpilased kolmes reas: Kõige ees on on oivikud ja muidu targad lapsed
              Keskmises reas on enam-vähem normaalsed, sellised harju keskmise kanti õpilased. Ja viimases reas on debiilikud, sõltlased, öökülma saanud ja muidu lauslollakad.
              Õpetaja küsib: \"Lapsed nimetage mõni koduloom!\"
              Esimesest reast tüdrukul kohe käsi püsti-\"Kass!\"
              Jaa, tubli, kass on küll koduloom, väga tubli\" kiidab õpetaja.
              Keskmisest reast ka käsi püsti-\"JAAGUAR!\"
              Pikk vaikus
              \"Njaa, JAAGUAR võib ju ka mõne jaoks koduloom olla\" möönab õpetaja- Natuke imelik küll, aga hea küll JAAGUAR sobib ka kuidagi\"
              Viimasest reast ühel stoneril käsi püsti-VEEBRUAR!!!
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                Algselt postitas Oll
                Keskmises reas on enam-vähem normaalsed, sellised harju keskmise kanti õpilased. .

                Keskmisest reast ka käsi püsti-\"JAAGUAR!\"
                Nüüd Harjumaa tasemest kah pilt ees,nukker - ei imesta

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Veits nalja\'

                  venelased olla siinmail piiranud üht linnust, millel ei olnud veel nime. linnust ei suudetud kuidagi ära vallutada, lahkudes siis vene komandör vibutanud linnuse suunas rusikat ja karjunud \"oo tõ bljaa\". nii saigi linnus nimeks Otepää.

                  Ühel õhtul kui lapsed on juba tudile jäänud, puudutab mees õrnalt naise õlga ning hakkab ühemõtteliselt ta selga masseerima. Naine pöörab ennast: \"Kallis, mul on homme günekoloogi vasuvõtt ja ma tahaksin seal värske olla.\" Mees keerab pettunult selja ning katsub magama jääda. Mõne minuti pärast pöörab mees end taas ringi ning sosistab naisele kõrva: \"Ega sul juhuslikult homme hambaarsti vastuvõttu pole?

                  Väikse neegripoisi isa värvib katust valgeks ja purk kukub alla, ning neegripoiss on üleni valget värvi täis. Neegripoiss läheb niuksudes ema juurde.. \"Puhasta mind palun värvist
                  ära\" Ema ütleb \"Oled juba suur poiss väike neegripoiss,minul on käed jalad tööd täis pese end ise ära.\" neegripoiss läheb venna juurde, vend ütleb oled juba suur poiss väike neegripoiss, puhasta end ise. samuti ütleb ka teine vend, mille peale väike neegripoiss ütleb. tra olen 10 minutit valge olnud ja juba käivad neegrid närvi.

                  Eesti ja Brasiilia mängivad Lillekülas. karistuslöök Brasiilia kasuks ja Carlos on palli taga. Teet Allas pöörab ennast järsku näoga värava poole ja Mart Poom küsib: \"miks sa nii teed?\" Allas vastab: \"ma tahan väravat näha.\"

                  James Bond istub Pariisi ööklubi baarileti ääres,
                  joob traditsiooniliselt votka-martinit ja tegeleb pingsalt millegi uurimisega.
                  Läheneb seksikas prantslanna: \"Millega tegelete, sir?\"
                  Bond ükskõikselt: \"Ah ei millegagi. Tutvun oma uue kella funktsioonidega. Näen...\"
                  Prantslanna: \"Jah? Mida Te siis näete, mida ta näitab?\"
                  Bond: \"Huvitav, väga huvitav. Kell näitab, et te ei kanna aluspesu.\"
                  Prantslanna lakooniliselt : \"Teie kell eksib.\"
                  Bond mõttes: \"Ai-ai-ai, Q. Su uus kell on jälle tund aega ette käinud.\"

                  Vanamees käib tänaval ringi, kukub ja vaatab, et see kumm, mis jalutuskeppi libisemast takistab on ära kulunud. Läheb siis vana poodi ja küsib müüjalt:\"Andke üks kepikumm.\" Müüa vastu, et:\"Vana härra, nii ei ole ilus öelda. Öelge preservatiiv.\"
                  Vanamees:\"Mis kuradi \"piixventiil\", andke mulle üks keppikumm!\"
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Veits nalja\'

                    Nojah...

                    Kuriteoteade


                    Kuriteoteate sisu:

                    21.04.2005.Tegin Hinnavaatluse foorumis ühes teemas parima pakkumise,Mille kohaselt pidi sealne kasutaja nimega \"sii\" müüma mulle 160gb-se kõvaketta väärtusega 900 krooni,Edasine jutt läks edasi privaat sõnumitega,kuni ma pidin 22.04.2005 kuupäeval minema Tartusse ja temaga käest kätte äri tegema,Tartus helistas ta mulle ja ütles et äri lükkub edasi õhtuni,õhtul helistas ta mulle uuesti ja ütles et ta täna ei saa äri teha,kuna ta pole endal uut ketast kätte saanud,ja selletõttu ei saa ta oma vana ketast mulle müüa.Siis ma pakkusin talle variandi välja et me saaksime Tiigitänava pargis J.Hurda kuju juures kokku,ja et ma maksan talle raha ära,Ning ta saadaks paki siis paari päeva pärast jõgevale,Ta oli sellega nõus.
                    Kell 19:30 saime me siis Tiigitänava pargis kokku,ja ma maksin raha talle ära.
                    Edasi läksin koju ja jäin pakki ootama,Aga pakki ei tulnudki,Ja selle isikuga polnud enam võimalust ühendust võtta.
                    Edasine teema jätkub: http://www.hinnavaatlus.ee/phorum/viewtopic.php?t=161746&start=0
                    Kuskohalt selgub ka et selle kasutaja õige nimi on Rasmus Reitalu.

                    Käesolevat kuriteoteadet alla kirjutades olen teadlik, et vastavalt karistusseadustiku § 319 on teadvalt vale kaebuse esitamine kuriteo toimepanemise kohta teise isiku poolt karistatav. Olen teadlik, et vale kuriteoteate järgi alustatud kriminaalmenetluse kulud hüvitab vastavalt kriminaalmenetluse seadustiku § 184 kuriteoteate esitaja.



                    05. mai. 2005. a.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Veits nalja\'

                      Ma tõesti loodan, et neid pole siin olnud ... aga igastahes huvitavad nõuandmised on .

                      * Mees läheb pärast abikaasat du¹¹i alla. Heliseb uksekell ja proua läheb
                      avama, endal ainult rätik ümber. Naabrimees seisab ukse taga.

                      Irvitab ja lubab maksta tuhat eurot, kui naine laseb rätiku alla kukkuda.

                      Naine nõustub, mees vaatab mõnda aega, maksab ja läheb vilistades oma teed.
                      Naine läheb tagasi pesuruumi juukseid kuivatama. Mees küsib, kes seal ukse
                      taga oli. Naine ütleb, et ainult naabrimees.
                      \"Kas ta maksis tagasi selle tonni, mille talle eile laenasin?\"

                      Õpetus: Ära varja majandusinfot.

                      *Papp võttis hääletava tütarlapse auto peale. Neiul oli miniseelik ja varsti
                      tundis pastor kiusatust, millele ei suutnud vastu seista. Käsi käis nagu
                      kogemata tüdruku põlve peal ja hakkas varsti järjest sagedamini sinna
                      eksima, kuni lõpuks jäigi reie peale puhkama. Tüdruk hakkas kogelema:
                      \"Luukas 13:24, oih, tuleta meelde Luukas 13:24\" ja läks ise näost järjest
                      punasemaks. Papp talitses ennast, hambad ristis ja sõitis üksisilmi teed
                      jõllitades sihtkohani. Tüdruk läks autost välja, heitis paljutähendava pilgu
                      ja tänas sõidu eest. Papp sõitis otsemaid koju ja otsis Piibli välja ning
                      luges Luuka evangeeliumi 13:24: \"Nähke vaeva, et pääseksite sisse kitsast
                      uksest, sest paljud, ütlen ma teile, proovivad sisse pääseda, kuid ei
                      suuda\".

                      Õpetus: Hoia ennast tööga seotud asjadega kursis, muidu võid kaotada palju
                      võimalusi.

                      *Laihia peremees oli reisi peal ja ostis ühelt peremehelt pulli. Pulli hind
                      1000 eurot maksti sularahas ja lepiti kokku, et ostja sulane viib pulli
                      järgmisel päeval ära. Öösel heitis pull hinge ja ostja nõudis, et tehing
                      tühistataks. Müüja ei nõustunud ja nii tõstetigi surnud pull traktori kärule
                      ja Laihia mees läks koju.
                      Mõne aja pärast kohtusid peremehed Seinäjoe tangopäevadel. Müüja tegi joomad
                      välja ja küsis arglikult, mida selle raipega tehti.

                      - \"Ma panin selle loteriile peavõiduks. Müüsin 300 loteriipiletit hinnaga 20
                      eurot tükist.\"
                      - \"Kuid see pull oli ju surnud! Kas sellest ei sündinud hirmsat lärmi?\"
                      - \"Ainus, kes oli rahulolematu, oli võitja, kuid talle andsin rahad tagasi.\"

                      Õpetus: Kaotuses on alati võidu idu.

                      *Noor mees läheb apteeki ja palub ühe kondoomi. Pisut laiutades seletab ta
                      apteekrile, et lõpuks ometi on ta tüdruk kutsunud teda õhtusöögile ja on
                      selline tunne, et öösel võib lõpuks ometi õnneks minna. Seepeale ütleb ta,
                      et võtab veel teisegi kondoomi, sest sõbratari õde on temaga samuti
                      flirtinud, et võib temagagi näkata.
                      Noormees võtab tengelpunga välja ja hakkab juba maksma, kui ütleb, et anna,
                      taat, veel kolmaski kumm - perenainegi näeb õige ahvatlev välja.
                      Õhtu saabub, noormees on tüdrukul külas ja kõik istuvad laua ääres, lugedes
                      söögipalvet. Seejärel hakkavad kõik peale peigmehekandidaadi, kes pea longus
                      maha vahib, sööma. Lõpuks müksab tüdruk poissi ja sosistab:
                      - \"Ma ei teadnudki, et oled nii sügavalt usklik.\"
                      - \"Mina ei teadnud, et su isa on apteeker.\"

                      Õpetus: Ära räägi oma strateegilistest plaanidest kõrvaliste isikute kuuldes
                      - see võib headki plaanid nurja ajada.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Veits nalja\'

                        > Ükskord läksid Putin ja Bush vaidlema, kumma maa peldikud on vingemad.
                        > Bush:
                        > \"Tule sõida Putin meile külla Ameerikasse ja vaata ise!\"
                        > Putin tuleb siis Bushile külla ja astub tavalisse ameerika
                        > peldikusse. Seal
                        > kõik läigib. Potis vesi jookseb. Astub kraanikausi juurde, vesi hakkab
                        > iseenesest kätele voolama. Putin on hämmingus. Vaatab seinal on mingi
                        > aparaat. Paneb käed ligi, aga sealt hakkab sooja õhku puhuma.
                        > Vaimustav.
                        > Hakkab välja astuma, kui märkab ukse kõrval suurt punast
                        > nuppu. Pikemalt
                        > mõtlemata vajutab seda. Ülevalt kukub talle kaela paar head
                        > kilo sitta.
                        > Vaatab üles, seal istub Bush ja itsitab.
                        > Putin mõtleb:
                        > \"Hea küll Bush, tuled ükskord Venemaale siis vaatame!\"
                        > Bush tuleb siis Venemaale vastuvisiidile. Astub tavalisse
                        > vene peldikusse.
                        > Kahhel puruks pekstud, kõikjal haiseb, kärbsed lendavad parvedena ja
                        > põrandal jooksevad tarakanid, potist vett ei tule, kraanidest vett ei
                        > jookse. Bush sülitas sellele kõigile ja astub väljapääsu
                        > poole. Vaatab ukse
                        > kõrval suur punane nupp.
                        > \"Aaa, vaata kui kaval Putin,\" mõtleb Bush.
                        > Vajutab nuppu ja hüppab kõrvale. Midagi ei juhtu. Vajutab
                        > veel ja veel,
                        > mitte midagi ei juhtu. Mõtleb:
                        > \"Mitte midagi siin Venemaal õieti ei tööta.\"
                        > Nüüd vajutab juba julgelt kõrvale hüppamatta. Vajutab ja
                        > vajutab ise naerab
                        > venelaste saamatuse üle. Vaatab siis lõpuks üles, seal istub
                        > itsitav Putin.
                        > Bush küsib:
                        > \"Mida sa seal naerad?\"
                        > Putin:
                        > \"Vajuta aga vajuta, sul paar osariiki ongi veel jäänud!\"

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Veits nalja\'

                          MAN walks into the bedroom with a sheep under his arm while his wife is lying in bed reading.

                          Man says: \"This is the pig I have sex with when you\'ve got a headache.\"

                          Wife replies: \"I think you\'ll find, that is a sheep.\"

                          Man replies: \"I think you\'ll find I was talking to the sheep.\"
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Veits nalja\'

                            Meestel tuli viinaviskamise isu peale. Mõeldud tehtud, kiiresti poodi
                            ja osteti pudel viina. Pudel sai kiiresti tühjaks, aga pähe ei hakka.
                            Sai toodud veel ka teine pudel, aga sama lugu-pähe ei hakka. Mehed
                            võtsid siis õlled ja kõmpisid sauna, ehk kuumaga mõjub. Ei mõjunud ka
                            sauna kuumus, aga raha juba otsakorral. Üks meestest mainib siis, et
                            tal hea sõber, kes suudab sellisest olukorrast välja aidata, ehk saab
                            veel ka tema käest ka raha laenata. Läksid sõbra juurde ja kurdavad oma
                            olukorda, et näe, on nagu tarbitud, aga pähe ei hakka, ehk sõber saab
                            aidata.
                            See vaatas neid hetke ja küsis:
                            “Kuulge, käisite saunas või?”
                            “Kuidas sa ära arvasid?”
                            “Noh, olete mõlemad ihualasti ja ainsaks kehakatteks on saunavihad...!”


                            Ma tean karated, kung-fud, judod, Taekwondod, Kickboxingut ja veel
                            kahtekümmend hiinakeelset sõna.


                            Eelmise sajandi alguses soovis 1 inglise leedi minna Saksamaale
                            puhkama. Hotelli välja valinud, kirjutas ta neile ja muuhulgas küsis,
                            kas neil ikka WC ka on. Hotelliomanik aga ei teadnud, mida lühend WC
                            tähendada võiks ning otsustas pastorilt järgi küsida. Too haritud ja
                            veidi inglise keelt õppinud mees arvas, et kindlasti huvitus inglane
                            nende kuulsast puukirikust (Wooden Church).
                            Ning hotelliomanik kirjutas vastu:
                            \"Austatud leedi, WC asub kauni metsa keskel, hotellist vaid 3 km.
                            Ehitatud on ta juba 17. sajandil, hiljuti sai ta restaureeritud ning on
                            kaunim kui iial varem. Täpselt kuu aja eest toimus pidulik taasavamine,
                            kus kogu küla kohal oli.
                            WC on avatud kolmapäeviti ja pühapäeviti, kuid soovitame Teil sinna
                            minna kolmapäeval, sest pühapäeviti on seal palju rahvast. Seal on 60
                            istekohta ja sadakond seisukohta, alati mängib kaunis orelimuusika.
                            Akustika on suurepärane. Võite ka oma leivakoti kaasa võtta, hiljem on
                            hea piknikku pidada. Tihti tulevad sinna külarahvast jälgima kohaliku
                            garnisoni mehed.
                            Kahjuks pole mina ja minu abikaasa sinna mitu nädalat jõudnud, mis on
                            meile suurt piina tekitanud…\"

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Veits nalja\'

                              Väike poiss läheb isa juurde ja pärib:\"Issi, issi, mis asi on poliitika?\" Isa mõtleb natuke ja ütleb: \"No ma proovin seletada. Mina olen peres leivateenija - kutsugem mind Kapitalismiks. Ema hoolitseb raha-asjade eest, tema on Valitsus. Kuna meie töötame sinu heaks, oled sina rahvas. Lapsehoidja on Töölisklass ja sinu väikevend on Tulevik! Mõtle nüüd selle üle natuke järele.\" Lähebki poiss voodisse ja hakkab järele mõtlema. Öösel hakkab aga väikevend nutma ja poiss tõuseb üles. Ta läheb uurima, ja näeb, et väikevend on mähkmed täis lasknud! Suundub siis isa-ema tuppa, et neid äratada - ema magab sügavalt ja poiss ei tihka teda äratada. Isa on hoopis kadunud. Jääb veel üle lapsehoidja - tolle uks on aga lukus. Piilub poiss lukuaugust ja näeb isa lapsehoidjat kargamas. Lõpuks annab ta alla ja läheb magama tagasi. Hommikul ütleb ta isale: \"Issi, ma arvan, et tean nüüd, mis poliitika on.\" \"No räägi, räägi,\" julgustab isa poissi. Poiss: \"Sel ajal kui Kapitalism Töölisklassile taha keerab, Valitsus magab, Rahvast eiratakse ja Tulevik on suure sita sees!\"

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                                soovitaks müügikõnede vastu järgmist rohtu:
                                >
                                > Näiteks, helistatakse kella 18 ajal õhtu sulle Hansapangast ja
                                > pakutakse jälle mingit uut jama.
                                >
                                > Naisterahvas ütleb, et helistab Hansapangast... katkesta jutt
                                > kohe.....jätka nii...
                                > -kuskohast?
                                > -hansapangast
                                > -hartsa.... issand, pole kuulnudki...
                                > -hansapangast
                                > -hansa... ahaa selge, nii...
                                > -ja minu nimi on pille-riin pajuste (vms) -kuidas te
                                > ütlesite oma nime
                                > olevat?
                                > -pille-riin pajuste...
                                > -oodake, hetk, ma kirjutan üles... p-i-l-l-e-t-r-i-i-n...
                                > -pilleriin!!!
                                > -ahaa, riin... vabandust, pille-triin, aga mul praegu tuli üks
                                > ootamatu asi vahele, et kas ma saaksin teile õhtu tagasi helistada.
                                > -eee...
                                > -olge hea, andke oma mobiiltelefoni number. ma õhtul helistan tagasi
                                > ja siis saame edasi rääkida.
                                > -??? eee... tähendab, oma mobiiltelefoni ma nüüd küll anda ei saa...
                                > -ooot, kas SIIS TEILE KA EI MEELDI, KUI IGASUGUSED .. TEILE ÕHTUTI
                                > HELISTAVAD?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X