320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Veits nalja\'

    Algselt postitas vincent


    Parim blondinali.
    praegu veel üles ei leidnud aga homme hommikul otsin edasi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Veits nalja\'

      Algselt postitas vincent


      Parim blondinali.
      see oli mingi klikka-sellele-lingile-ja-oled-loll v? ma ei leidnud midagi
      mulle meeldis see mitu n-tähte on indiana jonesi tunnusmuusikas?(ek vist postitas selle )
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Veits nalja\'

        Word Origins of the Major Problems
        of Women:
        MENstruation
        MENopause
        MENtal breakdown
        “GUY”necology
        “HIM”morrhoids

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Veits nalja\'

          chuck norris suudab luubiga sipelgaid põlema panna. Öösiti

          mitte kõik, kelle peale chuck vihastab ei saa surma, mõned saavad ka minema ja neid kutsutakse astronautideks


          chuck norris lasi ükskord oma sõrmega alla saksa hävitaja, lihtsalt kisades pauhh....



          jurassic parki esimeses osas ei ajanud tegelikult türannosaurus jeepi taga, vaid chuck norris ajas türannosaurust ja jeepi taga


          inimesed magavad supermani pidsaamas, aga superman magab chuck norrise pidsaamas
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Veits nalja\'

            Tädi kinkis mulle sünnipäevaks Chelsea hooaja pileti. Mul polnud sellega midagi teha ja niisiis otsustasin ta lähima posti külge naelutada. Võtku, kes tahab. Koju jõudes sain aru, kui rumalasti ma käitusin. Ei saa ju nii väärtuslikku asja niisama ära anda. Läksin tagasi, lootes et see on veel alles aga ei. Keegi oli jõudnud juba naela pihta panna.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Veits nalja\'

              hmm..kas nüüd tuleb siia nalje tõlkima hakata v?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                Have a history teacher explain this----- if they can.

                Abraham Lincoln was elected to Congress in 1846.
                John F. Kennedy was elected to Congress in 1946.

                Abraham Lincoln was elected President in 1860.
                John F. Kennedy was elected President in 1960.

                Both were particularly concerned with civil rights.
                Both wives lost their children while living in the White House.

                Both Presidents were shot on a Friday.
                Both Presidents were shot in the head.

                Now it gets really weird.

                Lincoln \'s secretary was named Kennedy.
                Kennedy\'s Secretary was named Lincoln.

                Both were assassinated by Southerners.
                Both were succeeded by Southerners named Johnson.

                Andrew Johnson, who succeeded Lincoln, was born in 1808.
                Lyndon Johnson, who succeeded Kennedy, was born in 1908.

                John Wilkes Booth, who assassinated Lincoln, was born in 1839.
                Lee Harvey Oswald, who assassinated Kennedy, was born in 1939.

                Both assassins were known by their three names.
                Both names are composed of fifteen letters.

                Now hang on to your seat.

                Lincoln was shot at the theater named \'Ford.\'
                Kennedy was shot in a car called \' Lincoln\' made by \'Ford.\'

                Lincoln was shot in a theater and his assassin ran and hid in a warehouse.

                Kennedy was shot from a warehouse and his assassin ran and hid in a
                theater.

                Booth and Oswald were assassinated before their trials.

                And here\'s the kicker...

                A week before Lincoln was shot, he was in Monroe, Maryland
                A week before Kennedy was shot, he was with Marilyn Monroe.

                Creepy huh? Send this to as many people as you can, cause: Hey, this is
                one history lesson people don\'t mind reading !!!
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Veits nalja\'

                  where\'s the joke?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Veits nalja\'

                    Ma lihtsalt ei saa jätta seda pilti siia onu Chucki naljade otsa postitamata:
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Veits nalja\'

                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Veits nalja\'

                        Algselt postitas Jasper


                        hmm..kas nüüd tuleb siia nalje tõlkima hakata v?
                        nalju ei peaks olema?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Veits nalja\'

                          Ronaldo, Luis Figo and David Beckham are standing in heaven before the throne of God. God looks at them and says \"And so here you face your Lord and maker. I shall ask each of you a question.\"

                          Addressing Ronaldo first he asks \"Ronaldo, one of the world\'s greatest soccer players, what is it that you believe brought you here before me?\"

                          Ronaldo looks God in the eye and says passionately, \"I believe soccer to be the food of life. Nothing else brings such unbridled joy to so many people, from the slums of Rio to the bright lights of Madrid. I have devoted my life to bring such joy to people, with little else, who stood on the terraces supporting their team.\"

                          God smiles and offers Ronaldo a seat to his left.

                          He then turns to Luis Figo. \"And similarly you, Luis, a hero to so many, what do you think it was brought you to my throne?\" Figo stands tall and proud, \"I believe courage, honour and passion are the fundamentals to life and I\'ve spent my whole playing career providing a living embodiment of these commitments.\"

                          God, moved by the passion of his speech, offers Figo a seat to his right.

                          He then turns to Beckham: \"And you, David. Presumably you want your ball back?\".

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Veits nalja\'

                            Algselt postitas MihkelPallak


                            Algselt postitas Jasper


                            hmm..kas nüüd tuleb siia nalje tõlkima hakata v?
                            nalju ei peaks olema?
                            nad kõlavad pareminiu originaalis rääkimata sellest, et need on nagu siin varem olnud või nii.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Veits nalja\'

                              Konn istub tiigi serval ja sulistab jalgadega vees.
                              Tema juurde tuleb runno:
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!» vastab konn.

                              (saksakeelsest originaalist tõlkides võis esineda ka vigu. \'Kamel\' on ju eesti keeles \'runno\', ei?)
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Veits nalja\'

                                fööni peal: \"ärge kasutage magamise ajal.\"
                                seebipakendi peal: juhend: \"kasutage nagu tavalist seepi.\"
                                külmutatud toidu peal: \"valmistamisnõuanne: soojendage.\"
                                pudingutopsil (põhjale trükitud): \"ärge keerake põhja ülespoole.\"
                                pudingupakendil: \"toode one peale kuumutamist kuum.\"
                                triikrauapakendil: \"ärge triikige riideid, kui teil need veel seljas on.\"
                                laste köharohu pakendil: \"peale ravimi võtmist ärge istuge autorooli.\"
                                unerohuteblettide pakendil:\"hoiatus: võib tekitada uimasust\"
                                jõulutuledekomplektil:\"kasutamiseks ainult sees ja väljas\"
                                mingil Jaapani köögitehnikal:\"mitte kasutada teise kasutusvõimaluse jaoks\"
                                pähklipakil: \"hoiatus: sisaldab pähkleid\"
                                Ameerika lennukompanii pähklipakil:\"instruktsioonid: avage pakk, sööge pähkleid.\"
                                supermehe kostüümi pakendil:\"kostüümi kandmine ei anna teile lennuvõimet.\"
                                Rootsi mootorsael: \"ärge üritage saagi peatada käte või genitaalidega\"
                                --------
                                Miilits peab kinni toonitud klaasidega mersu, vaatab autosse, aga seal istub prükkar. \"Nihuija sebe, prükkar, kust sa selle mersu varastasid?\" küsib ment. \"Midagi pole varastanud, näe dokumendid on siin.\"\"Aga ikkagi kust sa nii palju raha said, et mersu osta?\"\"Tead, mul on lihtsalt fekaalid nii vägevad, et kui kiilakale pähe lasen hakkavad tal juuksed kasvama ja selle pealt teeningi.\"Miilits mõtleb hetke: \"Kuule mees, saad sa mulle ka sirtsaka lasta, mul kipub ka pea juba kiilakaks minema.\"Prükkar on nõus, laseb miilitsale pähe, istub autosse ja sõidab edasi. Tagapingil istuvad kaks novorusskit, kes on naerust kõveras ja ütlevad: \"Mees, kui sa viiendale miilitsale ka pähe situd on see Mersu tõega sinu oma.\"
                                -------
                                Noormees tahab oma uuele kallimale sünnipäevaks kingitust teha. Kuna nad pole veel väga pikka aega käinud, siis pärast hoolsat järelemõtlemist otsustab noormees kinkida paari kindaid. See oleks romantiline, kuid mitte intiimne kingitus. Koos kallima noorema õega läheb noormees kaubamajja ja ostabki paari valgeid kindaid. Õde aga ostab endale paari püksikuid. Pakkimisel lähevad ostud segamini. Paki sisu kontrollimata saadab noormees kingituse kallimale ning lisab kirjakese:\"Valisin need, kuna olen märganud, et sul pole kombeks neid kanda, kui õhtuti väljas käime. Kui poleks olnud su õde, oleksin valinud pikad ja nööpidega, aga tema kannab lühikesi, mida on kergem ära võtta. Neil siin on õrn varjund, aga müüjanna, kellelt need ostsin, näitas mulle paari, mida ta oli kolm nädalat kandnud, ja need polnud peaaegu üldse määrdunud. Ma palusin, et ta prooviks sinu omi, ja ta nägi tõesti kena välja. Ma tahaksin nii väga olla esimene, keda sa nendes kohtad, kuid kaldun arvama, et kellegi teise käed puudutavad neid enne, kui ma sind jälle näen. Kui need ära võtad, lase neil veidi tuulduda, sest kandes lähevad nad natuke niiskeks. Kui sa vaid teaksid, kui palju kordi ma tahan neid algaval aastal suudelda!PS. Kõige trendikam on neid kanda kergelt allakeeratult, nii et karv natuke paistaks.Sinu kallis
                                --------
                                Erru läinud sõjaväelane naaseb tsiviilellu ning asub tööd otsima. Ilmub töövestlusele, jutustab pikalt-laialt, mida teinud, kus käinud, mida näinud. Lõpuks mees tunnistab: \"Teate, ma tahaksin tunnistada, et mul väike puudus ka. Juhtus kunagi nii, et mu jalge all lõhkes miin ja rebis mul munandid küljest!\" Ettevõtte juht vastab selle peale: \"Olete koheselt tööle võetud. Tulge homme hommikul kella 10-ks.\" Endine sõjamees vastab: \"Kas teate, ma ei sooviks oma puuduse tõttu mingeid erisoodustusi. Öelge, palun, mis kellaks teised töötajad tulevad?\" \"Teised tulevad kella 7-ks ning sügavad kella 10-ni mune, teadmata, mida teha!\"
                                -----------
                                Vene sõdur jalutab pikki jõekallast. Äkki märkab teisel pool Hiina sõdurit. Et jõgi on lai, siis proovib venelane märkide keeles kontakti saada.Tõstab siis käed pea kohale kokku ja küsib, et kas raketiväest.Hiinlane raputab pead.Venelane teeb siis ujumisliigutusi, et kas mereväest.Hiinlane raputab jälle pead.Venelane paneb siis käed ette ja liigutab neid edasi-tagasi, et kas oled tankist või.Hiinlane ajab sellepeale silmad suureks ja raputab energiliselt pead.Venelane tõstab siis käed silmade juurde ja imiteerib binoklit, et kas oled samasugune piilur nagu minagi.Hiinlane paneb sellepeale jooksu.Tormab siis oma ülemuse juurde ja ütleb väriseva häälega:\"Mina enam jõe äärde patrullima ei lähe. Seal on üks hull venelane. Ta lubas, et kui päike looja läheb, ujub üle jõe ja keerab mulle taha nii, et silmad punni lähevad.\"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X