320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nagu arvata võis, polnud see siiski originaal tätökas.

    Kommentaar


      Women are like dog pooh, the older they get the easier they get to pick up
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kaks meest on kalal ja järsku tuleb metsast Siil välja. Siil küsib meestelt: "Kas teil liimi on?" Mehed vastavad: "Ei ole." Siil läheb siis metsa tagasi. Natukese aja pärast tuleb Siil uuesti metsast kalameeste juurde ja küsib: "Mehed, kas teil liimi on?" Kalurid hakkavad juba vaikselt närvi minema ja vastavad: "Ei ole, kas sa ei saanud aru või. Me oleme kalal." Siil läheb tagasi metsa. Õhtu saabudes tuleb Siil jällegi metsast välja ning küsib meestelt: "Kas teil liimi on?" Mehed kärgatavad: "Ei ole!" Siil vastab sellepeale: "Näe võtke, ma tõin teile liimi."

        Absurd.

        E: Näe üks absurdikas tuli veel meelde.

        Kaks hobust istuvad puul. Istuvad ja istuvad. Kumbki midagi ei ütle. Järsku lendab üks elevant neist mööda. Hobused vaatavad üksteisele otsa ja ei ütle midagi. Natuke aega läheb veel mööda ning lendab ka teine elevant neist mööda. Sellepeale teeb üks hobustest suu lahti ning lausub vaikselt veidike kahtleval toonil: "Neil on siin kuskil vist pesa."

        Ma ei saa aru, kes nii absurdseid asju välja mõtleb.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Kaks lindu lendavad. Üks ütleb teisele "Mine sinna poole, ma tahan ka keskel olla"

          Kaks lehma istuvad puu otsas. Elevant lendab mööda. 1 lehm ütleb "Amuuuuuu" Teine vastab "Sa võtsid mu sõnad suust".

          Kommentaar


            Joodik ronib mööda raudteed ja pobiseb omaette: " Redel on hea, aga krt käsipuu on madal!". Järsku hõiskab : " Oh lift juba tuleb !"
            Lõvi helistab põlevale ringile:
            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

            Kommentaar


              Kaks pingviini läksid trepist üles. Üks keeras paremale, aga teine oli kollane.

              Kommentaar


                uhke on olla foorumlane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Kaks pingviini läksid trepist üles. Üks keeras paremale, aga teine oli kollane.
                  Samas stiilis: Kaks krokodilli ujusid. Üks oli kiirem, aga teine oli roheline.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Need Ei Ole Enam Naljakad!

                    (ehh, käpsis ei lasta kirjutada)

                    Kommentaar


                      Texases arreteeriti noormees, sest ta üritas pangakontoris 360 miljardi dollarilist võltsitud tšekki sularahaks vahetada.


                      Kust tulevad sellised head mõtted?

                      Kommentaar


                        ameerikast.

                        Kommentaar




                          kahjuks veidi rohkem tõsieluline kui lihtsalt nali.
                          1957 ja 2007 aasta võrdlus ameerika najal
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust

                            Ma ei saa aru, kes nii absurdseid asju välja mõtleb.
                            Valdo Jahilo äkki

                            Kommentaar


                              100 Reasons it's Great to be a Guy
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Keskerakonna ning Edgar Savisaare suur austaja kallurijuht Juhan (56) ehitas
                                enesele võlumütsi. "See müts püüab kinni kõik Savisaare mõtted," väidab
                                mees.

                                Mütsi hakkas Juhan ehitama juba balti keti aegu. "Vaatasin, et nii võimas
                                mees, see meie Edgar, ei tea, mis ta peas küll toimub. No ja siis vaatasin
                                ma seda ufo-filmi ka soome kahe pealt, kus üks mees endale antenniga mütsi
                                ehitas." Juhani loodud väärt pealtkuulamisaparaat on heegeldatud niitjast
                                vaskjuhtmest, mütsi alumise ääre küljes ripuvad vanad head hiina
                                FM-taskuraadio kõrvaklapid, tipus lehvib aga suur sini-must-valge
                                fiiberantenn. "Ma panin ju peavarjule nime ka," uhkeldab kallurijuht. "Mütsi
                                nimi on IME. Ei, see ei tähenda "Isemajandav Eesti", vaid hoopis "Imeline
                                Meie Edgar".

                                Juhani naine Klaara on ka mütsi proovinud. "Huvitaval kombel mina Edgarit ei
                                kuulnud, ma kuulsin Viljat. Vilja just mõtles, et ei tea, kas osta Dosiat
                                või siis Arieli. Mina isiklikult oleks võtnud Dosia aga..."

                                "Mis sa nüüd ajad siin loba," käratab Juhan ning paneb mütsi pähe.
                                Küsimusele, mida Edgar praegu mõtleb, vastab Juhan, et Edgar mõtiskleb
                                hetkel kehva ilma üle, muretseb sundüürnikute saatuse pärast ning mõtleb,
                                kuidas veel rohkem pensionäre aidata saaks.

                                "Vaat selline mees on meie Edgar, isegi öösel mõtleb ta, kuidas riigis asju
                                paremini korraldada. Aga mida teevad teised?" põrutab Juhan rusikaga vastu
                                lauda, nii et kahvel ja nuga pooleks lähevad, "ainult oma taskuid täidavad,
                                aga hoidku nad alt. Varsti ehitan Siim Kallase aju skaneeriva salli ja
                                kannan kõik selle mehe mõtted Keskerakonnale ette!"

                                "Ja sina mine ka poliitikasse," ütleb Klaara abikaasale, "siis saame lõpuks
                                värviteleviisori ja selle teleturu vaibapuhastusmasina!"

                                Jaak Leer





                                Seenesõber käib, leivad jalas
                                |14.02.2005 |

                                Kirglik kärbseseenesõber Sille K. (33) armastab käia, leivad jalas. „Leivad panen jalga siis, kui olen meeldivalt vindine või seene all,“ räägib naine. Sille sõnul käib leiva ümbertöötlemine kingaks kiiresti ja suurema vaevata.
                                „Auk ülevalt sisse ja sisu välja. Seejärel lased leiva kõvaks ja käidki nagu puukingadega.“
                                Talvel, kui väljas on vali pakane, laseb Sille leivad mikrolaineahjus soojaks. „Umbes kaks minutit lasen, seejärel villane sokk jalga ja leib otsa.“
                                Naise sõnul jahtuvad suure külmaga leivast kingad suhteliselt kiiresti. „Aga ma ütlen ausalt, prügiämbrit välja viies pole paremat asja kui üks soe leib jala otsas.“ Sille naabreid häirib noore daami veider harjumus väga. „Minule kui sõja-aja inimesele on see täiesti arusaamatu. Närisin Siberis männiokkaid, selline nälg oli. Ja nüüd tuleb noor naine, auravad leivad jalas. See on ennekuulmatu. Rattale! Rattale tuleks tõmmata selline,“ sajatab August (85) südamest kinni hoides.
                                Sille Augustist välja ei tee. „Tean, et meie majas on ka selliseid nö trenditeadlikke inimesi. Näiteks üks kunstitudeng arvas, et leib-king on väga punk ja moekas.“
                                Pikim matk, mille noor daam leibadega teinud, on umbes 2 kilomeetrit. „Kuiva ilmaga kõvad leivad nii kergelt ei lagune. Aga jah, tol päeval jalutasin Nõmme turule ja tagasi. Kõige toredam on see, et pärast ei ole sokkide küljes mingit higihaisu, vaid korralik leivalõhn. Noh, täpselt selline lõhn nagu nõukogude-aegses leivapoes,“ naeratab naine.
                                Küsimusele, missugune leib kõige paremini kingaks sobib, vastab Sille, et ikka vormileib. „Vormileival on tugev koorik ja kõrged ääred.“

                                Jaak Leer





                                Ka Ülo Nugis tegutseb...
                                Ka Ülo Nugis tegutseb...

                                Pöörane Eesti: Nugis sõitis kure seljas Raplasse

                                Harrastuslinnuvaatleja Tõnis nägi eelmisel nädalal, kuidas nugis kure seljas Rapla poole lendas. „Tallinna poolt tuli. Tegi väikese vahemaandumise ning siis lendas edasi. Vot ei teagi nüüd, kas ta käis seal poes või oligi kohe päris ehtne pealinna nugis? Aga võibolla kolis ta Raplasse elama, sest seal on kõik hulga soodsam,“ arutleb mees.

                                Tõnise sõnul oli nugise seljas väike märss ning käes pisikesed, kure nokaga ühendatud, ohjad. Nugise tagumiste jalakeste otsas sillerdasid tillukesed karamellikarva kauboikingad. „Vot, siin samas Vembu-Tembu maa juures tegi kurg peatuse, sõi konnasid ning jõllitas niisama ringi. Nugis aga sirutas selga, pikutas ning hampsas juustuvorsti võileiba,“ räägib Tõnis.
                                Tõnise hundikurguga poeg Jalmar laliseb poolarusaamatult, et ka tema näeb viimasel ajal igasuguseid veidrusi. Näiteks pidavat neil maja taga metsas elama panda, viimati seenel käies näinud ta aga, kuidas hunt koos elevandiga siili piinas. „See oli võigas vaatepilt!“
                                Naaber Enn teab rääkida, et peale seda, kui Tõnis oma ridaelamuboksi ülemise korruse põranda ja seinad odava hiina lakiga üle võõpas on majas kõik peast segi läinud. „Lakk ei kuiva ära, haiseb nii mis kole ja nemad seal all korrusel hingavad kogu selle jama endale sisse. Ise olen korra seal käinud. Pärast läksin koju ja vaatasin, et mu naise välimus on täitsa normaalne - aga see on ju absurd, sest mul on üks inetumaid naisi maailmas!“
                                Ennu sõnul pole ka Tõnise naisega kõik päris korras. „Keedab teine siin igasugu raibetest moosi, käib paljalt posti järel jne... Aga mis teha, ega siis uimas inimest saa hukka mõista.“ Linnuvaatleja Tõnis lakiteooriat ei usu. „Ei no, mis te nüüd ajate, mis lakk? Lendas kurg, nugis seljas, Raplasse elama, ja asi ants, mis siin imelikku on? Tänapäeval kolivad kõik linna äärealadele, sest elu on seal hulga odavam!“

                                Jaak Leer





                                Juba pikemat aega külvab väikestes Eestimaa külades segadust Arvo Pärdi „kuri“ teisik Arvo Part.

                                „Ta esineb kirikutes ja on väga Pärdi sarnane,“ räägib lõtvade elukommetega Eve, kes pealt veidrat kirikukontserti Arvo Parti kiire rikastumise lootuses seksiga kostitas. „Laps juba idaneb, aga kes alimente maksma hakkab? See Arvo, keda mina keppisin, on igatahes vaene nagu rott! Isegi kingad mehe jalas vanad ja lagunenud!“
                                Kuri teisik Arvo Part asjas prbleemi ei näe. „Mina pole ennast kunagi Arvo Pärdina reklaaminud. Ma isegi ei tea tema muusikast mitte kui midagi. Pluss, ma pole kuri. Kust küll sellised jutud, et ma kuri olen?“ ei jõua mees ära imestada.
                                „See mees on petis ja tema muusika on õudne,“ teatab anonüümseks jääda sooviv kirikuhärra.
                                „Kõik sai alguse kaks nädalat tagasi. Helises telefon, ma võtsin vastu ja sealt läbi ragina kuulsin ma sellist asja, et tema olla suur kunstnik Arvo Pärt ja tema tahaks nüüd kangesti nädala pärast kirikus kontserti anda. Muidugi olin ma nõus! Tagantjärele tark olles ütlen ma, et see oli suur viga. Saatan ise mängis tol kontserdil meile orelit.“
                                „See oli väga sürr kontsert,“ räägib Soodomast kohale loivanud, kampsunis kultuurifriik Sass. Ma mõtlesin, et Pärt kümbleb ikka säärastess sügavamates helides, aga ei, too pani orelil koerapolkat, põletas laval kandleid ning tegi stagedivingut. Ristirahvas luges palveid, sest neile tundus, et kuri vaim ise on pühakotta saabunud. Mõni patusem ronis lavale ja kooris ennast suures eufoorias paljaks. Aga lõpetuseks võiks öelda, et tegu oli siiski päris huvitava performance´iga. Nii et go, Pärt go!“

                                Jaak Leer



                                Pöörane Eesti: Ebaõnnemees Evald...vol1
                                Koplis Maleva tänaval resideeruva Evaldi hing ripub pidevalt niidiga kaelas. „Kõikvõimas jumal karistab mind vähemalt iga poole minuti tagant. Kohe, kui valvsus kaob, juhtub minuga midagi halba!“ ütleb mees ning kukub, pea ees, trepist alla.
                                „Näed nüüd, kurat, nii ma oma päeva õhtusse ajangi, kukun, saan haiget ja siis toibun. Võib öelda, et toibumine ongi minu ebaõnne juures kõige rmeeldivam aeg. Istud vaikselt ja midagi ei juhtu. Aga jah, olen ju üleni sinikaid täis, ja vaata, kaela ümber on poomisjäljed - need tulid sellest, et ma pori sees, plätad jalas, ringi käisin. Libastusin nii hullult, et järgmine hetk oli üks pläta ümber kõri - terve keha läks varbavahesussist läbi, õudne,“ kurdab ebaõnnemees. „Kui pool minutit pole midagi halba juhtunud, lasen ennast lõdvaks ja järgmine hetk lendabki juba kuskilt kuuride vahelt esimene kuvalda või polt. Aga see pole veel kõik, täna hommikul jäin ju voolu alla, neli minutit peale voolu alla jäämist jäin uuesti voolu alla. Ja eile läksin ma seda va pangakaarti tegema. Aga mul oli pass aegunud. Ei saanud raha välja võtta ega midagi, trollis sain kontrolöridelt trahvi, ning aegunud passi kaotasin ka ära. Auto alla jäin ka.“



                                Pöörane Eesti: Ebaõnnemees Evald...vol 2
                                Evaldi abikaasa Eve teab täpselt, miks Evaldil kogu aeg kõik halvasti läheb. „Kaheksakümne kolmandal aastal oli tal suhe selle Merlega ETKVL-ist. Nüüd jumal karistab, sest abielumees ei tohi üle aisa lüüa. Siin elus tuleb kõik ringiga tagasi.“
                                Samal ajal, kui Eve oma mehest huvitavaid lugusid räägib, läheb Evald akent avama ning kukub alla. „See on täna juba kolmas kord!“ ütleb Eve tuimalt. „Ei ole hullu midagi,“ kostub väljast, „see ju kõigest kolmas korrus!“
                                „Kolmas korrus küll, kuid meil on seal all ikkagi sirelipõõsad, ühisturahvas juba kurjustab. Meie majal on väga hästi toimiv korteriühistu. Trepikoda värviti ära, uus välisuks pandi, mida veel tahta. Ja ühistu esimees Jevgeni on ka väga tore mees, teise ilmasõja veteran - tegi fritsudele kõvasti säru, ujus suure lennukikandja ees ning lükkas paljaste kätega meremiine eemale. Sõdurid ongi need kõige õigemad mehed, kuid minu Evald ei tahtnud isegi Afganistaani minna. See oleks olnud hea võimalus karjääri tegemiseks. Aga mis sa ära teed, mina tema endale meheks võtsin, nüüd pean seda risti oma turjal kandma, kogu lugu. Ei tea, millal kogu see jama ükskord lõpeb, sest mul on austajaid ju jalaga segada. Enivei, homme on tal sünnipäev ning siis kingin ma talle rulluisud.“

                                Jaak Leer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X