320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kolmas on päris hea,

    Kommentaar


      Makeover Fail

      Kommentaar


        John Lajoie(Y)

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Lahe what what in the butt tuli meelde kohe .

          Kommentaar


            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            oot, see loomaaiatöötaja fail on juba postitatud?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Papagoi istub köögis ja jälgib kuidas perenaine kanast suppi keedab.
              Lõpuks ei pidanud vastu:
              ”Äkki aitab selle laiba mõnitamisest!”

              Naisterahvast arvutispetsialist aitab ennasttäsi noormehel arvutit üles panna. Vastava koha peal küsib naisterahvas, et mida tüüp sooviks paroolina kasutada. Tüüp tahab naisterahvale piinlikkust valmistada ja ütleb "peenis". Naisterahvas ei tee teist nägugi ja toksib parooli arvutisse. Äkki on aga naisterahval tõsiseid raskusi, et mitte naeru kätte ära lämbuda, kuna arvuti teatab: "PASSWORD NOT ACCEPTED. NOT LONG ENOUGH."

              "Isa, miks on telelehes kirjutatud, et see film on lastele keelatud?"
              "Istu rahulikult, varsti näed."

              Kommentaar


                Usain Bolt Celebrates Early ... Very Early

                Kommentaar


                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Füsioloogiaeksam. Professor:
                    "Öelge, kui palju eritub mehest seemnepurske ajal seemnerakke?"
                    Tudengineiu, ise näost punane:
                    "Suutäis..."
                    Professor:
                    "Ei, ma tahan teaduslikku lähenemist. Öelge mulle arvuliselt."
                    "E-e-ee, kaks lonksu!"
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      18 - aastane tüdruk tuleb koju ja teatab vanematele shokeeriva uudise - ta tegi rasedustesti ja selgus, et ootab nüüd last! Emal hakkasid silmist pisarad lendama nagu purskkaevust, aina nutab. Isalgi kulm kortsus ja mõru nägu peas, küsib, et kes too siga siis oli ka, kes tüdrukule noores eas sellise häda kaela tõi.
                      Tüdruk võtab telefoni ja helistab. Natukese aja pärast peatub maja ees tuttuus Ferrari, millest astub välja soliidne keskealine härrasmees. Koputab uksele, pühib jalad puhtaks, astub elutuppa ja teatab: "Teie tütar rääkis mulle oma probleemist. Asi on selles, et ma ei saa temaga abielluda, kuna mul endal on pere. Aga ma olen aumees ja asja niimoodi ma ka kohe kindlasti ei jäta. Ühesõnaga, plaan on selline, et kui sünnib tütar, pärandan ma talle kakskümmend miljonit, kaks poodi, villa rannal ja ühe maja linnaservas. Kui aga peaks tulema poiss, siis saab ta nelikümmend miljonit ja paar vabrikut. Kui kaksikud, siis saavad mõlemad ühe vabriku ja kakskümmend miljonit näkku. Aga kui on nurisünnitus - vaat, siis ma küll ei tea, mis teha."
                      Isa käsi langeb mehe õlale ja sõbralikult otsa vaadates ütleb ta: "Siis paned sa teda uuesti."

                      Kommentaar


                        egon sa oled pervert

                        Kommentaar




                          Üks äkiline tegu, mida tahad kindlasti veel sel suvel korda saata: Runescapes tahaks woodcut 99 saada!
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Mees ja naine magamistoas:
                            N: "Ära sisse lase!"
                            M: "Keegi koputas vä!?"




                            Blond istub pingil ja nutab.
                            Tuleb vanamammi ja küsib: "Tütreke mis juhtus?"
                            "Unustasin võtmed autosse, lõin uksed kinni ja kohe hakkab sadama ka..."
                            "Aga mis sellest?"
                            "Kuidas mis sellest? Mul on lahtine auto, istmed saavad märjaks!"
                            Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sir Tamme Vaata postitust
                              Mees ja naine magamistoas:
                              N: "Ära sisse lase!"
                              M: "Keegi koputas vä!?"
                              Lol. Selle võtame kohe kasutusele.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Sõber rääkis, et miks ta koguaeg nalja teeb. Vend oli temalt ükskord küsinud, et tee nalja. Sõber oli öelnud, et ei oska teha. Vend oli vastanud, et kas verise suuga oskad või?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X