320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    My mom is ugly, but your mom is Maria Mutola
    AILTON

    Kommentaar


      enne sellise nalja tegemist võiks äkki teha mittenaljakate naljade teema ja siis postitada hoopis sinna?

      Kommentaar


        ja kui aus olla, siis Mutola on pigem kellegi isa kui ema. kardan, et ta võiks vabalt pimedas pargis Kanteri enda ära vägistada...

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          enne sellise nalja tegemist võiks äkki teha mittenaljakate naljade teema ja siis postitada hoopis sinna?
          kuna teema on veits nalja, siis on ju kõik õige, natuke nalja selles ju on?
          AILTON

          Kommentaar


            Juhul kui mäng ei lähe hästi täna(võib ju juhtuda!). Siis proovige seda uut lahendust:
            A commercial by Jon Lajoie. www.jonlajoie.com
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              Neiu noormehele
              "Tule palun minu sünnipäevale"
              "No kui saan siis tulen"
              "Saad küll! Tule"

              Kommentaar


                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                Kommentaar


                  Õpetus tugineb suuresti Eesti Kristlikust Foorumist leitul, mine tea, ehk on mõnel sellest abi.


                  ärge siis õhtuti istuge üksi internetis.

                  Kommentaar


                    Täiesti mõtetu. Seal on vaja et sul oleks enesekontrolli ja tahtejõudu
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        stare right in the eye contest

                        Kommentaar


                          toredaid ytlusi minu koolist: keemia 6ps ytles mingi "ma viskan teid arvutiga kui te 2rp ei 6pi"

                          Kommentaar


                            siis oli yks mingi klassivend tahtis 6elda cucmber aga ytles tsutsumber

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jakobson3 Vaata postitust
                              toredaid ytlusi minu koolist: keemia 6ps ytles mingi "ma viskan teid arvutiga kui te 2rp ei 6pi"
                              Keemia õps peaks sind ikkagi viskama. Äkki õpid siis normaalselt kirjutama.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Keemia ja inglise keele tunnis sa käid, aga kas sa grammatikasse (keeleõpetusse) ka vahest jõuad, härra Jakobson?
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X