320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Istu endale ilusti sisse elementaarne viisakus foorumis, Maaja Kallast tervitab sind ülevalpoolt! 80% tegelasi oleks nende elementaarsete viisakuste eiramiste eest ammu juba siit bänni saanud. Nii, et ära hakka isegi palun. Juustune, juustune mees! Mozzarella!
    Okei, et mitte keegi ei vääri internetifoorumis sinu poolt lugupidavat suhtumist, kuna "80%" eiravad ise ka seda?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Vale teema?

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        .
        Monkey business.
        Iga mees on väärt täpselt nii palju, kui palju on väärt tema sõna. Sinu sõna ei maksa midagi, ning sa sittusid end terve foorumi ees täis. Ära jaura nagu mingi diiva, vaid vastuta oma sõnade ees. Siin ei toimu mingit nõiajahti sinu nimel, ning pole vaja otsida tonti. Oma peegel on sulle vaja, et sa näeks mis kakk sa oled. Häbi
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          See on see kui Real kohtunikelt enam abi ei saa ja kelts on Nagu Itaalia sats juba

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Monkey business.
            Iga mees on väärt täpselt nii palju, kui palju on väärt tema sõna. Sinu sõna ei maksa midagi, ning sa sittusid end terve foorumi ees täis. Ära jaura nagu mingi diiva, vaid vastuta oma sõnade ees. Siin ei toimu mingit nõiajahti sinu nimel, ning pole vaja otsida tonti. Oma peegel on sulle vaja, et sa näeks mis kakk sa oled. Häbi
            Vastupidi. Minule on see nauding. Nauding, kuidas peerud lähevad kettasse. Absolutely fucking love it.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Vastupidi. Minule on see nauding. Nauding, kuidas peerud lähevad kettasse. Absolutely fucking love it.
              Kas siis sinu arust mehe sõna tõesti ei maksa midagi?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Kas siis sinu arust mehe sõna tõesti ei maksa midagi?
                Miks sa diskrimineerid? Ma olen naisterahvas! Kaua ma siin juba jahun teile. Kas ma pean Virgiina Wolfile kirjutama?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Miks sa diskrimineerid? Ma olen naisterahvas! Kaua ma siin juba jahun teile. Kas ma pean Virgiina Wolfile kirjutama?
                  Kas siis sinu arust diiva sõna tõesti ei maksa midagi? Mida ma üldse vaidlen sinuga, tõestasid enda iseloomu juba ära.

                  Good riddance to bad rubbish.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Kas siis sinu arust diiva sõna tõesti ei maksa midagi? Mida ma üldse vaidlen sinuga, tõestasid enda iseloomu juba ära.

                    Good riddance to bad rubbish.
                    Väga tubli. Tartlase kohta täitsa hea nali. Kiidan.

                    Kommentaar


                      See sambaz on lihtsalt indigolaps, kes avastas interneti. Harjuge ära, sest neid on veel palju tulemas ja nad tahavad lihtsalt maailma muuta paremaks!

                      Kommentaar


                        Sambazele õpetusvideo:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Sambazele õpetusvideo:

                          Sa oled ka vist veidi ära keeranud. Aga ei ole hullu, küll sa ka vanapeer õpid, enne kui sa õppima hakkad jagan sulle meeleldi peavalu.

                          Kommentaar


                            Eriti tihti foorumis sōna ei võta ja ega pole liiga kaua ringi siin vaadanud ka tegelikult, aga seda tsirkust peab lihtsalt kommenteerima - Sambaz suudab igas teemas endal margi täis teha ja kõigile lambist kraesse karata. Ma pole nende lumehelbekestega seni veel päris elus kokku puutunud ning Sambazi tekste lugedes loodan, et seda ei juhtu veel niipea, sest noh ... you know, vana peer'n shiiit.
                            Ja see, et kihlveost/kokkuleppest kinni ei pea ning siis samal ajal teist (palju austatumat ja intelligentsemat) kasutajat pussyks sõimata - omaette tase 😂
                            La Liga 2020/21 ennustusmäng

                            La Liga Striker Mania 2020/21

                            Kommentaar


                              Mehhanisaatori poolt

                              Ma dressides Aga jaa mulle ei meeldi Sambaz. Kuulsin, et ta oli eile puksikakanud(foorumis?). No good hais at all.
                              Aaa Nasfali tee säramiseks.
                              1) Ei pese juukseid.
                              2)Puhib sambazi kaka ara
                              3)Laseb puksid alla
                              4) Tunneb kui midagi sees on nii kõva
                              5) Sambaz oli ju naine ? mv.

                              Salvestame ära päev kui Nasfal sai selle foorumi kõige intelligentsemalt venna poolt paika pandud. Jauramised jauramisteks foorumis ja värki, aga no kuskilt võiks piir ka joosta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Teie suurim viga siin foorumis on see, et suudate võtta kõiki asju megamaxlevelil tõsiselt. Tuli Jaalo, olid kõik megakettas, et kuidas ometi saab see vend siin olla. Tuli Sambaz, oi, kuidas see vend saab üldse siin olla, täiesti uskumatu level ikka. Võtke kokku ennast, haritlased.
                                jaalo vähemalt ei võtnud ennast tõsiselt.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X