320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kas sotsiaaldemokraatlikud vaated on siinses meesšovinistlikus foorumis keelatud?
    lödipükste värk ju see sotsdemmikraam

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      lödipükste värk ju see sotsdemmikraam
      Defineeri lödipüks ka igaks petteks.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Defineeri lödipüks ka igaks petteks.
        ah ma niisama kiitsin takka, sry. ma arvan, et telekavaataja tegi nalja, chill

        Kommentaar


          Eino aasta lõpus auhindade jagamisel ei meenu mul plasticu, Punkti ratsionaalsed argumenteerimised või budu, vendetta jauramised või allarsi närviminemised demokraatia teemal vaid pigem lorenzo katse astuda igal võimalusel kõigiga astmelise tulumaksu arutellu.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            ah ma niisama kiitsin takka, sry. ma arvan, et telekavaataja tegi nalja, chill

            aa, no worries

            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Eino aasta lõpus auhindade jagamisel ei meenu mul plasticu, Punkti ratsionaalsed argumenteerimised või budu, vendetta jauramised või allarsi närviminemised demokraatia teemal vaid pigem lorenzo katse astuda igal võimalusel kõigiga astmelise tulumaksu arutellu.
            mu arvates foorumlane lorenzo võime kannatlikuks ja viisakaks jääda ükskõik missugust stiili viljeleva oponendi ees on auhindadel mainimist väärt küll, tema vaadetega nõustumisest või mittenõustumisest hoolimata
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust

              mu arvates foorumlane lorenzo võime kannatlikuks ja viisakaks jääda ükskõik missugust stiili viljeleva oponendi ees on auhindadel mainimist väärt küll, tema vaadetega nõustumisest või mittenõustumisest hoolimata
              Mille peale kasutaja lorenzo peaks närvi minema?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Mille peale kasutaja lorenzo peaks närvi minema?
                no mõne või mõnu foorumlase argumentatsioon on selline, et "vaata, mina siin.., mu ema siin... või üks tüdruk, kellega ma...siin...". Nõuab kannatust küll.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                  no mõne või mõnu foorumlase argumentatsioon on selline, et "vaata, mina siin.., mu ema siin... või üks tüdruk, kellega ma...siin...". Nõuab kannatust küll.
                  Aga Portugal ja klassiviha?

                  Aga loomulikult on argumentatsioon siin poolik ja seepärast ei soovita tõsiselt võtta ja närvi minna.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    no mõne või mõnu foorumlase argumentatsioon on selline, et "vaata, mina siin.., mu ema siin... või üks tüdruk, kellega ma...siin...". Nõuab kannatust küll.
                    Jah, eks parem ole ikka "elasin portugalis, võtame kõik üle, kuna oli soe ilm"-argumendid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Jah, eks parem ole ikka "elasin portugalis, võtame kõik üle, kuna oli soe ilm"-argumendid.
                      Argumentatsioon on üles ehitatud reaalsetele numbritele ja statistikale ja ühiskonna tundmisele, mitte sellele, et a la "kuulsin siin ja keegi rääkis või et mina isiklikult ja mu tuttavad". Maksudest rääkimisel on siin muidugi kõige kõvem kaart, et Eesti on mingi üliunikaalne üleminekuühiskond ja seetõttu teiste riikidega vrd pole mõtet. Nagu Harri Tiido kunagi mainis et võib riiki ehitada/kujundada ka stiilis "hame selga, pastlad jalga ja energiavõsa kasvama", aga tõesti loodan, et seda ei juhtu.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        Argumentatsioon on üles ehitatud reaalsetele numbritele ja statistikale ja ühiskonna tundmisele, mitte sellele, et a la "kuulsin siin ja keegi rääkis või et mina isiklikult ja mu tuttavad". Maksudest rääkimisel on siin muidugi kõige kõvem kaart, et Eesti on mingi üliunikaalne üleminekuühiskond ja seetõttu teiste riikidega vrd pole mõtet. Nagu Harri Tiido kunagi mainis et võib riiki ehitada/kujundada ka stiilis "hame selga, pastlad jalga ja energiavõsa kasvama", aga tõesti loodan, et seda ei juhtu.
                        Kuule, ära nüüd idealiseeri. Kõigil täpselt samad argumendid. See, et ta igat vaidlust suudab viia "astmelin tulumaks on hea" kurssi, ei tähenda, et ta oleks hullult argumenteerinud midagi.

                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        3 aastat tagasi sai külastatud ühte köögimööblifirmat koos sõbraga, kes hetkel elab Norras ja ise annab ta suuremaid ehitusobjekte üle kvaliteedikontrollina. Tal vend töötab samas köögimööblifirmas. Sõitsime firma ukse juurde ja samal ajal tõstis üks köögimööbli paigaldaja oma tööriistu Porsche Cayenne`i. Norras elav sõber mainis tunnustavalt, et hästi elavad teil siin firmajuhid, arvates esialgu et tegemist on firmajuhi autoga. Vend tal aga ütles seepeale, et tegemist on paigaldaja isikliku autoga, mille peale Norras elav vend ei suutnud uskuda et see võimalik on...
                        Kui mul aega oleks, otsiks enda väikese vestluse temaga samal teemal. See "ta argumenteerib, kasutab numbreid ja on mõistlik" vapustas veidi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kuule, ära nüüd idealiseeri. Kõigil täpselt samad argumendid. See, et ta igat vaidlust suudab viia "astmelin tulumaks on hea" kurssi, ei tähenda, et ta oleks hullult argumenteerinud midagi.



                          Kui mul aega oleks, otsiks enda väikese vestluse temaga samal teemal. See "ta argumenteerib, kasutab numbreid ja on mõistlik" vapustas veidi.
                          Ühe postituse kuskilt välja rebida suudab vaevata, vaadata tuleb ikka vähe pikemat argumentatsiooni, Porsche cayenni vms kaasus pole täpsemalt teemagi. See foorum pole päris koht, kus teadustöid esitada, aga vähemasti on tore lugeda, kui tuuakse mõned olulisemad väited välja ja teatakse ka riigi kohta vähe enam, kui see, mis turismipiitkondades bussipilet maksab.
                          P.S Kui ei meeldi sotsialism, siis ei meeldi, aga pole mõtet maailmaavadet segada argumentatsiooniga ja selle kvaliteediga, on ka majanduslikult paremal olevatel inimestel täiesti korralikke argumentatsiooni ja väiteid, eks tunnustame siis ka.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Ühe postituse kuskilt välja rebida suudab vaevata, vaadata tuleb ikka vähe pikemat argumentatsiooni, Porsche cayenni vms kaasus pole täpsemalt teemagi. See foorum pole päris koht, kus teadustöid esitada, aga vähemasti on tore lugeda, kui tuuakse mõned olulisemad väited välja ja teatakse ka riigi kohta vähe enam, kui see, mis turismipiitkondades bussipilet maksab.
                            P.S Kui ei meeldi sotsialism, siis ei meeldi, aga pole mõtet maailmaavadet segada argumentatsiooniga ja selle kvaliteediga, on ka majanduslikult paremal olevatel inimestel täiesti korralikke argumentatsiooni ja väiteid, eks tunnustame siis ka.
                            Sellest see vaidlus nagu tekkiski, et lorenzo on kindlasti kursis Portugaliga, aga nende tingimuste Eestisse toomine on veidi vildakas, kuna riikide ajalooline, religioosne ja poliitiline taust on suhteliselt erinevad. Ja kohati kippus see ka minema selliseks "sul on korter, maks", "sul on üle keskmine palk, lisamaks"

                            Kommentaar


                              By the way ma ei toonud lorenzot mitte seepärast, et tal oleks puudulikum argumentatsioon või halvem maailmavaade, vaid et iga 1-2 lehe tagant ta paneb sama plaati käima ja seda alates kusagil jaanuarikuust (võin ajas eksida). See on minu jaoks see, mis lõpuks sellest Päevapoliitikast meelde jääb. Ja minu (hetkel veel üsna puudulik) eluline kogemus näitab, et sellistega ei tasu vaidlusesse laskuda.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ma võtaks küll paar klaasi bocki lorenzoga. Ja no tore et mägratüra endiselt elus on. Mõtlesin et kui EKRE (peagi?) võimul, on sellised tegelased esimesena tuleriidal pärast pedesid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X