320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Induktsioon-Priit Aasta kasutajanimi
    Ma ütleks pigem sajandi nimi. Ülivaimukas!

    Kommentaar



      Algselt postitas boobek Vaata postitust

      18% üleriigiline toetus venitab ta vaevu teise ringi.

      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

      Kust sa oma infot saad? Esimene voor on päris igav, teised jääbad Macronist ja Le Penist juba üpris kaugele...

      https://en.wikipedia.org/wiki/Opinio...on#First_round

      Teine voor tuleb vähe põnevam, aga üldiselt kehtib reegel, et võimulolija toetus viimase paari nädalaga tõuseb, rivaalil langeb (vt nt. Sarkozy vs Hollande, kus Hollande võitis lõpuks oluliselt napimalt kui kohe esimese vooru järel pollitud 56-44).

      Algselt postitas boobek Vaata postitust

      Ka Ungaris pidi "ühinenud" opositsioon Orbani võimult kukutama. Vähemalt arvamusküsitlused näitasid seda. Kuidas tegelikuses läks?

      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

      Ei näidanud, kindlat Orbani võitu näitasid. https://en.wikipedia.org/wiki/Opinio...olling_results
      Ma veel ei tea, kuidas see lõpeb, aga senimaani on väga nauditav diskussioon olnud.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Surm suutis üleminekutasu kokku saada, aga jättis agendile maksmata?
        salvestame
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Poh pole ve, nkn Chelsea võidab tiitli. Te ülejäänud kulutage lolliks end.
          Jätame meelde.

          Kommentaar


            salvestame...

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Oot, siin nagu reaalselt üritatakse öelda, et mida te ootasite ja Island ongi Eestis parem? Jah, äkki ongi, aga! 1:6!!!
            Ma olen alati lugenud end üsna selliseks allaandjaks ja ratsionaalseks spordifänniks, et kui ei saa, siis ei saa ja kui kaotatakse, siis teised ongi paremad. Seepärast ma ei võta kunagi koondisetulemusi väga hinge, kuna, noh, meil miljon, teistel rohkem ja muu kräpp, aga mida faking helli eile toimus?! 1:6???

            Ja seda mitte mingi kuradi suurtiimi vastu, vaid Eesti Meister läks ja mängis esimest eel-eelringi ja sai seal peksa. 1:6!?
            Meeskonnalt, mis pole Euroopas varem võitnud ühtegi vastast. Oot, fakk, mitte vastast, vaid isegi ühtegi mängu! Ja staadiumis, kus senimaani suurimaks kaotusnumbriks oli 1:4, kui lisaajal rebenes Gibraltari tiimi mäng ja Kosovo võitis. Aga nüüd 1:6!???

            Kurat, KTM on milleski süüdi nüüd, et ei saa mingi LIDLi korvilükkajaid tööle võtta rohkem või? Nagu need mängijad on välismaalt toodud sellesse meeskonda ja mingid djüüdid tahavad koondisesse saada, kuna, noh, eks teised on ka sitad? Kurat, kaotasite esimeses eel-eelringis 1:6!?

            Ma olen enda elu jooksul käinud ilmselt suviseid euromänge rohkem vaatamas, kui koondise mänge, kuid midagi sellist pole ma varem näinud. Ausalt, noh. Narva Transi mängud olid reaalselt naljakad. Sealt teati, et ei tule midagi. Või siis see TVMK viimane aasta, kus mingi Ceskauskas vms sai pärast mängu Terehhovi käest riietusruumis molli. Aga need polnud 1:6!?!?!?

            Kunagi kümne aasta eest käisin vaatamas statkal, kuidas Levadia mängis mingi Luksemburgi mansaga. Ja langes välja. Mehed isegi ei üritanud. Pärast lasti Frantsev (oli vist tema?) lahti ja mingiks ajaks läks Levadia amatöörmeeskonnaks. Kangelaslikud sangarid ja kogenumad Levadia mängijad saadeti nihhi. Pärast võis Ussoltsevi kohtutoimikust lugeda, kuidas toonased kihlveokorraldajad kiitlesid, kuidas eri liinidest Levadia mängijad olid selles mängus "tööl". Aga ka see mäng polnud faking 1:6!?

            Ma ei oskagi öelda, et kumb on rõvedamalt häirivam - kas see, et toona saadi Luksemburgi meeskonnalt türpi ja seepärast jäi PSG-ga mängimata või see, et nüüd loodetavasti ilma mingisuguse kõrvalise segajata saadi peksa. 1:6!?

            Nagu see pole suvaline mäng hooaja keskel, kus ikka võib pekki minna. See on faking euromäng, mis tähendab meeskonnale ilmselt päris palju raha õnnestumise korral. Umbes hooaja üks mäng, mis on punaselt kalendris ja see lõppeb 1:6!?

            Muidu on ikka kurdetud, et kuskil Balkanil on sitaks palav ja lihased krampis ja üleüldse. Seekord oli 10 kraadi ja kunstmuru - kurat, meie jalkahooaeg ongi selline ju. Ja te saate selle ka kuradi 1:6!?

            Nagu mida perset!?

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust

              Montenegro on lihtne. Vaatasin nende mängu, seal ei ole midagi. Sommidele Eesti kaitses istuv stiil ei meeldi, fifty-fifty värk. Ungarlased lähevad ilgelt närvi, kui neile ütled näiteks "Orban on homo!". Saab ära kasutada. Lihtne tegelt, top2 isegi varuga. Me paneks kinni selle grupi kui me jookseks sama luckiga nagu Iiri vs meie 2011.
              Aasta optimist.

              Kommentaar

              Working...
              X