320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa ise ütlesid. Võis olla ka unes või oli liba Iceman või ma olin jubedalt purjus. Aga ära muretse. Tiitlit keegi sult ära ei võta

    Kommentaar


      Pole ma midagi öelnud, et sain kinga.
      Üritate iga hinnaga siin mind maha teha kalli sõbra tofoa ja teireisasega.
      See Teireisas käib vahest jutukas minu nimega, aind man'i asemel on men. Võiks ikka vahet teha, kui jutukas on icemen siis see ei ole õige iceman.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Kas sa hessis hiiri ka frittisid?

        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          man'i asemel on men. Võiks ikka vahet teha
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          või ma olin jubedalt purjus.
          Saa aru ma ei ürita sind maha teha. Erinevalt tofoast ja teiresiasest ma arvan et sa oled ok vend. Kõik auhinnad mis ma siin välja pakkusin on positiivsed. Kui sa tõesti aru ei saa, siis saad järgmisel aastal Nüripliiats2011 trofee

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Pole ma midagi öelnud, et sain kinga.
            Üritate iga hinnaga siin mind maha teha kalli sõbra tofoa ja teireisasega.
            See Teireisas käib vahest jutukas minu nimega, aind man'i asemel on men. Võiks ikka vahet teha, kui jutukas on icemen siis see ei ole õige iceman.
            kle sa tead ise ka et see oli ühekordne värk jaa obvious as hell- ega ma arvan et keegi pole nii loll, et ei manil ja menil vahet(kugi tofoa ei teind alul) aga ma arvan et meie kahe vahel on palju paksu viha, mis võiks jõuludele omase rahuliku aja puhul väiksemaks taanduda- me siiski pole ju nii erinevad, mõlemad pärnu poisid ja meile meeldib vutt ja soccernet päikest. või lund, peaks ütlema oopis..

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              aga ma arvan et meie kahe vahel on palju paksu viha, mis võiks jõuludele omase rahuliku aja puhul väiksemaks taanduda
              Mina nii ei arva. Ma ei tunnegi sind, ma ei tea sinu päris nimegi, pigem ainult sinul on millegi pärast mingi suur viha minu vastu. Palun ütle, mis sulle ei meeldi minu juures ja kui pean seda piisavalt arukaks, siis ma ka proovin end muuta.

              @ fitti, kahjuks selle riistapuu taha mind ei lastud.
              või õnneks pigem.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                kõige suuremad jobud: kõik need, kes arvavad, et tehnikavidinad jms aitavad jalgpalli-sugusele mängule kaasa.
                ma olen vic jobu, kui vidjukordusi pooldan

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Palun kuula see klipp läbi (mitte ainult esimesed 25 sekundit) ja väida siis uuesti, et "lugu hakkab tulema". Ja siis proovi seda linki ka avada, kust soovitatakse alla laadida.
                  Jah, pean seekord tunnistama, et ei kuulanud seda lugu lõpuni ja vincendil on õigus, viide oli veidi jama jah. Ole siis edaspidigi sama tubli ja abivalmis, nagu siin kirjutatakse ja ära pikka viha pea.
                  jee

                  Ikkagi ei ole ilus inetult arvustada teiste arvamusi, aga see eriti ei puuduta vinci.

                  Teresiasele ka päikest.

                  Kommentaar


                    Kõige sitem auhinnagala on Daz Boobil. Kui täidad ankeeti, siis täida kõik lahtrid või ära üldse täida !
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                      Anu Sääritsa nimeline eriauhind „Kuldsed Sõnad“: meesmuiste (ikka oma Joey Bartoni teemaliste postide eest (kahjuks on ta need nähtavasti ära kustutanud, nii et otseselt neile viidata ei saa))
                      minu meelest pole urmarit teinud - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=2262&page=117 (2322: 2328; 2330 etc)

                      Kõige nõmedam postitus: see on nõme, kui muidu ok vennad hakkavad jama ajama ehk kui lorenzo oma videokohtuniketeemaga full retard läks.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        millega ma selle kõige optimistlikuma foorumlase nominatsiooni ära teenisin?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          millega ma selle kõige optimistlikuma foorumlase nominatsiooni ära teenisin?
                          Mul ei olnud sind mujale panna. Ei tegelt kui järele mõelda, siis on su stoorid ju alati kõik väga optimistlikud... Või noh, peaaegu...

                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Jasper ja Kasper on ainsad pooletoobised kes ei saa aru, et möla tuleb siia teemasse.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Jasper ja Kasper on ainsad pooletoobised kes ei saa aru, et möla tuleb siia teemasse.
                              me oleme foorumi komparteist ehk meile on lubatud.

                              (spetsiaalselt sulle rein eemaldasin suure algustähe)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Tänan rohelineKonn nimelist kasutajat, kes leidis selle posti, mille tõtu on mind esile tõstetud. Kui Dannar seda auhindamisel nimetas, siis mulle endale kohe kuidagi ei meenunud, kuid nüüd vähemalt tean millest jutt oli. Seda enam paneb mind aga ka praegu imestama milles sealne nali peitus, kudi sellest pole miedagi - mul on alati hea meel teistele head tuju valmistada.
                                Kommenteerin veel seda, et antud postitus sündis seepärast, et tahtsin kellelegi seal ees pool pildi postitanule näidata, et sarnaseid pilte saaks hulgi valmis treida. Aga siis sattusin tõesti veidi enda liimile - "edit" tuli kuna ma ei uskunud, et iga soovituste muudatuse peale niisugust jaburust pakutakse. "edit2" tuli just selle surnud jäneste peale - no tõesti ei teadnud antud näidendit ja seetõttu oli see ka äärmiselt üllatav pakkumine.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X