320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    krt cannuman, kaua võib mind maha teha juba??

    Ma ei saanud hessist kinga!!!!! Lõpeta need väljamõeldised.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Lihtsalt huvi pärast küsin, kas kusagil on jutuka logid kättesaadavad?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Lihtsalt huvi pärast küsin, kas kusagil on jutuka logid kättesaadavad?
        eks jutuka serveris ilmselgelt neid logitakse vähemalt mõneks ajaks aga kui sul endal neid arvutis pole siis on muidugi raske neid kätte saada.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Kas Jazzjansa aasta parima luuletuse eest ei annagi auhinda? Meil olu ju kõva konkurss ja nüüd count rebis ka riimid juurde... Et mina oleksin pettunud kui ükski foorumlane luuletuse eest tuusikut ei saa...

          Kommentaar


            Minu poolt siis mõned eriauhinnad:

            Aasta luuletaja auhind countile: http://foorum.soccernet.ee/showpost....2&postcount=37

            Kappi sisse: Kalmaar

            Kapist välja: H.M Murdock

            Kõige fännimate fännide teema: Blackburn.

            + veel auhinnad kasutajatele, kes hoiavad üles teatud teemasid nagu näiteks kasparov, midfielder, Mask jne.

            Auhind Rootsi Kunnile ,tema andeka komakasutuse eest ,mis käib paljudele närvidele .

            Counti vastuhakkamise eest saab eraldi auhinna Jasper

            ning ilma ei saa ma jätta kaIcemani, kes saab aasta kõige "ütlen välja mida vihkan" auhinna.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Kas Jazzjansa aasta parima luuletuse eest ei annagi auhinda? Meil olu ju kõva konkurss ja nüüd count rebis ka riimid juurde... Et mina oleksin pettunud kui ükski foorumlane luuletuse eest tuusikut ei saa...

              Kõva konkurents?
              Count küll jazzile mingi konkurent pole!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Näidake jazztransa luuletus ette.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kõva konkurents?
                  Count küll jazzile mingi konkurent pole!
                  MIngi moodi oled sa valesti aru saanud asjast. Rääkisin sellest, et Jazz korraldas mingi luuletuse võistluse, kus oli kibe konkurents.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Keda igatsesin? vellost oli veits puudus aasta alguses, aga õnneks ta muidugi ei pidanud kuut kuud vastu ja tuli enneaegselt.
                    vince unustas siinkohal veltsile välja anda Tom Valsbergi nimelise aasta tantristliku seksi harrastaja eriauhinna
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Aasta luuletus tuleb tegelikult minule Fernando Torresest tehtud luuletusega.

                      Kommentaar


                        jah see Torrese värk saab ka minu hääle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aasta luuletus tuleb tegelikult minule Fernando Torresest tehtud luuletusega.
                          kui ma õieti mäletan oli sinu luule sitt, vaid sellesamuse.. noh mai tae vaata ise sealt teemast keda ma kiitsin see oli hea

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Aasta naiivitar: mazz, kes uskus aastaid, et Tofoa jagab tegelt matsu ja teeb lihtsalt nalja
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              No offence mazz, kuid suurimate ärapanijate hulka kuuluvad pigem paar sinu aastapostitajat.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                No offence mazz, kuid suurimate ärapanijate hulka kuuluvad pigem paar sinu aastapostitajat.
                                Oota, mida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X