320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis me arvustame teisi, kas mazz ei või siis ise otsustada. Mina arvan ka, et ärapanijad need kõige suuremad jobud on. jee

    Kusjuures vincent on kõige asjalikum ärapaneja ja teda peaks premeerima parima auhinnaga hoopis, sest ta näeb vaeva igasugustele lollidele küsimustele vastamisega, millele tegelikult ei peaksi vastama. Ja vahel läheb siis ise närvi ka ja hakkab õiendama, aga enamasti siiski õigustatult. Kas vince on see, või on see counti leiutis.

    Hakkan nüüd ise ka oma nimekirja koostama. jee

    Kommentaar


      Lisaks veel, et inimesed on erinevad, ka heatahtlik loll on parem, kui ülbe tark. Kõige halvem on muidugi loll ja ennasttäis. Selline on siin ka ringi liikumas. Käib kõigile närbidele. jee

      Kommentaar


        Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
        Lisaks veel, et inimesed on erinevad, ka heatahtlik loll on parem, kui ülbe tark. Kõige halvem on muidugi loll ja ennasttäis. Selline on siin ka ringi liikumas. Käib kõigile närbidele. jee
        Ma tean, et ma ei peaks sellel provokatsioonile vastama, aga maailma kõige suurem õnnetus on siiski head ja lollid inimesed.
        BACK WHERE WE BELONG

        Kommentaar


          Algselt postitas Melwood Vaata postitust
          Ma tean, et ma ei peaks sellel provokatsioonile vastama, aga...
          Mulle alati meeldivad sellised sissejuhatused kilomeetristele postitustele. Sinu oma on muidugi lühike. Postitus siis ikka eks.

          Kommentaar


            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
            Kõige halvem on muidugi loll ja ennasttäis. Selline on siin ka ringi liikumas. Käib kõigile närbidele. jee
            cmon, sa peaksid olegtoivot rohkem tundma õppima, enne kui sellised sõnu loobid...

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              No offence mazz, kuid suurimate ärapanijate hulka kuuluvad pigem paar sinu aastapostitajat.
              aga ju mazz peab seda konstruktiivseks kriitikaks
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Melwood Vaata postitust
                Ma tean, et ma ei peaks sellel provokatsioonile vastama, aga maailma kõige suurem õnnetus on siiski head ja lollid inimesed.
                sellel teemal võiks vaielda? jee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  cmon, sa peaksid olegtoivot rohkem tundma õppima, enne kui sellised sõnu loobid...
                  miks olegtoivo eriline on? Pole teda märgata jõudnud. jee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                    Kas vince on see, või on see counti leiutis.
                    See viidatu on Urmar.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      See viidatu on Urmar.
                      Ahhaa, jee

                      Sain hiljem teada, et see ikkagi ei ole urmar. Aga kes siis?jee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                        miks olegtoivo eriline on? Pole teda märgata jõudnud. jee
                        soovitan soojalt uurida...samas tegelikult ei soovitaks ka, kaotad inimkonda usu, aga uuri ikkagi ja see "jee" jääb isegi külge, jee
                        Mulle meeldisid mazzi auhindade nominendid, põhjendan ka kohe:
                        1.Suurim jobu foorumis olen mina! te võite postida ja kakelda ja läbustada palju tahate, aga minuni ei küündi siin mitte keegi! (olegtoivo on ka liiga pikalt ees, tema ei lähe arvesse)
                        2.kõik põhjendused olid läbinähtavad, ei puudunud ka törts huumorit
                        3.üks väheseid kes teab, et ma tõesti olen ka kõige seksikam (naido veigaus on liiga pikalt ees, tema ei lähe arvesse)
                        jne jne
                        a kas ma juba ütlesin et soovitan soojalt uurida olegtoivo poste, siis valida mõne asutuse number .... siin oleks vist isegi CIA-d vms. kaliiber on lihstalt liiga kõrgel,. ma ausalt olen uudishimulik ja omamoodi isegi kade. kui mul oleks vaid need võimed mida tal nii palju üle on :S olegtoivo sa oled mu jumal, sa oled mu mentor, sa oled mu kõik, kui mul oleks su nägu, siis ma teeks sellest avatari ja kasutaks seda soccernetis ja kodus raamiks ka ära ja paneks küünlaid ja asju, ausalt. olegtoivo , kretinism 21 sajandi moodi!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Mulle meeldisid mazzi auhindade nominendid, põhjendan ka kohe:
                          1.Suurim jobu foorumis olen mina! te võite postida ja kakelda ja läbustada palju tahate, aga minuni ei küündi siin mitte keegi! (olegtoivo on ka liiga pikalt ees, tema ei lähe arvesse)
                          No ma olin jobude nominatsiooni kolmas. Lisaks sain temalt ka kõige ropuma foorumlase tiitli. Seega oled sa ikkagi sitt minu kõrval. Õpi, arene ja ehk järgmisel aastal.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            No ma olin jobude nominatsiooni kolmas. Lisaks sain temalt ka kõige ropuma foorumlase tiitli. Seega oled sa ikkagi sitt minu kõrval. Õpi, arene ja ehk järgmisel aastal.
                            Ja millal Härra napsu kavatseb võtma tulla?

                            Privasid üldse enam ei loeta!!!!!
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                              Ja millal Härra napsu kavatseb võtma tulla?

                              Privasid üldse enam ei loeta!!!!!


                              ausalt, see töötab!
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Üleeile õhtul Tallinnast startinud Sebe buss hilines Tartusse jõudmisega ligi tund aega, sest bussijuht ja reisijad olid hädas purjus räuskava kaassõitjaga, keda ei õnnestunud tükk aega politseile üle anda.


                                «Esimene paanika tekkis, kui mees istus ühe neiu kõrvale ja teda ahistama hakkas. Bussijuht üritas teda korrale kutsuda. Mees jätkas räuskamist bussis ringi joostes,» kirjeldas üks reisija Postimees.ee’le.

                                ja

                                «Kuna mees ei jäänud vait ning läks bussi WCsse suitsetama, mille peale tuletõrjesignaal tööle hakkas, läks bussijuht teda sealt välja tirima. Mees keeldus suitsetamist lõpetamast ning tekkis käsikähmlus, bussijuht pidi mehe vastu maad suruma, et ta vastupunnimise lõpetaks,» kirjeldas naine.

                                Päeval seda uudist lugedes meenus teadagi kes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X