320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    I got no reward from you
    eks vist see post : http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1359555 mängis kõvat rolli...
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      eks vist see post : http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1359555 mängis kõvat rolli...
      profülaktika mõttes - üks sõdur tuleb vahel sõja suurema võidu nimel ohverdada. Oleksin su märtriks teinud.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


         
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        hakkame siis vaikselt minema:

        Kategooriad:

        Parim postitaja: fitti
        Parim postitus: lihtne - fitti @ urkabaarid. kui mul oleks varikonto, siis ma annaks kõik auhinnad talle selle posti eest.

        Parim teema: top 5 elu edetabelid
        Nõmedaim teema: Joel Lindpere tegemistel mindi mõlemalt poolt üle puuete.

        Kõige enam närvidele käiv postitaja: F. Totti [sry bro, aga jääd siiski ilma seekord]
        Kõige 'fännim' fänn: atleticomadrid

        Nagu vanasõna ütleb, siis - kes teist vombatiks kutsub, see ise vombatiks saab. Eelmiste auhindade järel oli taku* ääretult nukker vombat, et enam ei saanud isegi kõige ropuma postitaja tiitlit. Ja nüüd on ta aastaga vombatite kaalu ka tõmmanud. Säh, sõber, siin on sulle KULDVOMBAT!

        rohkem. hiljem.

        -e-

        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
        Uuu
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        jajah, jajah. Kuldklaviatuur - F. Totti.

        Pärast F.Totti tiraade sai selgeks, et ta pole ikka kõige enam närvidele käiv dude. Selg vastu seina toodab ta ainult kulda ja samalajal on mul ignorelistis igasugu värdjaid. Seega:
        Kõige enam närvidele käiv postitaja: eits. (enam mitte, sest ei ole sunnitud ta paska lugema, aga aasta lõikes on auhind enam kui teenitud)

        Parim uustulnuk: AnnaS (see pole pictrolling. päriselt. ma saan aru, et ta on kõigest paar korda kirjutanud, aga need on olnud väga kained vastused, väga joobes küsimustele)

        -e-
        lahtised eriauhinnad:
        Tiit+Teet Kääpa nimeline eriauhind mitme isiku peale üks aju ja palju kasutut sõimu ...
        Priitkutseri esilugeja kõige eeskujulikuma delfi ja õhtulehe lugejale, kes ei jäta märkamata ka kommentaariumi ...
        Luka Antonini - ülipüüdlik ja viisakas, aga sisu ei vea välja hästi ...

        -e2- Kellega ei läheks luurele? "CSI Soccernet.ee Foorum" + arvatavasti ka sambo1

        -e3- Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Uuu
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          TOP 5 jobud: ke$ha, Franseco, Teiresias
          Ei leia sellist kasutajat :S kas võib ise nimesi välja mõelda ?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Lisaks...

            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Kõige vaimukam postitaja: Uuu
            Kõige iroonilisem postitaja: Uuu
            Kõige vaimukam postitaja: fitti
            Kõige iroonilisem postitaja: fitti
            Valimisaktiivsus 140% ma ütlen selle peale. Tõstke keegi see ja eelnev post Auhinna-möla teemasse.

            Kommentaar


              Möla auhindade teemas muutub juba mölaks
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                No sorry Roma poisud. Eks ma siis parandan Franseco Francesco-ks ja võtan selle iroonilisema ja vaimuka duublist ühe kasutaja maha. Tegijal ikka juhtub.

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru miks seda Mõnuagendi FC teemasid nii kõrgelt hinnatakse? Keskmised läbuteemad, muud ei midagi.
                  Samuti paneb imestama, et miks Eurodance teemat keegi ei maini. Vot see on klassika, samas mida sa ikka tahad inimestelt kes 90 ndate alguses heal juhul emalt rinda võtsid või isa kottides rippusid. Sellistelt inimestel on palju nõuda klassika austamist.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Samuti paneb imestama, et miks Eurodance teemat keegi ei maini. Vot see on klassika, samas mida sa ikka tahad inimestelt kes 90 ndate alguses heal juhul emalt rinda võtsid või isa kottides rippusid. Sellistelt inimestel on palju nõuda klassika austamist.
                    90ndate träna klassikaks nimetada

                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ma ei saa aru miks seda Mõnuagendi FC teemasid nii kõrgelt hinnatakse? Keskmised läbuteemad, muud ei midagi.
                      Samuti paneb imestama, et miks Eurodance teemat keegi ei maini. Vot see on klassika, samas mida sa ikka tahad inimestelt kes 90 ndate alguses heal juhul emalt rinda võtsid või isa kottides rippusid. Sellistelt inimestel on palju nõuda klassika austamist.
                      Mõnuagendi FC teema töötab justkui kenjaalne poplaul:
                      a.) lihtne ja arusaadav põhimeloodia - kole soeng, loll jalgpallur. Igaüks saab midagi pakkuda.
                      b.) arusaadav rütm - kui oled ilgelt loll, siis saad ka koosseisu. Sama soenguga.
                      c.) kaasalaulmiskoht - hääletus.'
                      d.) lõpuks ka kulminatsioon - mis seekord jäi oodatust nõrgemaks, aga Brad Fitti tehtud wallpaper on niisama ka ilus vaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        90ndate träna klassikaks nimetada
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          jeebus arvab, et sa oled tupp

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ma ei saa aru miks seda Mõnuagendi FC teemasid nii kõrgelt hinnatakse? Keskmised läbuteemad, muud ei midagi.
                            Samuti paneb imestama, et miks Eurodance teemat keegi ei maini. Vot see on klassika, samas mida sa ikka tahad inimestelt kes 90 ndate alguses heal juhul emalt rinda võtsid või isa kottides rippusid. Sellistelt inimestel on palju nõuda klassika austamist.
                            +1, ka mina ei saa sellest FC teema vaimustusest aru. Kui Läbus midagi muud pole, siis miks mitte aga muidu on tegemist teemadega, mida me ei ole viitsinud isegi jälgida.
                            Ja kui asjadest, millest ma aru ei saa, juba jutuks läks, siis keisha või keegi sellesarnane tegelane.. no ei ole lahe varikonto. Kui mõned varikontod on vaimukad ja ajavad isegi muigele, siis no see.. milleks? Näha on, et keegi kõvasti pingutab aga välja kukub ikka nagu keegi teeks kellegi teise "jalaga perse" nalja halvasti järele.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              .. mitte et sellel kõigel ehk nn "auhindadel" üldse tähtsust oleks.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Suurimad jobud: kibestunud Manu tiinekad ja cristiano fännboy-trollid Barca teemas, mõttetud ja absoluutselt mittenaljakad varikontod (soccerneti foorumit vaevab miski seenhaigus, tuleks kutsuda putukatõrje)
                                Suht mõttetu närimine küll, aga ma arvan, et putukatõrjest jääks väheks : )

                                -e- Pidasin silmas küll muud, aga las olla..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X