320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    @Liverpooli teema, lk 551 - Tra nagu meelega sunnitakse 2 päeva enne valimiste lõppu kogu auhindade postitus ümber tegema.

    Kommentaar


      Miks mul on hea meel, et Juventus Meistrite Liigast välja langes?

      Tähelepanek, mida ma olen ka varasematel aastatel teiega jaganud - aasta debiilikule kandideerivad pea alati CLi võitnud meeskonna fännid.

      2013 - Bayern (Ibanez, Debs, denisss, kaitz)
      2012 - Chelsea (Kivi77, Nasfal, ElNino9)
      2011 - Barcelona (MESSI., Fabregas-, Staadium, veel hiljem Mex)
      2010 - Inter (Angelo Nerazzurro, Halb Ründaja, Jr)
      2009 - Barcelona (L.Messi123, Barcameez, marrrrtin jne)
      2008 - Manchester United (kaks või, kuuraa, Teiresias, alehis, aron8888, henriolen)
      2007 - Milan (Saarlane, keenjus250, maimps1)
      jne

      Mingil kummalisel põhjusel ka tiitlita jäämine garanteerib hunniku jobusid - Arsenali fännid täidavad seda lünka juba 8 või 9 aastat.

      Ilusat aastavahetust!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Miks mul on hea meel, et Juventus Meistrite Liigast välja langes?

        Tähelepanek, mida ma olen ka varasematel aastatel teiega jaganud - aasta debiilikule kandideerivad pea alati CLi võitnud meeskonna fännid.

        2013 - Bayern (Ibanez, Debs, denisss, kaitz)
        2012 - Chelsea (Kivi77, Nasfal, ElNino9)
        2011 - Barcelona (MESSI., Fabregas-, Staadium, veel hiljem Mex)
        2010 - Inter (Angelo Nerazzurro, Halb Ründaja, Jr)
        2009 - Barcelona (L.Messi123, Barcameez, marrrrtin jne)
        2008 - Manchester United (kaks või, kuuraa, Teiresias, alehis, aron8888, henriolen)
        2007 - Milan (Saarlane, keenjus250, maimps1)
        jne

        Mingil kummalisel põhjusel ka tiitlita jäämine garanteerib hunniku jobusid - Arsenali fännid täidavad seda lünka juba 8 või 9 aastat.

        Ilusat aastavahetust!
        Seda võib ka teist pidi vaadata - kadedus:P Ehk siis need vaesed hinged jäävad teistele oma täiesti keskmiste väljaütlemistega (mida ikka võidu korral välja öeldakse) jalgu.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          2007 polnud ma foorumit veel avastanudki.

          Kommentaar


            Kohe väga huvitab, kes siis on need Arsenali debiilikud? Marv? Ma ei tea kas ma käin prillid ees ringi, et ei näe ega kuule neid, aga minu arust Arsenali teemas pole ühtegi ala Nasfali või Elninot.

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Jututoas evolveerub ja areneb mõtte panna aasta auhindade võitjad kandma auväärset tiitlit aastaringi.

              samas on hääletajaid tuntavalt vähem kui eelmistel aastatel, et täiesti mitte-representatiivne hulk isegi aktiivsetest foorumlastest

              (ja sisuliselt sundida kedagi niikuinii ei saa)
              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              härrad võiksid näiteks alustuseks enda nominatsioonid välja pakkuda.
              >>>
              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kogu auhindade teema algne mõte oli ju aidata uuesti avalikkuse ette parimad postitused, mis kellelegi aasta jooksul silma hakanud. Vähemalt minu jaoks. Mul pole küll vähimatki tahtmist mingi kasutaja poolt või vastu hääletada. Egomaniakkide upitamine ei huvita.
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Ärge minge totraks selle lihtsa asjaga.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                Kohe väga huvitab, kes siis on need Arsenali debiilikud? Marv? Ma ei tea kas ma käin prillid ees ringi, et ei näe ega kuule neid, aga minu arust Arsenali teemas pole ühtegi ala Nasfali või Elninot.
                No marv on ikka kohe kindlalt arsenali debiilik.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kuidagi eriti passiivseks on kogu see asi muutunud
                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  samas on hääletajaid tuntavalt vähem kui eelmistel aastatel, et täiesti mitte-representatiivne hulk isegi aktiivsetest foorumlastest

                  (ja sisuliselt sundida kedagi niikuinii ei saa)
                  aga milles probleem? härrad võiksid näiteks alustuseks enda nominatsioonid välja pakkuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kustuv küünal: Japser, ma ei tea kas oled vahepeal emaks saanud või ongi Milani ebaedu selles süüdi, et tippvorm on jäänud kaugele minevikku ja head kraami tuleb vähe. Esimene printsess: vendetta. Kus sa kurat kadunud oled?
                    vaatasin kiirelt üle. lõppeval aastal on veetud Balotelli teemat, tavalised lõuahaagid Milani teemas, läbivalt meelde tuletatud steroide gobbis, postitatud ebatervet huumorit, halbu laule ja kõike muud täpselt nagu ennemuiste. ei võta kriitikat omaks.

                    peab vist oma talendi mujale viima. ootan Premier League'i ja PSG rahamägede pakkumisi.

                    ja kõik, kes sellise nime välja valisid - mitu iroonilist postitust on Tofoa see aasta teinud?

                    -e-

                    ja kuidas ma(sa) sain unustada

                    Jenneke


                    videosid, pilte, gife.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      vaatasin kiirelt üle. lõppeval aastal on veetud Balotelli teemat, tavalised lõuahaagid Milani teemas, läbivalt meelde tuletatud steroide gobbis, postitatud ebatervet huumorit, halbu laule ja kõike muud täpselt nagu ennemuiste. ei võta kriitikat omaks.
                      Jajah. Stiilinäide

                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      peab vist oma talendi mujale viima. ootan Premier League'i ja PSG rahamägede pakkumisi.
                      Võidusära jahtija
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ja kõik, kes sellise nime välja valisid - mitu iroonilist postitust on Tofoa see aasta teinud?
                      Ta üritab nii meeleheitlikult, et seda võib lugeda ka lohutusauhinnaks.
                      -e-

                      ja kuidas ma(sa) sain unustada
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Jenneke


                      videosid, pilte, gife.
                      Kes see on?

                      Ühtlasi võib vist endale välja kirjutada.

                      Kommentaar


                        Ma teeks uue ettepanek. Kõik kasutajad kes suudavad Aasta Jobude nomineerimisel marv3lolluse välja jätta peaksid ise automaatse nominatsiooni antud kategoorias saama. Vana aasta õhtul ajate vanal inimesel tuju halvaks!

                        Head Vana lõppu kõik sõbrad ja kõik kes varsti on uued sõbrad!

                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          ma alustasin vähemalt kolm korda. ei osanud sõnadega kirjeldada. vastutulelikkuselt pakkusin Q&A, kus kõik äre vastati.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas szandor Vaata postitust
                            Kõige ägedam varikonto: Pole kursis. Itaalia teemat ei loe, aga ühe prohveti sõnul pidi nendest õhk seal paks olema.
                            Itaalia moderaatorina võin kinnitada, et see ei vasta tõele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Ma teeks uue ettepanek. Kõik kasutajad kes suudavad Aasta Jobude nomineerimisel marv3lolluse välja jätta peaksid ise automaatse nominatsiooni antud kategoorias saama. Vana aasta õhtul ajate vanal inimesel tuju halvaks!

                              Head Vana lõppu kõik sõbrad ja kõik kes varsti on uued sõbrad!

                              Head vana aasta lõppu sullegi, gladiaator.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mis Mõnuagendiga jutlemisse puutub, siis ta on nii palju reisinud, näinud, lugenud ja kuulanud, et tal jätkub juttu kauemaks. Pealegi jääb ta esimesena täis ja siis ei saa teised üldse mikrofoni.
                                mitte ei jää esimesena täis, vaid ta on juba enne täis

                                Lähed Mõnu juurde jooma ja selle aja peale kui kohale jõuad, on Mõnul vein lahendatud ja dude magab. Ükskord vist ei saanudki sisse ja läksin sõbraga linna edasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X