320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roma poisid on tundlikud
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
      Tofoa aitab ka, sa oled nagu mõni eit kellel ennast koguaeg vaja näidata. Me teame küll, et sa olemas oled.
      Nomineerin head avatari.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Nomineerin head avatari.
        Aasta Taavi Rõivas ehk hea maitse eripreemia hofnarile. Täiega nõus!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kusjuures hea tähelepanek. Kvantiteet on viimasel ajal väga kõrgeks aetud aga kvaliteet on selle tõttu ikka tohutult kannatanud.






          Mis kvaliteedist saab rääkida, kui ainus eesmärk on kuu lõpus jaburas teemas oma postituste arvu kokku lüüa.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Tegelt mulle võibolla tundus, et see on ka korduvalt välja antud, aga näiteid meenub vist ainult üks, kus mingil aastal vincent premeeris kodanikku, kes väidetavalt mingi foorumijauru põhjal Mõnuagendi (viasati?) ülemusele mingi kittumiskirja saatis. Et tegelt minu jaoks pole tähtis, miukest munni keegi omab ja millist teistele pakub. All good.
            a, see tuli tookord puhtalt sellest, et neid mingeid kuldse vembla auhindu jagas mõnuagent ise kunagi siis, kui ta veel dannarist suureks ei olnud kasvanud, julges häbenemata kodus madridi reali vaadata ja sergio ramos jälle mingi jubeda kärnaga maha sai.

            iseenesest mingi vändakujulise trohveega oleks muidugi võinud aastate jooksul nii palju foorumlasi premeerida, et neid kilomeetreid ei jõuaks isegi kogu maailma lihtsa elu tulevid ära imeda. seega isiklikult olen püüdnud viimastel hooaegadel jääda pigem kategooria "top kakskendviis jobud" täitmise juurde, täiesti piisav väljakutse seegi.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              kus neid paganama auhindu jagada saab?

              Kommentaar


                keegi pole viitsinud veel teemat teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  keegi pole viitsinud veel teemat teha.
                  Kes teema teeb on võõrustaja. Võõrustaja loeb punktid kokku. Küll keegi võõrustab. Praegu on vara veel. Viis lihtlauset. Jee.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Nomineeriks veel ühe postituse aasta parimalt uustulnukalt.

                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kui statistikast ja numbritest mitte rääkida, siis tekibki selline emotsionaalsusele ja südametunnistusele rõhuv arvamus. Seda on karm öelda ning ei ole suunatud mitte üldse isiklikult.

                    Kurb reaalsus on, et jah, inimene peab selliste asjadega arvestama, sest paratamatult igale poole (nii otseses kui kaudses mõttes) ei jõua, sest selleks puudub võimekus.

                    PERH ja TÜ kliinikumi palgaeelarve kokkupanduna on aastas ca 120 mln eur. Eesti arstkonnast moodustavad nad ca 25%. Infra jms juurde on teine 120 mln vastavates eelarvetes. Kaks haiglat... Tartu Ülikooli eelarve on aastas samuti ca 150 mln. Ehk siis kolm organisatsiooni, 400 mln eur läinud, eksole - 5% riigieelarvest.

                    Isegi kui me tahaksime ning suudaksime vajalikud infrastruktuurid tagada perifeerias, siis on järgmine ning vast suurem probleem - meil ei ole võimalust üksust mehitada, sest med. töötajate puudujääk on märkimisväärne. Miks? Sest lisaks ehitajatele/koristajatele on ka meditsiinis võimalik minna Soome, kus on samamoodi puudujääk.

                    Tahame, et arstid ei läheks Soome? Fine... numbritest: Helsingi Ülikooli Kliinikumi palgaeelarve on 1,05 miljardit eurot. Edu.ee, eksole? Taandatuna töötajatele on keskmine palgafond 3 900 €, Eesti suurimates haiglates ca 1 300 € (hõlmab mõlemal juhul ka tugipersonali ja -struktuuri).

                    Kolmas probleem - arst on 10 (mõni eriala 11) aastat õppinud. Mis sa arvad, kumma ta valib: kas a) minna ja praktiseerida oma eriala tipphaiglas, kus on olemas vajalik infra, vajalik patsiendikäive (ehk rohkem väljundit ning kogemust pakkuvad juhtumeid) või b) Väike kiirabibrigaad just in case korra kvartalis saab infarkti lähedalt näha ning ülejäänud aja jagab kõhulahtisteid?

                    Need on kõik küsimused, millele peab mõtlema, kuigi emotsionaalselt ju loomulikult sooviks, et iga inimene saaks parima võimaliku ravi.
                    Aga noh, ma olen paraku siin foorumis otsekohene inimene ja löön inimestele inetuid templeid otsaette ja sildistaksin teatud tegelasi liiga inetute nimedega. Ma siis seekord proovin viisakalt: päriselt ka, härrased, LeeRomeno ja plastic'99 tajuvad biiti. Ärge lihtsalt jaurake jauramise pärast. Kõik poliitikud ja ärimehed ei ole vargad, nagu siin üks skiso üritab väita ja millega paljud paraku kaasa lähevad. Ja mitte ainult Eestis, igal pool. Ja tihtipeale teevad seda inimesed, kelle haridustase ei ole väga kõrge. Mitte küll alati ja eranditult, aga siiski tihtipeale. Muidugi võivad ka arukad arukalt oponeerida. Aga siiski. Tra. Mul on liiga palju öelda aga kell on palju. Kogu see kooseluseaduse teema ja nüüdne valimiste teema. Terad ja söklad ma ütlen. Aga viskan osadele oponentidele propsi ka. Marek_T ja Nahkpea ennekõike, aga ilmselt ka on teisi. Zaz näiteks. Igati loogilised ja argumenteeritud seisukohad. Head ööd. Ärge keegi solvuge. Mina ütlen teile halvasti ja olen ebamoraalne, aga teie olete ka. Teie ütlete ka halvasti inimestele. Ja teie ka vihkate. Homosid vihkate. Ütlete, et ei vihka. Aga tegelikult vihkate. Ja samamoodi vihkate te kõiki poliitikuid. Ja ma saan teist aru. Aga te olete valel teel. Probleemid on olemas, aga teie lahendused ei aita neid lahendada. Vähem vandenõusid, vähem pettumust, vähem kibestumust. Tegelikult on elu päris ilus ja asjad lähevad Eestis hästi. Mitte ideaalselt. Saaks paremini. Aga juba jauran ise liiga pikalt. Head ööd uuesti. Ehk saite aru, mida ma öelda tahtsin. Ühtlasi palun vabandust oma solvavate, provotseerivate, agresiivsete ning rumalate postituste eest, mida ma aegajalt siia foorumikeskkonda jätan. Olge mõnusad. Head ööd uuesti. Ja palun vabandust.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      kas nii ei saa, et teed teema ära ja pärast on pohhui?

                      mitte midagi ju ei juhtu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        kas nii ei saa, et teed teema ära ja pärast on pohhui?

                        mitte midagi ju ei juhtu
                        saab

                        mõnda aega peetakse suureks nnumiks, pärast aga oled samasugune nnum nagu enne
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Mina ütlen teile halvasti ja olen ebamoraalne, aga teie olete ka. Teie ütlete ka halvasti inimestele. Ja teie ka vihkate. Homosid vihkate. Ütlete, et ei vihka. Aga tegelikult vihkate.
                          Nomineerin. Ei nomineeri siiski. Aga tegelt nomineerin.

                          Kommentaar


                            Kui veel keegi pole aru saanud, siis mina võitlen heade poolel. Mina olen hea tegelane. Positiivne karakter. Lihtsalt infoks.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kui veel keegi pole aru saanud, siis mina võitlen heade poolel. Mina olen hea tegelane. Positiivne karakter. Lihtsalt infoks.
                              stfu, aitab juba.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Kahjuks kuulub antud postitus "Optimistlikuim idiootsus" alamkategooriasse.
                                Kas tõesti? Mis on sinu poolt välja pakutud "realistlik" visioon? Olen suhteliselt õnnega koos, et olen viimase 10 aasta jooksul saanud elada ja töötada päris erinevates riikides, nii mõneski endises vennasvabariigis kui ka näiteks UKs, Hispaanias, Soomes. Minu kogemus ütleb seda, et pole meie riigil häda küll mitte midagi, perfifeeria ja vaene elanikkond on olemas absoluutselt igal pool. Samamoodi on igas riigis rahulolematud kodanikud, kes kiruvad poliitikuid, bürokraatiat, igas riigis on kuritegevus, narkomaanid ja mis iganes muud probleemid.
                                Aga kui ma nüüd vaatan asja enda pilgu läbi, siis ma pole veel leidnud kohta, kus oleks nii lihtne ja mõnus elada ja seda ma ütlen suhteliselt ausa südamega. Eestis on võimalik väga palju teha väga lihtsa vaevaga. Itaalias või Hispaanias võtab näiteks enda ettevõttega alustamine keskmiselt 6 kuud ja selle aja jooksul pead täitma suure hulga pabereid ja käima erinevate instantside vahel. Unistuste maal USAs vajuvad inimestel suud lahti kui ma seletan, et näe mu tuludeklari tegemiseks läks 5 minsa kodus arvuti taga, 3 Soome tuttavat on kolinud Eesti elama, sest siin on elu lihtsam ja mugavam.
                                Asju peab suutma vaadata objektiivselt, Eesti on palju korda saatnud ja nii mõneski valdkonnas muust maailmast konkreetselt ette läinud.
                                Lisaks sellele ma ei saa aru negatiivsetest inimestest. Mis mõte elul on kui kogu aeg vasardab peas, et kõik on perses või kui ei ole perses siis kohe läheb.

                                Aga no üleüldiselt tundub ka, et kui sa lange mingi delfi valvekommentaatori tasemele, siis siin foorumis pikka pidu ei ole ja trollid ärkavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X