320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mulle Amos tegelikult meeldib. Ta kirjutab siiralt. Isegi kui paneb puitu, siis tunnistab, et paneb puitu. Isegi kui tunneb mingisuguseid negatiivseid emotsioone, siis tunnistab, et viga on tõenäoliselt temas endas. Väga aus suhtumine. Tunnustan. Paljudel foorumlastel võiks olla samas koguses enesekriitikat.
    Amos meenutab mulle mind aastal 2005. Kuigi ma enda vigu küll ei tunnistanud.

    Kommentaar


      Nomineerin. Kümnesse.

      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Ma ei tea, ehk ma peaks siia ehk panema mõne silmipööritava meemikangelase gif-i või midagist, et stiilis ja teemas püsida, aga no las ta jääda. Misganes põhjusel sulle on jäänud mulje, et sul on mingi moraalne kohustus olla majakaks ja teenäitajaks kõigile eksinud pimedusega löödud homofoobidele, immigratsioonivastastele, antiantifašistidele ja muudele inimestele, kelle arvamus sinu omaga ei ühti, olgu too arvamus siis avaldet mistahes vormis või moel.

      Ma muidugi tänan, et mulle arenemisvõimelisuse optsioon omistati, katsun sellega arenemisvõimeliselt ringi käia, aga ma olen omal tasasel moel aastate jooksul õppinud, et inimestega saab dispuutida ka neid sildistamata ja et igaühe arvamus ei ole automaatselt vale arvamus lihtsalt sellepärast, et minu arusaamine asjadest või maailmapealevaatamine on teistpidi kõver kui tol teisel mehel. Sa võid head asja jutlustada ja hea asja eest väljas olla (nagu sa ise siin läbi alkohoolsete pisarate teadustasid hiljuti), aga kui sa väljendud nagu prick, käitud nagu prick ja prääksud nagu duck, siis lõppkokkvõttes sa oledki prick. Yamman.

      Kommentaar


        ayy lmao
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          TÄHELEPANU!

          kõigi oodatud Gif.Oskarid jagatakse sel aastal 31.12.2014. kui olete pikas lauas hundijalavett tarbides pidanud pettuma Rahva Tujurikkujas, siis tune in to tha muthaphuking forum. I got you!

          ainus gifimüüride sepp foorumis,
          Jasper
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            TÄHELEPANU!

            kõigi oodatud Gif.Oskarid jagatakse sel aastal 31.12.2014. kui olete pikas lauas hundijalavett tarbides pidanud pettuma Rahva Tujurikkujas, siis tune in to tha muthaphuking forum. I got you!

            ainus tõeline gifimüüride sepp foorumis,
            Jasper

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              TÄHELEPANU!

              kõigi oodatud Gif.Oskarid jagatakse sel aastal 31.12.2014. kui olete pikas lauas hundijalavett tarbides pidanud pettuma Rahva Tujurikkujas, siis tune in to tha muthaphuking forum. I got you!

              ainus gifimüüride sepp foorumis,
              Jasper
              Need on nüüd foorumis kasutatud gifid, või sinu poolt internetist leitud?

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Need on nüüd foorumis kasutatud gifid, või sinu poolt internetist leitud?
                ainult aeg teab tõde.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  No jääb seda kuupäeva siis huviga ootama.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    mis on max image arv ühe postituse kohta?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      mis on max image arv ühe postituse kohta?
                      viis tükki.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        mis on max image arv ühe postituse kohta?
                        Ära tee seda, pane vähemalt spoilerisse.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          viis tükki.
                          siis läheb mul terve päev nendega juuuuu.
                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Ära tee seda, pane vähemalt spoilerisse.
                          selline plaan on jah. (kuigi oli ju teooria, et see laadimiskiirusi ei mõjuta)

                          igatahes macnamara arvutile on pommiähvardus tehtud.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            See viis tükki ja ilge jama. Ei saanud korralikult Itaalia kokkuvõtet teha sellepärast.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Sageli esinevate provotseerimiste ohvrina jätkub budul tolerantsi aasta kokkuvõtval perioodil lõpetada diplomaatilise ja eelkõige härrasmeheliku noodiga. Kaabu maha.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                3. Loen vähemalt viis raamatut, üks neist Paulo Coelholt.
                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                1. loen vähemalt 5 raamatut, mitte ükski neist (endiselt) ei ole Paulo Coelholt. isegi, kui tekiks võimalus seeläbi Jessica Albalt ***** saada.
                                Nomineerime.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X