320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

    EESMÄRGID.
    1. Jaanuaris veedan naisega elu parimad kolm nädalat Tais.
    2. Veebruaris teen sõpradega vinge suusareisi (Soome, Läti, Slovakkia, midagi neljandat).
    3. Märtsis soetan uue arvuti.
    4. Aprillis soetan uue telefoni.
    5. Mais jään ellu Ukrainas ja Mägi-Karabahhias ning ei saa sissesõidukeeldu Aserbaidžaani.
    6. Juunis teen jaanipäevaks elu parima koduõlle.
    7. Juulis naudin Pärnu suve täiega - palju päikest, palju pidusid, palju trenni.
    8. Augustis oleme meeskonnaga veel konkurentsis.
    9. Septembris elan rutiini kiiresti sisse.
    10. Oktoobris käin täiskohaga tööl või olen välisülikoolis.
    11. Novembris või novembriks planeerin või olen külastanud mõnda vägevat (15k+ pealtvaatajat) jalgpallikohtumist välismaal.
    12. Detsembris mind ei nomineerita Soccerneti aasta jobu kategooriates.
    Kes siis puid metsa viib?

    Ma näen et Itaalia jalkatripp on puudu, oled juba eos alla andnud?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kes siis puid metsa viib?

      Ma näen et Itaalia jalkatripp on puudu, oled juba eos alla andnud?
      Variant 1: Tofu ei taha puud üksi koju jätta.
      Variant 2: Ta on hingelt piisavalt sots, et talle ei paku pinget kusagilt allpool vaesusepiiri olude sunnil prostituudiks hakanud alaealine.
      Variant 3: Talle ei paku huvi she-male'd.

      Kommentaar


        Üks aasta jätad vincenti ebaausalt aasta jobude nomineerimisel välja ja kohe see siga tuleb ja nimetab hoopis ise mind. Värdjas isamaaline siga ikka. Pregu on jõuluaeg, rahuaeg ja sa n*ssid niimoodi ajusid. Häbi sul olgu!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Ma näen et Itaalia jalkatripp on puudu, oled juba eos alla andnud?
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          11. Novembris või novembriks planeerin või olen külastanud mõnda vägevat (15k+ pealtvaatajat) jalgpallikohtumist välismaal
          Nop. Pane mulle Juve mäng sisse, mida koos vaatama läheme ning tee reis piisavalt budget, siis olen käpp.

          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kes siis puid metsa viib?
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Variant 1: Tofu ei taha puud üksi koju jätta.
          Variant 2: Ta on hingelt piisavalt sots, et talle ei paku pinget kusagilt allpool vaesusepiiri olude sunnil prostituudiks hakanud alaealine.
          Variant 3: Talle ei paku huvi she-male'd.
          Mõnnar on õigel teel.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            kämooon Simmod!

            Meie wannabe sallijale tofule peaks just igasugu Tiidud peale minema ju. Või siis läheb ja laseb hoopis endale tissid ette õmmelda. Ma oleks nõus korjanduses osalema. jee

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Meie wannabe sallijale tofule peaks just igasugu Tiidud peale minema ju. Või siis läheb ja laseb hoopis endale tissid ette õmmelda. Ma oleks nõus korjanduses osalema. jee


              PS! Avril Lavigne on suremas.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust

                Originaalse postituse au kuulub "Ratnikov"-ile, ma ei tea, kuidas sa mees, seda suudsid.


                Aitäh, aga mis postitusest jutt käib?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  Aitäh, aga mis postitusest jutt käib?
                  Vale teema.

                  Kommentaar


                    Paari aasta pärast on see teema nagunii juba naguniigi kohustuslikus foorumi valimiste teemas sees parima postitaja ja aasta jobu kõrval olemas, miks mitte juba tänavu algust teha?

                    Aasta paar : Mõnutofoa 1970
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Paari aasta pärast on see teema nagunii juba naguniigi kohustuslikus foorumi valimiste teemas sees parima postitaja ja aasta jobu kõrval olemas, miks mitte juba tänavu algust teha?

                      Aasta paar : Mõnutofoa 1970
                      Kuule, ime mind, värdjas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Nop. Pane mulle Juve mäng sisse, mida koos vaatama läheme ning tee reis piisavalt budget, siis olen käpp.
                        Cannu, rahas probleem ei ole:
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        EESMÄRGID.
                        1. Jaanuaris veedan naisega elu parimad kolm nädalat Tais.
                        2. Veebruaris teen sõpradega vinge suusareisi (Soome, Läti, Slovakkia, midagi neljandat).
                        3. Märtsis soetan uue arvuti.
                        4. Aprillis soetan uue telefoni.
                        5. Mais jään ellu Ukrainas ja Mägi-Karabahhias ning ei saa sissesõidukeeldu Aserbaidžaani.
                        6. Juunis teen jaanipäevaks elu parima koduõlle.
                        7. Juulis naudin Pärnu suve täiega - palju päikest, palju pidusid, palju trenni.
                        8. Augustis oleme meeskonnaga veel konkurentsis.
                        9. Septembris elan rutiini kiiresti sisse.
                        10. Oktoobris käin täiskohaga tööl või olen välisülikoolis.
                        11. Novembris või novembriks planeerin või olen külastanud mõnda vägevat (15k+ pealtvaatajat) jalgpallikohtumist välismaal.
                        12. Detsembris mind ei nomineerita Soccerneti aasta jobu kategooriates.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Nomineerin:
                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Aasta jobu: keskmine eesti meistriliiga postitaja - kurat võtaks, mehed, võtke end kokku. publikut pole, klubid huijavad publikunumbriga, mängupilt on pask, uus omamängijareegel on pask, ilm on pask, turvameeskond on pask, püro ei saa teha jne jne jne. nagu täiesti perses, miks te üldse käite siis mängudel? võib-olla ülehindan foorumit, aga ma ei kujuta ette, et miks peaks peale teie postituste lugemist mõni staadionil harva käiv inimene (nagu mina) või mitte üldse staadionil käiv inimene tahtma staadionitele tulla. noh, kõik on ju nii perses. lisaks muidugi on hämmastav, kuidas suudetakse terve aasta jooksul rääkida siiani null sõna mängupildist või mängijatest. noh, lõppkokkuvõttes olete te ju mingil määral paarituhande foorumlase jaoks oma klubi visiitkaardid ja kui visiitkaardil on kirjas "kõik on perses", siis see on ikka üsna perses visiitkaart
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Paari aasta pärast on see teema nagunii juba naguniigi kohustuslikus foorumi valimiste teemas sees parima postitaja ja aasta jobu kõrval olemas, miks mitte juba tänavu algust teha?

                            Aasta paar : Mõnutofoa 1970
                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kapist Välja 2014 - Tofoa & Lee Romeno. Selle aasta vaieldamatult kuumim paar. Kui nad on nõus kolmekaga, siis võtku oma sülekoer Saarlane ka kampa!
                            Selle kategooriaga sai juba päris varakult algust tehtud. Kui nüüd järele mõelda siis sinu valikud on isegi paremad.

                            e: ja tegelikt on seda auhinda jagatud juba ammustest aegadest

                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kapist välja 2011 Kõige oodatum ja kuldsem ja säravam auhind tuntud Tallinna ööklubi poolt! Sellel hooajal on suutnud enda feminiinseid külgi ja asju näidata kõige eredamalt Jasperi klähvikkoerad ja pruutpaar orbitaaljaam ja tema pikajuukseline peika-emo-eika
                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kapist välja 2010 - Sel aastal tuli pauk lausa selgest taevast! Kuumadel suveõhtutel olid ennast leidnud Mazz ja Saarlane On hea meel et noored mehed ei varja oma ihasid teineteise eest ja on üksteisele truumad kui enamik koerasid oma peremeestele
                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kapist välja 2009! : olegtoivo ja Mask , tore on näha kuidas kaks homo on üksteist leidnud ja veel tänu jalgpallile
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                              Kõige haledam kontovari: Tottibabe
                              Naljakas. Counti plix teeb ühe ürituse siin foorumis, ja kohe on "hale varikonto".
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kuule, ime mind, värdjas.
                                Mis su peika sellest arvaks?
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X