320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    .

    Jah.
    Eelmine aasta polnud ta veel jobu. Tänavu on ta küll täielik Anakin Skywalkeri materjal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Eelmine aasta polnud ta veel jobu. Tänavu on ta küll täielik Anakin Skywalkeri materjal.
      Osutad tõenäoliselt kõva konkurentsi.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Osutad tõenäoliselt kõva konkurentsi.
        Pärnu pededega võrreldes ikka sellist toetust ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Pärnu pededega võrreldes ikka sellist toetust ei saa.
          Sa võid ju igakord hingepõhjani solvuda, kui keegi su targutamisele ja maailmanaba mentaliteedile pidureid tõmbab aga see minu päeva ei riku. Ja pärnu pedede suhtarv võib küll ainult sulle teada olla, sina nendega siin ja sealpool Märjamaad ilmselt hängid.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Sa võid ju igakord hingepõhjani solvuda, kui keegi su targutamisele ja maailmanaba mentaliteedile pidureid tõmbab aga see minu päeva ei riku. Ja pärnu pedede suhtarv võib küll ainult sulle teada olla, sina nendega siin ja sealpool Märjamaad ilmselt hängid.
            Oot, kellel minu indiviid viimasel ajal ette jääb? Kas ma olen kunagi sinu vastu midagi öelnud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Oot, kellel minu indiviid viimasel ajal ette jääb? Kas ma olen kunagi sinu vastu midagi öelnud?
              Ehk ma saan aru, et sa üritad tekitada samasugust olukorda, kus raudidas bänni sai. Aga sa ei suuda seda olukorda saada.
              Ma tsiteerin siin Lindperet.

              ----

              Ehk sa pole tegelikult mitte keegi.

              ----

              Ja kui sul oli nii väga mulle midagi öelda, siis steitmentiga "rätikud ahju" oled sa muidugi ise tegija.

              Ja kui sa nii väga möliseda tahad, siis ma oskan ka Veiko Valdna tegemisi jälgida. Süvitsi.

              Kommentaar


                Yeah. Kui on üks inimene siin foorumis kellega ei tasu "tülli" minna siis see on Mr. Bond. Tahad või ei, aga 9/10 he will tear you apart. Factz.

                Tean omast kogemusest

                P.S. ja kui Pärnu mehed siin foorumis on peded siis hakkan ma oma arvamust muutma kooseluseaduse kohta.

                Kommentaar


                  A millist indiviidi sa juba mitmendat korda Pärnu pedeks sõimad ise? Maga välja koomik
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Oh see õhtune vein. Nevermind.

                    Kommentaar


                      Kas Amos kahtlustab, et Tofoa või/ja count on peded?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Yeah. Kui on üks inimene siin foorumis kellega ei tasu "tülli" minna siis see on Mr. Bond. Tahad või ei, aga 9/10 he will tear you apart. Factz.

                        Tean omast kogemusest

                        P.S. ja kui Pärnu mehed siin foorumis on peded siis hakkan ma oma arvamust muutma kooseluseaduse kohta.
                        Mis arvamus sul muidu hetkel selle kohta on?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Mõlemad on heteroseksuaalsed, päris elus normaalsed.
                          - M&M

                          count on koomik, Tofoa lihtsalt netihiiro

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Mõlemad on heteroseksuaalsed, päris elus normaalsed.
                            - M&M

                            count on koomik, Tofoa lihtsalt netihiiro
                            Minu teada ei läinud sina ju Tofoa mängule kohtunikuks?
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              *Joonekohtunikuks
                              Nii? Prillidega, ilma autota ja ilma varustuseta ei lähe ma tõesti mingit klounaadi Pärnusse tegema? Mis su point on? Väidad, et ma ei läinud kuna ei julgenud Tofoad näha???
                              Mine vaata paar My Little Pony osa, lase rahulikult pihku ja ole vait kui sul muud munnigi teha ei ole kui ainult nokkida.

                              Mis su minuga vaidlemise eesmärk on? Lihtsalt ässata siin foorumis vms? Kirjuta feissbuuki kui midagi möliseda tahad mitte ära plära siin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                A millist indiviidi sa juba mitmendat korda Pärnu pedeks sõimad ise? Maga välja koomik
                                Kusjuures, ma olen alati arvanud, et kasutaja atleticomadrid on omasooihar.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X