320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ette ära:

    ärimees Nossovi nimeline auhind aasta parima müügiteema eest

    http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=8097
    Neid on juba kaks, kellel nägu naerule kiskus
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Öelge ära kelle varikonto see on? Kasvõi privas.
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Öelge ära kelle varikonto see on? Kasvõi privas.
        Mehhaka oma, pakuks.

        Kommentaar


          aga Mehhakas on ju dannari varikonto?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            aga Mehhakas on ju dannari varikonto?
            No siis on juhtum mulderile ja skullile

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu&co
              Aga kas on võimalik et , mehhakas ja kurb ongi reaalselt eksiteerivad inimesed , mitte kellegi varikontod?
              Mine osta omale särk, tujurikkuja.

              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu&co
                Aga kas on võimalik et , mehhakas ja kurb ongi reaalselt eksiteerivad inimesed , mitte kellegi varikontod?
                Mehhakas eksisteerib küll jah.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Mehhakas eksisteerib küll jah.
                  Mehhaka kohta kindel ei ole. Suvel nägin sama tüüpi, kelle reidi pildid siin olid, Magistrali keskuses. Suure huvilisena küsisin siin foorumis, et kas sina, Mehhakas, olid see päev see kell sõbraga Tallinnas Mustamäel Magistrali Rimis jalas sinised lühkarid. Vastus tuli selline ebalev, et "kust mina mäletan, mis kell ma kus olin."

                  Kommentaar


                    Kurbi puhul pole tegemist varikontoga, ükski üle 12 aastane ei suudaks sellist asja kirjutada, kurb on mul koolivend kes käib vist mingi 5ndas klassis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Mehhaka kohta kindel ei ole. Suvel nägin sama tüüpi, kelle reidi pildid siin olid, Magistrali keskuses. Suure huvilisena küsisin siin foorumis, et kas sina, Mehhakas, olid see päev see kell sõbraga Tallinnas Mustamäel Magistrali Rimis jalas sinised lühkarid. Vastus tuli selline ebalev, et "kust mina mäletan, mis kell ma kus olin."
                      Ma nägin teda Artiga ja Mehhakas teab Artit, seega vist on ikkagi päris inimene.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        mängu inimene on


                        johhaidiii

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Tänane aasta rikutud - keegi ei andki mulle ühtegi auhinda :s mõtetu
                          Kah nüüd asi- ma pole viimased 5 aastat üheski kategoorias isegi äramainitud olnud ja 2004 märgiti ka ühesainsas kohas ühe korra ära[kontrollisin just extra üle] Eks selleks tuleb möliseda õigetes teemades, et silma jääda. Mina vist neid teemasid eriti külastama ei juhtu (kui lugesin neid aasta postitusi, siis polnud neid pea ühtki vist õigel ajal lugenud)ja spetsiaalselt tegema seda ka ei hakka(s.t. et lõksutan lõugu enam-vähem tuttavatel kapsamaadel). Meid, mitteäramainituid, on foorumis ju (vaikiv) enamus!
                          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                          Kommentaar


                            Jah sorri wal, esimest korda näen sellise kasutajanimega tegelast. Aga üldiselt ära südamesse võta jah..see on nagu Ballon d'Or, kus igal aastal on top 10 koht aasta alguses juba Lampardile ja Gerrardile bronnitud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ..see on nagu Ballon d'Or, kus igal aastal on top 10 koht aasta alguses juba Lampardile ja Gerrardile bronnitud
                              vaat nüüd võtsin küll isikliku solvanguna. ma saan aru, et su hinge täidab teatav kibestumustunne, aga päris selliste madalate võrdluste loopimiseni ka ei maksaks ikka laskuda.

                              aga üldiselt jah spämmige ja mölisege rohkem kõikvõimalikes teemades, selleaastane küsitlus näitab suht veenvalt, et nii avaneb ka võrdlemisi andetutel ja koledatel, normaalset elu mitteomavatel inimestel märkimisväärne võimalus sellises edetabelis teinekord lausa esikohale jõuda.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Jälle jäin auhinnast ilma. Olen hea, siis jälle lõugan....igat asja proovinud, aga ikka....ei mitään....nuuks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X