320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Eurolaul 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    sallidest rääkides....kas panite tähele, et sel aastal oli ülimalt populaarne omada mingit surnud looma enda küljes...aga see ju ometigi selleks

    Kommentaar


      #32
      ... to Smutov...

      Palju siin neid on kellel Eesti või Flora avatar on kah? Siis sinu loogika järgi on kõik enamuses siin mingid Inglise Saksa Itaalia klubijalgpallifännid mis suht koht tavaline.
      Mina vähemalt 21 a. Brasiilia austaja olen olnud ning seda kellelegi eelistamata (v.a. Eesti seda aga alles 10 a. hiljem) ning olen uhke selle üle. Seda aga et selles off-topicus ka muus peale jalgpalli kommenteeritakse ei teadnud sellepärast et ei ole mingi arvutiterminoloogia spets ja interneti-guru kes hommikust õhtuni kuvari taga istub ja seal mediteerib. Ja koolis õppisin saksa keelt! Nii et Martin...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #33
        Off topic on küll hullem arvutispetside termin. Ja see, et sa inglise keelt ei oska on küll puhtalt su enese probleem. Võtnud sõnaraamat ja uurinud järgi, mis tähendab off ja mis tähendab topic enne kui sa siia sirgeldama hakkasid.

        Kommentaar


          #34
          ... ooooo sina ka Niiiii kuri jah....???
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #35
            Orginally posted by jansa
            Palju siin neid on kellel Eesti või Flora avatar on kah? Siis sinu loogika järgi on kõik enamuses siin mingid Inglise Saksa Itaalia klubijalgpallifännid mis suht koht tavaline.
            Mina vähemalt 21 a. Brasiilia austaja olen olnud ning seda kellelegi eelistamata (v.a. Eesti seda aga alles 10 a. hiljem) ning olen uhke selle üle. Seda aga et selles off-topicus ka muus peale jalgpalli kommenteeritakse ei teadnud sellepärast et ei ole mingi arvutiterminoloogia spets ja interneti-guru kes hommikust õhtuni kuvari taga istub ja seal mediteerib. Ja koolis õppisin saksa keelt! Nii et Martin...
            Lühidalt: Brasiilia jutt oli lihtsalt näide, mis põhinses sinu kurjustamisel et teemad peaksid siin olema jalgpallile kohased. Tegin siis sarnase mõttetu vihapurske selle suhtes, et sul on Brasiilia avatar. Oli ju mõttetu?

            Ja lisaks sellele. Kui sa isegi ei tea, mis Off-Topic tähendab, siis on uskumatu, et sa teiste teemade pealkirju ei märganud ning ei hakanud korraks mõtlema, "Oot, äkki siin ei ole tõesti ühtegi jalgpalliga seotud teemat".

            Aga - olgem sõbrad edasi
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              ... sedant jah et ma ei viicinud allpool olevaid pealkirju kaeda, las ta siis ollab pealegi edasi offtoopik ...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #37
                Orginally posted by borat

                Kule Martin sa oled 1 päris saast mees kohe. Ausõna!
                Kui ükski inimolend saab tõsimeeli väita et mingi isegi Belgia eelvooru viimaseks lauluks mittekõlbav Computer- fuckin- Love on sinu lemmik siis mine ausalt pista oma pea jaanalinnu perse sisse!

                OK???
                Borat, no ausõna. Maitsed on inimestel väga erinevad, isegi minule meeldis see Computer Love (oli vähemalt teistest erinev lugu). Aga kedagi ainult tema eelistuste pärast perse saata on küll väga kohatu.

                Kommentaar


                  #38
                  Orginally posted by kyps

                  Borat, no ausõna. Maitsed on inimestel väga erinevad, isegi minule meeldis see Computer Love (oli vähemalt teistest erinev lugu). Aga kedagi ainult tema eelistuste pärast perse saata on küll väga kohatu.
                  Kyps, no ausõna, Mul oli lihtsalt hetkel paha tuju ning vajasin esimest ettejuhtuvat, kelle peale oma emotsioonid valla päästa ning *üllatus-üllatus* selleks oli Shmutov.

                  Martin, luban, et ma teinekord niimoodi lühinägelikult oma arvamusi ei anna teada, aga kas sa saaksid koos oma group of merry men'iga iga teise päeva tagant mulle MITTE bänni anda? Luban, et käitun nüüd korralikult!
                  Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X