320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    See ei ole kiiks, see on lihtsalt inimlik nörkus, sest ma ei tea (üli)õpilast, kes nii ei teeks. Hull lugu on veel siis kui nädalaga on vaja diplomitöö valmis kirjutada. Ikka viimasel hetkel. Alati ja peaaegu köik.
    Haha! Väljaarvatud mina! Mul on kõik enne õpitud ja õigeks ajaks valmis. Aga võibolla see tuleb sellest, et ma magan pea teki all ja ei pane pasteedi alla võid. Millegipärast mõned arvavad, et see on imelik... ei saa aru...

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Aitäh hea küsimuse eest, ma just täna tegin seda Hansapangas ja uurisin isegi seinalt mingit hinnakirja, kuid ei pannud tähele, kas tegemist on kehtiva või alles kehtima hakkava hinnakirjaga, mingi tunne on, et seal oli 10. mai vms lause.

      Igatahes olid need numbrid sellised: mündid paberiks 5%, paber mündiks 0,5% ja vähemalt 15 krooni.

      Kuid mina sain selle summa, mis pärast müntide masinasse lükkamist tseki peal kirjas oli ja kui masin juba % maha ei arvestanud, siis hinnakiri veel ei kehtinud.
      Kunagi kui sai sendikogu panka viidud,siis seb-s oli igatahes nii,et selle raha sulas väljavõtmisel oli teenustasu 25 eeksu,olenemata siis summast palju sente oli.Kontole sai kah kanda seda raha,siis oli isegi tasuta.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        ma ei salli üldse igasuguseid kuivatatud puuvilju mida võib šhokolaadi, müsli jne eest leida

        ja dannar peab vist Austraaliasse kolima

        Austraalia naiste rinnad on aastakümnetega aina suuremaks kasvanud. Nii näiteks kannab neist koguni 40% rinnahoidjat, mil korvi suuruseks DD!
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Kui ma tõsiselt muusikat kuulan, siis pean ennast liigutama(niisama taustaks mängib niikuinii24/7). Sõjaväes läks umbes kuu aega enne, kui lõppesid küsimused 'a miks sa niimoodi edasi-tagasi pead käima?' õhtuse distsipliini ajal. Kodus käin ka ühest toa otsast teise. Kui ei saa volüümi piisavalt tugevaks panna, siis välja jalutama. Keset kesköist vabakat jalutamine on üks parimaid kained trippe ülTse(nagu rotd videodiskorid on maininud - hakkad jälgima kuidas valgusfooride vilkumine muusika rütmi tabab).

          See kõik tuleb mul nii loomulikult, et ma ei tapainud esimese raksuga seda mainidagi.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            minult on tihti küsitud seoses hommikuse kohvi joomisega et see pole kohvi mida ma joon. Rutiin, pool kohvi, pool piima, 4-5 lusikat suhkrut ja maitseb hea. Paljude arvates maitsetu.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Umbes viiendikul kordadest jään bussist maha. Ja selle pärast, et midagi tähtsaks maha võiks jääda, ma lihtsalt ei muretse. Niikuinii jääb, iga jumala kord. Ja küll siis pärast selgub, mis seekord puudu on.
              Alati, näiteks trenni minnes, tean ma, et midagi on maha jäänud. Lasen kõik asjad peast läbi ning on ju kõik olemas. Sittagi. Midagi on alati maha jäänud, kui selline tunne on eelnevalt olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ülTse
                Miks Sa nii teed
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Diana Vaata postitust
                  seoses sellega meenub veel üks. et ma räägin vahel nagu saarlane, kasutades sõnade "minu" ja "sinu" asemel vastavalt "mo" ja "so". alguse sai see sellest, et kunagi niisama tögasin paari kaasfoorumlasest saarlast, lõpuks jäi see mootamine aga külge. ja nüüd ma ei pane enam tähelegi, kui lausesse mõni selline lipsab.
                  see on Toomas-Uba-nimeline sündroom, ju asemel
                  jo öelda
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Miks Sa nii teed
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Ega sa ometi arva, et teller sul neid käsitsi kokku loeb

                      Minu pägaliku kassa sisu, mis kaardile kanti, oli ca 150 krooni ja aega võttis selle kaardile kandmine pangas umbes samapalju kui suvaline tavatehing.
                      Kurat seda teab, kuidas nad seda loevad..
                      Iseenesest vaatepilt, kuidas tuleb mingi tüüp, üheskäes õllekann kroonistega ja teiseskäes niiumbes 1000kr väärtuses 2 kroonistega ning kallab seljakotist välja suure hunniku sente, jube ise üpris veider :. Peab passima vist aega, kui pangakontor tühi on....

                      Kommentaar


                        Tartus oli mingi sendiloendus masin. Lasid kõik sendid sisse, siis too arvutas ära, kõlbmatud sendid viskas välja ja siis andis masin tšeki, millega läksin telleri juurde.

                        Kommentaar


                          Neid nimetatakse iseteenindavateks mündimasinateks.
                          Pangakontorid, kus neid leidub: http://w.hansa.ee/est/kontakt_myndimasin.html

                          Sissemakse alaealise kontole tasuta, muul puhul võetakse 5%.
                          Kui väike vend õnnestub ära rääkida, siis võib talle hoopis 5% eest kommi osta. Vähemalt mul on selline kiiks, et pigem premeerin omasid kui sweat-panka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            minult on tihti küsitud seoses hommikuse kohvi joomisega et see pole kohvi mida ma joon. Rutiin, pool kohvi, pool piima, 4-5 lusikat suhkrut ja maitseb hea. Paljude arvates maitsetu.
                            duubeldan. aga piima asemel võiks ideaalis koor olla

                            Kommentaar


                              Mul peab arvutis olema perfektne kord.

                              Kommentaar


                                Geisha+Nestea, igapäev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X