320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Noor mees ja juba närvid nii krussis.
    Ma tahtsin tegelt ka ära mainida, et päriselt ma olen ši*aks rahulik Lihtsalt mõni selline "väike" asi võib ajada rohkem närvi, kui kymme teist närvi ajavat asja kokku

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Mul on selline kiiks, et igakord kui ma selle teema pealkirja näen, siis tundub mulle et see on Teie "kiisud", ehk siis Taku või Estoni tehtud geniaalne teema, kus naisfoorumlased peaksid pilte postitama.
      duubeldan.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        mind häirivad tohutult kaenlaalused karvad... sestap raseerin neid pidevalt, sama asi nabakarvadega.
        x2 + rinnakarvad

        Nii muuseas: olen, nagu takugi, hetero.

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          mind häirivad tohutult kaenlaalused karvad... sestap raseerin neid pidevalt, sama asi nabakarvadega
          Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
          x2 + rinnakarvad
          Siin teemas ikka hääletanud olete juba?

          Edit: nabavarianti kahjuks pole...

          Kommentaar


            Täiega lahe teema, kuid unarusse jäänud - äratus!

            Nüüd teemasse..
            *Mobla peab olema 99% päevast haardeulatuses.
            *Laulunimed korda!
            *Ei saa sääsepininaga magada, võimatu!
            *Ei saa magada kui kell tiksub, võimatu!
            *Söömise ajal alati tegevus (lugemist, läpakas...).
            *Kohvi juues piim alla, alati!
            *Roheliste silmadega tüdruk ja olengi sulavõi
            *Koolis klassis istudes peab olema koht, kust saan klassist hea ülevaate nagu. Tagapink (Y)
            *Vihkan, kui inimesed kirjutavad koma nii: "blabla , blaa blaa" või "blaa ,blaaa."
            *Kannan ainult aksesuaare, millel on mulle tähendus (käevõru vms).

            Veider
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Veider
              Veider on see, et ma ei leidnud su nimekirjast ühtegi veidrat asja.

              Kommentaar


                Ei salli, kui autojuhid lasevad mu üle tee tänaval, kus liiklus on niivõrd hõre, et kohe pärast selle auto möödumist saaksin nkn rahulikult üle tee. Kuidagi piinlik on... :S

                Kommentaar


                  * Kohvikus käies pean istuma nii, et näen mis toimub, kes tulevad ja lähevad
                  * Toas ei saa istuda seljaga ukse poole
                  * Ei salli kui käed on mustad, pesen hästi tihti.
                  * Ei söö rosinaid
                  * WC-sse minnes võtan alati lugemist kaasa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Toit tuleb kohe ära süüa, ei mingit uimerdamist, ehk siis ma suht kugistan. Joogiga on samamoodi.
                    Praegu söön krõpsu. Võtsin aega, kui kaua suudan kahe ampsu vahel vahet hoida: 4 minutit ja 9 sekundit. Muidu on nii, et kohe, kui suu tühjaks saab, tuleb uus amps võtta.
                    Meister krõpsusöömises. Probleeme ei tekita ka kahe suure paki ära söömine. Ka võimalikult kiiresti ikka. Arvan et 4 minti vastu ei peaks...
                    sigpic

                    Kommentaar


                      *jalkat mängides alati kolm vahetust
                      *väravavahina viskan alati patsu paremale postile, latile, vasakule postile. Olen ka ilma püüdnud - vastik ebakindel tunne tekib ja puur taotakse täis.
                      *külili magades ei tohi põlved üksteise vastas olla, kasvõi tekk peab neil vahel olema
                      *kui jalkat vaadates õllet joon, siis peab see olema Heineken
                      *5 minti enne äratuskella ärkamine on tavaline, lülitan karjuma hakkamise välja(teades et enam magama ei jää), paraku jään magama
                      *6 tundi on miinimum uneaeg. vastasel juhul võitlen järgmise päeva unisuse , kurnatusega
                      *purgist otse söödavad seened meenutavad nälkjaid, tigusid. öäk
                      *poole raamatu pealt loen kiusatusest ära viimase lehe. pärast seda on raamat igav, jääb pooleli
                      *ma ei tia kas see on kiiks, aga bussiajad ei klapi minu jaoks kunagi.
                      *jahm, netis kirjutades lause alguses suur täht ei kehti(Tofoa, ma loodan et see grammatika aps sind ei häiri)
                      *ahjaa, tsekid ikka rahakotti. toas on viga rahakotti tühjendada, siis lähevad tsekid kappi

                      neid kiikse on kindlasti veel...
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ma absoluutselt jälestan düsgraafikuid. Okei, netis väikese algustähega lause alustamine on veel aktsepteeritav, aga sõnade valesti kokku-lahku kirjutamine ning muud vead nimede või sõnade kirjutamises ajavad tõsiselt närvi.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          rahu, ainult rahu
                          sigpic

                          Kommentaar


                            * igale toidule lisan ketšupit, kaasa arvatud supid v.a. seljanka (boršisuppi ja pimsuppe ei söö);
                            * kui äratuskell heliseb siis tõusen koheselt ning hakkan tegutsema ja nii juba viimased u. 20aastat;
                            * suhkur tuleb tassi panna enne kohv ja koore lisamist;
                            * apelsine ja mandariine ise ei koori. Kui keegi selle töö ära teeb siis võin neid süüa. Aitäh;
                            * käekell käib ainult magamise ajal käest;

                            Kindlasti on kiikse veel, kui tuleb meelde siis kirjutan, need olid täna hommikul meeles.

                            Kommentaar


                              Teekond kodu > bussipeatus tuleb läbida alati jooksuga. ^.^

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maarios Vaata postitust
                                * igale toidule lisan ketšupit, kaasa arvatud supid v.a. seljanka (boršisuppi ja pimsuppe ei söö);
                                Vaene inimene. Ketšup tapab ju abs. igasugu maitsed ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X