320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Makarone võin igapäev süüa aga mis üldse alla minna ei taha on mais ja konservi hernes.

    Üks ebameeldiv kiiks on küüntenärimine ja seda ainult siis kui vaatan mõnd põnevat spordiülekannet.
    Ma kipun nävi minnes alumist huult närima.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
      helitugevus peab alati olema paarisarv.
      winampis, makis või kus iganes siis.
      mul peab vol. olema kas siis 5,10,15,20 jne.

      keegi mainis veel neti avalehte..mul on selleks neti.ee, kuigi mitte kunagi seda ei kasuta
      samuti sült, paprika, ananass on vastunäidustatud
      nii..mis veel...üks jõulukaunistus ripub juba teist aastat ilusasti seinal...samuti auto esiklaasi paremat poolt (seest) ma ei puhasta kuna teatud mälestused ei lase seda teha
      msn-i nime pole mitte kunagi vahetanud

      kindlasti on neid veel kuhjaga, kuid praegu ei tule meelde
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ma kipun nävi minnes alumist huult närima.
        Oh, ma polegi üksi!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas vessarman Vaata postitust
          mul selline kiiks ka veel et juba peaaegu terve elu on mu lemmik laul
          Nothing but a G thang West Coast hip hop 4 life !!
          ja kui vana sa oled?
          My daddy was a bankrobber

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Banaan, punapeet ja Saku Originaal kuuluvad asjade hulka, mille tarvitamine on vastunäidustatud
            mine perse mees!
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
              ja kui vana sa oled?
              natuke ikka seal 25 ja 15 vahel

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas vessarman Vaata postitust
                natuke ikka seal 25 ja 15 vahel
                vahel, või täitsa äärmuses?
                My daddy was a bankrobber

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                  mine perse mees!

                  Sa peaks ju rahul olema, et ma Sind ei hävita
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    #54
                    Värske roheline sibul on täiesti vastunäidustatud.

                    Ei kannata, kui suurest jäätisekarbist keegi ääre pealt seda pehmemat osa täiega ära kraabib ja siis selle jäätise sellisena tagasi kappi paneb. Fui.

                    Seda tänavakivide keskosasse astumist teen ise ka aeg-ajalt. Mõned aastad tagasi aind nii käisingi, aga viimasel ajal üritan vähem silmi maas hoida kõndides. Möödakäijatele vaatan suht alati silma.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ps! sibul ja küüslauk käivad igale poole praetult ja ilma. kes ei söö tahab pededega tatti panna.
                      kuld!!
                      toetudes kätega näiteks lauale, toetun ma sõrmenukkidele, nagu ahv (naine nimetab mind "kuradi gorilla") ning sellili lamades ei vaata varbad lakke, vaid pöiad on välja sirutatud ja siis veel seistes silun jalaga liiva-, lume ja kivihunnikuid laiali, et oleks ilusam (ehki see võib tulla tööst)

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                        Banaan, punapeet ja Saku Originaal kuuluvad asjade hulka, mille tarvitamine on vastunäidustatud
                        Ja ma just kurat mõtlesin,et kutsun su mingi päev külla,ning pakun sulle enda tehtud punapeedi salatit banaani lõikudega,ning kõrvale joome kasti orikat.
                        No selge,siis jääb ära.

                        Ise ma ei võta suu sissegi maksa,seeni ja lagritsat.
                        Lähen nüüd pannkooki tegema.
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust

                          Seda tänavakivide keskosasse astumist teen ise ka aeg-ajalt. Mõned aastad tagasi aind nii käisingi, aga viimasel ajal üritan vähem silmi maas hoida kõndides. Möödakäijatele vaatan suht alati silma.
                          Ma ka vahest üritan nii kõndida ja siis vahest vaat et hakakd tippima et ilusti kivi keskele astuks.

                          aga jalgpalliga on suurim kiiks see et alati lähen närvi kui kas Itaalia koondis või klubid on eduseisu kätte saanud ja siis hakkab see itaalia teater pihta.keda tõukab tuul pikali ja alati jääb selline mulje et nüüd vist on mees surnud aga kui kohtuniku vile vaikib siis mees kohe püsti ja nagu poleks üldse midagi juhtunud.Muidugi sama käin ka Portugali näitetrupi kohta.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #58
                            Hommikul ärgates pean raamatut lugema, kas või ainult paar lehekülgegi, muidu ei hakka mõte korralikult tööle. Laua ääres istun alati toolil põlvili. Muusikat meeldib kuulata nii kõvasti, et teised kurdavad kurdistumist.

                            Aga üldiselt on suht savi, kui midagi harjumuspäraselt teha ei saa. Kui kõht tühi, söön mida tahes, alkohol on alkohol ja magada võiks kas või laes, kui loodusseadused seda lubaks.

                            Kommentaar


                              #59
                              Üks meenus veel: Ma ei salli kui keegi tubades tule põlema jätab, või lülitab teleka välja aga jätab Standby peale. Mingi hirm on pidevalt et kui jätan täiesti väljalülitamata, siis läheb põlema vms. creepy.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                #60
                                mind häirivad tohutult kaenlaalused karvad... sestap raseerin neid pidevalt, sama asi nabakarvadega

                                ärkama hakkan alati ettenähtud ajast tund aega varem.. ja tavaliselt magan ikka pool tundi sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X